Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Adetime 7 gun var . Lh koyulasmadan 2 gun oncesi gibi gorunmuyor mu. Normalde cok silik olmasi lazm. Sanki koyulasacakmis gibi. Birde karnim alt kisminda agrilarin var ve belim agriyor sizce ??

Eklentiler

• 17-06-24-15-25-11-505_deco.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 92
Adetime 7 gun var . Lh koyulasmadan 2 gun oncesi gibi gorunmuyor mu. Normalde cok silik olmasi lazm. Sanki koyulasacakmis gibi. Birde karnim alt kisminda agrilarin var ve belim agriyor sizce ??

benim çoğunlukla silik cizgi çıkıyor bu şekilde vücuttaki lh ile alakalı sanırım koyulastiktan sonra hep silik adet zamanı da böyle bazen günde 2 sefer yapıyorum .

benim çoğunlukla silik cizgi çıkıyor bu şekilde vücuttaki lh ile alakalı sanırım koyulastiktan sonra hep silik adet zamanı da böyle bazen günde 2 sefer yapıyorum .
Hamileysen koyu cikiyor ya sanki benim yaptigimda koyulasacakmis gbi silik durmuyor cok. Adetime 7 gun var insallah koyulasir

adete yakin lh seviyesi artiyor koyulasira hamile olabilirsin benim adetimin 7. günü 5 gun sürdü bugün bir damla kan geldi ovulasyon testi yaptım cizgi koyulaşmaya başlamış

Kızlar yardımcı olur musunuz ben en son 30Mayısta adet oldum ve adetlerim çok düzensiz zaten klomene başlayacağım önümüzdeki ay , bu ay adetten sonra ovulasyon testi yapmaya başladım tahmınen 9 yada 10.gün koyu çizgi görüp değerlendirdik gün aşırı bir hafta boyunca .

Bugün yine test yaptım(bugün adetimin 27.günü) testim iki çizgi birbirirne çok yakın koyulukta çıktı yine. Hiç anlamlandıramadım bu ay rahım fılmı de çekilmiştım hamılemıyım dıyorum ama tek bir belirti bile yok. Normalde yumurtlama sorunu var bende bir ayda iki kere çift çizgi çıkınca çok garipsedim Sabah gebelık yapsam mı dıyorum ama hiç umudum yok belirtinin b si bile yok napsam ki tekrar yumurtluyorum sandım bugunu de değerlendirdik

Testin resmini gonderebilirsen daha iyi olurdu. iki kere yumurtlama ocağını zannetmiyorum. 10. Gun koyu çizgi gördüysen ortalama yumurtlamadan 14 gün sonra adet olman gerekiyo yani yaklaşık oda 25 haziran oluyor.tabi bu kurala göre adet oluyorsan yani daha önce buna dikkat ettin mi.yumurtlamadan kaç gün sonra adet oluyorsun.

Evet bence bir gebelik testi yap yarin insallah hamilesindir

Malesef pko var bende.
Gebelik negatif çıkmasa umutlanmıştım aslında.
Ama daha beklenen adetime 4-5 gün var o yuzden gebelık testınde çıkmıyor mu acaba dıye de duşunuyorum

Canım Adetimin 8 veya 9. gününde koyuluk gördüm yeni rahım filmi çekilmiştim zaten film den 1 gün sonra yumurtlama akıntısına benzer akıntı gördüm ama o gun ilişki olmadı filmden 2 gün sonra başladık ilişkiye sonra testler silikleşti işte neyse. şimdi son 2-3 gündür de testler yine koyulaştı ben anlamadım hiç birşey. Bir de ben filmin ertesi günü doktora muayeneye gittim yumurtan çatlamak üzere fln hiç demedi polikistik over görünümü var dedi yani yumurtalar yeteri kadar büyük değildi nasıl ovulasyon testleri koyu çıktı anlamadım ya ben kafam allak bullak Ayrıca prolaktinim de yuksektı ılac kullandum bu ay daha kullanmaya başladığım hafta nasıl düşücek de ben hamıle kalıcam aman arap saçına döndü benimki..

Allah büyük sabirli ol dua et hakkinda hayirliso :)

Adetimin 5. Gunu yaptigim ovulasyon testinde ikinci cizgi belirgin cikti 7. Gununde yaptigimda c den daha koyu cikti anlayamadim. Buarada 3 gun adetim surdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…