Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hadi bakalım inşallah

Yaptın mi test.benim de 9 günüm var adete adet belirtilerimi yaşıyorum rutin sırayla sanırım bu ayda olmadı benim.
dükkandan çıkarken hic bisey yoktu eve geldiğimde kahverengi akıntım olmuş bekliyorum kırmızıya dönecekmi diye.inşallah senin bebeğin gelir bu ay

dükkandan çıkarken hic bisey yoktu eve geldiğimde kahverengi akıntım olmuş bekliyorum kırmızıya dönecekmi diye.inşallah senin bebeğin gelir bu ay
Yaa inşallah gelmez adetin. Benim pek umudum yok bu aydan da. Her ay aynı hayal kırıklığı. Allahım yardım etsin hepimize sabır versin.

Yaa inşallah gelmez adetin. Benim pek umudum yok bu aydan da. Her ay aynı hayal kırıklığı. Allahım yardım etsin hepimize sabır versin.
bu bizim 5.ay denememiz.bende bazen o kadar kaptiriyorum ki adet olduğumda ağlıyorum.gene aynısı olcak galiba aminn insallah tez zamanda kavusuruz bebeklerimize

Buda bizim imtihanimiz heralde kizlar yaa her ay umutla bekliyorz olacak diye , olmuyo agliyoruz sonra yine bekliyoruz napalim umut iste

Kızlar benim gibi regl öncesi deli gibi ayak ağrısı çeken ve uyuyamayan var mı ağrıdan? Regl olacağımı öyle anlıyorum bende ve sırt ağrımdan

Kızlar benim gibi regl öncesi deli gibi ayak ağrısı çeken ve uyuyamayan var mı ağrıdan? Regl olacağımı öyle anlıyorum bende ve sırt ağrımdan
Benim bazen bacagima vuruyor ama şiddetli bir ağrı değil tabiki.bu arada tekrar hoşgeldin uzun zamandır yazmıyordun.umarım bu ara sana iyi gelmiştir.

bende adet olurken cok kötü bacak ağrısı cekiyorum.adet önceside genelde as ağrım olur,bide 1 günlük soğuk algınlığı gibi rahatsızlığım olur

Benim bazen bacagima vuruyor ama şiddetli bir ağrı değil tabiki.bu arada tekrar hoşgeldin uzun zamandır yazmıyordun.umarım bu ara sana iyi gelmiştir.
İyi gelmedi arkadaşım hala aynı noktadayım. Sebepsiz yere olmuyor olmuyor nereden bakarsan 2 yıl olacak bu ayda olmadı , ağrılarım çok sen nslsn?

Benimde tam 2 yıl 2 ay oldu.hala bıraktığın yerdeyim bu aydanda umudum yok.
artık ben testleri vs herşeyi bıraktım. evime sokmayacağım..
Sen hiç yoktan çocuk tadını tattın, birde biz tatsak..
ramazan bitsin dre gideceğim bakalım , tüp bebek uzmanına.. Artık kesin. tatilden sonra diyordum , tatilimiz ağustosa kaldı. bu arada çıkarayım doktor işini dedim

Ucundan kırmızıyı gördüm.gene her ay oldugu gibi belki devami gelmez diye umacam salak gibi ama öyle bisey olmayacak şakır şakır gelecek devami gene hüsran..gerci sizler 2 yıldan bahsediyonuz.bizim bu daha 5.denememiz.ben hemen karalar bağlıyorum olmayacak heralde diye.

Kizlar elimde cok sayida ovulasyon testi vardi gebelik testleri bitince ben de burda okuduklarimla o testi kullanayim dedim,bugun test cift cizgi cikti,ogleden sonrada kan sonucum pozitifti yani
OVULASYON TESTI=GEBELIK TESTI
Elinizde varsa deneyin :)

tebrik ederim.allah sağlıkla kucagina almayı nasip eder insallah.darısı bizim başımıza olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…