Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar merhaba.benim adete 5 gün var.bugün ovu.testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı.daha erken mi ki ?

teşekkür ederim cvp icin.seninde bebişin hayırlı olsun.sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah canim.darısı başımıza.bu ara sagli sollu kasiklarim ağrıyor.bu sabahta yataktayken sol kasigima bi ağrı saplandi.anlikti ama rahatsiz ediciydi.bide yatakta sağa sola dönerken kasıklarim ağrıyor.bunlar belirti mi bilmiyorum.

Valla bende ki tek belirti suan icin kasik agrisi ama kisiden kisiye degisiyor. Az daha sabret yada digital gebelik testi al yarin sabah ilk idrarinla onu dene. Ben reglime 4 gun kala dijital testle gordum pozitifi :)

Valla bende ki tek belirti suan icin kasik agrisi ama kisiden kisiye degisiyor. Az daha sabret yada digital gebelik testi al yarin sabah ilk idrarinla onu dene. Ben reglime 4 gun kala dijital testle gordum pozitifi :)
diğer aylarda kasik ağrım olurdu ama onlar yanma şeklindeydi.bu daha farklı.biraz daha sabredelim bakalım.evde hassas gebelik testim var.onu yaparım.bu ay ovu gununu oncesi ve sonrası gunu degerlendirdik bakalım

diğer aylarda kasik ağrım olurdu ama onlar yanma şeklindeydi.bu daha farklı.biraz daha sabredelim bakalım.evde hassas gebelik testim var.onu yaparım.bu ay ovu gununu oncesi ve sonrası gunu degerlendirdik bakalım
hassas gebelik testin varsa yarın sabah ilk idrarla yap :) ay merak ettim sonucu benimlede paylaş olur mu :)

hassas gebelik testin varsa yarın sabah ilk idrarla yap :) ay merak ettim sonucu benimlede paylaş olur mu :)
o hassas testi çok önce almıştım.ama kullanamadan hep adet oldum.bu denemede 5.ayımız olacak.gene ya erkense diye yapmaya korkuyorum canım ya.ama yapınca sonucu burayada yazarım

o hassas testi çok önce almıştım.ama kullanamadan hep adet oldum.bu denemede 5.ayımız olacak.gene ya erkense diye yapmaya korkuyorum canım ya.ama yapınca sonucu burayada yazarım
Bende 8 ay boyunca hep hayal kirikligi yasadi. Meger tuplerim tikaliymis. Acilinca hemen hamile kaldim..

Kizlar Bat 18 haziran.Gebelik testim yok şu an ovulasyon yaptım.Birseyler var mı sizce.En son yumurtlama günümde cift cizgi vardı 7 haziranda
C çizgisi kadar koyu cikmasada testin olmasi gerekenden koyu benim olsa bu test hamilelikten suphelenirdim. İnşallah öyledir.

Bende 8 ay boyunca hep hayal kirikligi yasadi. Meger tuplerim tikaliymis. Acilinca hemen hamile kaldim..
bende 1bucuk 2 ay once muayene oldum.alttan ulrasonla baktı doktor.hersey normal dedi.yıllarca bekleyenler var.onlara göre iyi durumdayim.inşallah bu ay bebiş gelir

C çizgisi kadar koyu cikmasada testin olmasi gerekenden koyu benim olsa bu test hamilelikten suphelenirdim. İnşallah öyledir.
Canım az önce gebelik yaptım negatif çiktı.Ovulasyon yaptım yine koyu çıktı.Kanda daha mı erken belli olur idrar da miacaba??18 ile 20 haziran regl aralığım.Az onceki ovulasyon testim de bu

Eklentiler

• 20170616_165822.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 95
Bir sey sorcam dun aksam test yaptim cok koyuyydu sanirim yumurtlama zamanini yakalamistim. Ama dunu degerlendiremdik bugun test yaptim silik cikti yine eskisi gbi. Bugunu degerlendirsek sizce hamilelik sansi varmidir?

Bir sey sorcam dun aksam test yaptim cok koyuyydu sanirim yumurtlama zamanini yakalamistim. Ama dunu degerlendiremdik bugun test yaptim silik cikti yine eskisi gbi. Bugunu degerlendirsek sizce hamilelik sansi varmidir?
şansın oldukça yüksek...Koyu cizgiden 24 ila 36 saat icinde yumurta çatliyor zaten.Bu akşamı mutlaka değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…