Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba kızlar,
salı günü adet olmam gerekiyordu, olmadım çarşambada hamilelik testi yaptım negatif cikti
aslında cok belirtimde yok pazartesi üç kere başım döndü , dün göbek deligi ve cevresi agrıdı bugun ise bacaklarm agrıyor
sizce hamilelik olabilirmi? bu arada 3 ay önce doktorum bana cocuk istesenizde olmazmıs dedi kanım cok cok düsükmüs :S
kan ilacı verdi folik asit içeren ve ayrıca 3 gündür cok uykum geliyor 9 da uyuyorum
Daha beklemelimiyim yoksa ovu testini yapsam cıkarmı?
bu konuda kafam cok karısık:S arkdasım biraz daha bekle gelir adetin diyor kendisinin 5 gün geçikmiş

hatta dayanamadim yaptim ne dersiniz silik bi cizgi ama ?

Eklentiler

• image.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 508
merhaba bende hamileliğimi ovulasyonda anladım regli olmam gereken günün ertesi günü çok koyu çıkmıştı sonrasında da koyu çıktı ama metabolizma farkı olabilir ama
cok korkuyorm ve heycanda var hamilelik testi kac gn sora yaptin acaba onuda yapsammi smdi diyorum

cok korkuyorm ve heycanda var hamilelik testi kac gn sora yaptin acaba onuda yapsammi smdi diyorum

ben hiç idrar testi yapmadım, reglim 3 gecikmişti inanılmaz karnım ağrıyordu ama ilaç kullanmayayım dedim gebelik olabilir diye sonra hastaneye gidip kan testi yaptırdım yoksa ilaç kullanacaktım orada öğrendim

benim adetime 3 gün var ovulasyon testim de 2. çizgi normalde hiç çıkmazdı şimdi silik 2. çizgi çıkıyo.. senin bat ına kaç gün var canım? bildiğim kadarıyla hamilelik olması için ovulasyon testinin 2. çizgisi ilk çizgi kadar koyu olmalı :-(

benim ikingn gecti canim yani degilizmi oluyo benimkide silik oldguna göre

canım en iyisi kan testi.. yaptır rahatla belki stresden de regl olamıyosundur.. ama içimden geçen inşş hamilesindir

tamam canım bende burdan paylaşıcam seninde haberlerini bekliyorum.. amin canım inşallah ya.. boşyere korunmuşuz bırakınca hemen olacak sanıyo insan ama biz 3 aydır deniyoz hemde yumurtlama gününde denediğim halde kalamadım :-(

hatta dayanamadim yaptim ne dersiniz silik bi cizgi ama ?
canm bnm,adetn geçmş çizginn daha belirgin olması lzm normalde ama geç döllenme falan olduysa bişey diyemem.en garantisi Bi kan testi yaptr istersen

canm bnm,adetn geçmş çizginn daha belirgin olması lzm normalde ama geç döllenme falan olduysa bişey diyemem.en garantisi Bi kan testi yaptr istersen
beklicem biraz daha belki gelir adetim bosuna izinde almak istemiyorum is yerinden kismet artik:/

zor ya hamile kalmak :/ biz hic korunmadik ama zaten bende kistte var
belki oyuzdende zor oluyodur paylas mutlk olumlu olumsuz canm bende paylasirim cmt veya pazar tekrar bi idrar testi yapicam bakalim

Peki adet döneminde ovulasyon testinde çift çizgi çıkıp da hamile olmayan var mı? Yani sonrasında adet olan?

mrb kızlaar bende aynı kafa karışıklığını yaşıyorum bu ay geç yumurtlama oldu ve bugün adetim geçeli 5. gün.. bu sabah gebelik testi yaptım çıkmadı sonra ov. testi yaptım pozitif çıktı.. acaba ov. testleri başka hangi sebeplerden pozitif çıkar bilen var mı

Eklentiler

• 20141211_141004.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 431
cnm sebepleri blmemde bugün bende yabanci forumlara baktim ve ovu testi pozitif olupta hamile kalan cogunlukta gebelik testinin gec algiladigi bi salgiyi ovu testi erken algildagi icin pozitif diyodu öyle karisik bisiler yaziodu bu durumda benimde cok daha karisti kfam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…