Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Silik testlerim ve ovülasyon günü çıkan testlerim.
Çok umudum yok zaten ama ne bilim öyle işte anlatamadım:oops:
3 aydır ovü testi kullanıyorum artık sıkılmaya başladım neden olmuyor anlamadım
inşallah rabbm yüzüne güler

Benim kasiklarim agirmaya basladi canim.. bugun yarin adet olucam demekki... senin kasiklarin ne zaman agirmaya baslamisti?????
10 gündür falan arada ağrı oluyo canım bu sefer başladı diyorum bakıyorum akıntı var ben ilk kez gecikme yaşadım zormuş patlayacak gibi hissediyorum

Silik testlerim ve ovülasyon günü çıkan testlerim.
Çok umudum yok zaten ama ne bilim öyle işte anlatamadım:oops:
3 aydır ovü testi kullanıyorum artık sıkılmaya başladım neden olmuyor anlamadım
Akasyacım akışta gördüm, yumurtaların gelişmesinde veya catlamasında sıkıntı olabilir mi doktora göründün mü?

Canim senin adetinin 3.gunu mu ov.testi pozitif cikmaya basladi hamilemiydin yani adet oldugun halde
yok cnm adetim bitti 3. gün ovulasyon testini deneme amaçlı kullandm pozitif çıktı.ama gebe değildim.yanılttığını düşünüyorum zaten ertesi günlerde silikleşti çizgi.benm gerçek yumurtlama dün gerçekleşti onu da işte ilşkide yaşadığım sancıyı doktoruma danışınca anladım.

yok cnm adetim bitti 3. gün ovulasyon testini deneme amaçlı kullandm pozitif çıktı.ama gebe değildim.yanılttığını düşünüyorum zaten ertesi günlerde silikleşti çizgi.benm gerçek yumurtlama dün gerçekleşti onu da işte ilşkide yaşadığım sancıyı doktoruma danışınca anladım.anladim canim demekki sen erken yumurtluyosun

Akasyacım akışta gördüm, yumurtaların gelişmesinde veya catlamasında sıkıntı olabilir mi doktora göründün mü?
Merhaba Elmayra bebeğini sağlıkla kucağına aldın sanırım hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün.
Ben haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim o zaman gitmiştim doktora her şeyin normal olduğunu 4-5 ay içinde tekrar hamile kalabileceğimi söylemişti ama 3 aydır ovü testi kullanmama rağmen hamile kalamadım.
Eşimde doktora gidelim diyor ne zamandır bu ayda olmazsa doktora gideceğim artık.

yok cnm adetim bitti 3. gün ovulasyon testini deneme amaçlı kullandm pozitif çıktı.ama gebe değildim.yanılttığını düşünüyorum zaten ertesi günlerde silikleşti çizgi.benm gerçek yumurtlama dün gerçekleşti onu da işte ilşkide yaşadığım sancıyı doktoruma danışınca anladım.
dünde yaptm ovulasyon testi pozitifti hatta dur bi resmini atayım sana.asıl pozitif günüm dündü bnm adetten sonra 3. gün nden pozitif verdi inan hala çözeblmiş dğilm.ama dün kini atayım sana

Eklentiler

• WP_20141211_010[1].jpg
    WP_20141211_010[1].jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 417
yok cnm ben ayda iki defa yumurtluyor olablrm belki.ama erken dğl mesela adetm aralk 3 te btti dün yumurtladm tam günü aslında.ha eğer aralık 6 da yaptğm testte bi yanlşlık yoksa dedğim gbi ayda iki kez yumurtluo lablrm.ama o zmn böle ilşkide sancı falan yaşamamştm.yumurtlama olsa aynı sancıyı çekmem gerekrdi bnce test beni yanılttı aralığn 6 snda yaptğm

Merhaba Elmayra bebeğini sağlıkla kucağına aldın sanırım hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün.
Ben haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim o zaman gitmiştim doktora her şeyin normal olduğunu 4-5 ay içinde tekrar hamile kalabileceğimi söylemişti ama 3 aydır ovü testi kullanmama rağmen hamile kalamadım.
Eşimde doktora gidelim diyor ne zamandır bu ayda olmazsa doktora gideceğim artık.
Aslında coktan düzene girmsi gerekirdi. Sabahları ve akşamları yapıyorsun değil mi? Bence de bi görün sen bişi yoktur ama kafan rahat olsun.

Aldım cnm Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah

Ne var ne yok canim adet oldunmu benim bugun olacak gibi hissediyorum :KK43:
sancın mı var cnm?bnm yumurtlama yeni geçti değerlendirdik şmdi yine bekleyiş başlıyor bat 29 :KK43: beklemek çok zor sonu yine hüsran olacak gelio yada alıştım

sancın mı var cnm?bnm yumurtlama yeni geçti değerlendirdik şmdi yine bekleyiş başlıyor bat 29 :KK43: beklemek çok zor sonu yine hüsran olacak gelio yada alıştım
Gunduz agri vardi canim ya gercektn zor banada oyle geliyo zaten bu seferde olmazsa demekki ov. Testleri gebeligi ogrenmede kullanilmiyo dicem :KK43:

Bata 2 gün kala ovülasyon testim daha da koyulaştı. Gebelik testi hala negatif.

Eklentiler

• 2014-12-13 21.31.40.jpg
    2014-12-13 21.31.40.jpg
    247,9 KB · Görüntüleme: 339
narin333 Forumda bizim durumumuzla ilgili daha önce konu açılmış arkadaşın regl 5 gün geçtikten sonra ovülasyon pozitif çıkmış gebelik negatif çıkmış. 2 gün daha beklemiş ve gebelikte pozitifi yakalamış kan testinde hamilelik kesinleşmiş. Bana umut oldu 0 konu.

Gunduz agri vardi canim ya gercektn zor banada oyle geliyo zaten bu seferde olmazsa demekki ov. Testleri gebeligi ogrenmede kullanilmiyo dicem :KK43:
ya bu ay takmıycam diyorum ayın ortalarında yumurtlamadan sonra yine çıldırıyorum.gelde takma.anne olmak çok güzel bi duygu insan tatmak istiyor.bide bi kaç kez hüsrana uğrayınca daha da takıo kafaya

ya bu ay takmıycam diyorum ortalarında yumurtlamadan sonra yine çıldırıyorum.gelde takma.anne olmak çok güzel bi duygu insan tatmak istiyor.bide bi kaç kez hüsrana uğrayınca daha da takıo kafaya
Aynennn adet plunca foruma girmicem diyorum sonra yumurtlama donemlerinde şöyle bir bakiniyorum adet yaklastikca her seyi okumaya basliyorum :) insallah en yakin zamanda bizde yasariz o duyguyu

Aynennn adet plunca foruma girmicem diyorum sonra yumurtlama donemlerinde şöyle bir bakiniyorum adet yaklastikca her seyi okumaya basliyorum :) insallah en yakin zamanda bizde yasariz o duyguyu
inşallah hayatm bnm rabbim yüzümüze gülsün

narin333 Forumda bizim durumumuzla ilgili daha önce konu açılmış arkadaşın regl 5 gün geçtikten sonra ovülasyon pozitif çıkmış gebelik negatif çıkmış. 2 gün daha beklemiş ve gebelikte pozitifi yakalamış kan testinde hamilelik kesinleşmiş. Bana umut oldu 0 konu.
Evet canim bende okudum insallah bizde yazariz ovu. Testiyle ogrendim diye.. senin bugun dahada koyu cikmis bunlarin bir sebebi olmalii:KK28:

X