Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar sonucu almaya gidiyorum dua edin bana ama pek umutlu degilim çok stresliyim uzun zamandan beri ilk defa adetim bu kadar gecikti ovular koyu idrar testkeri negatif kafayı yemek üzereyim

Kızlar sonucu almaya gidiyorum dua edin bana ama pek umutlu degilim çok stresliyim uzun zamandan beri ilk defa adetim bu kadar gecikti ovular koyu idrar testkeri negatif kafayı yemek üzereyim
Ya bende haber bekliyodum senden.hadi hayırlı haberlerle gel insalllah.

Bakalım adetim ne zaman gekcek gerçi geri artık stres kalktı üzerimden
Olamaz ya çok bunaldim şimdi. Ne diyelim hayırlısı Allahtan.çok ta gecikmistir adetin.şimdi emin oldunya hemen adet olursun.kafan rahatladı. Bende olsamda kurtulsam.bu stresten

Kızlar malesef sonuç negatif çok rahatladım anlatamam uzerinden 1 ton yük kalkti

Yaaa canım benim senden çok umutluyduk ama yılmak yok inş bidahaki ay bebiş haberlerini okurum senin mevsim geçişinden kaynaklanıyor olanilir adet gecikmesi bence benim öyle oldu çnkü 5-6 aydır hiç gecikmem olmamıştı. Bu arada klomen kullanmaya neden devam etmedin canım

Olamaz ya çok bunaldim şimdi. Ne diyelim hayırlısı Allahtan.çok ta gecikmistir adetin.şimdi emin oldunya hemen adet olursun.kafan rahatladı. Bende olsamda kurtulsam.bu stresten
Aynen cnm hiç üzülmedim inan ki şuan çok rahatım 2 güne kara bekliyorm adetimi

Bnm daha önce gecikmelerim oldu ama 6 7 ay önceydi ama inan üzülmedim vardır bir zamanı hayırlısı olsun hepimiz için canm bn de bir problem yok o yuzdeb vücuduma boşuna hormon yüklemek istemedim adet olayım da hsg çektircem kısmet olursa bu ay

Kızlar size bişey sorcam şimdi bzm adetlerimiz gecikiyo ya acaba rahim gebeliğe hazırlanıyo diyemi yoksa hiç alakası yok mu sadece yumurtanın olgunlaşmasına mi bagli

Ya bana doktorum istersen klomene başlayalım demişti, vücuda hormon yüklemiyoruz bu ilaçla sadece vücudunu birazcık kandırıcaz dedi :) ben de düşünüyorum :)

kızlar benım adetlerım çok duzensiz ne zmaan adet olacağımı kestiremiyorum yani en son 13 Nisanda oldum. Şimdi ben bat bilmediğim için ne zmaan test yapsam ki

onu bende duymustumda inanmadim ama başima geldi hamile kalmadan önceki ay adetim 5 gün kadar gecikti cok düzenli oluyodum hic şaşmazdı kan verdim negatifdi adet söktürücü verdi doktorum aksamina adet oldum zaten ve sogan suyu ictim sonrakı ay yine gecikti hapı tam bitirmemişdim haptan alaym bari dedim test yapmamiştim hic o derece ümitsizdim aldim bi kac gün gelmedi eşim ısrar etti test yaptim anında koyu cizgiler cikti sonu üzücü bitsede cok güzel bi duyguydu Allahim hepimize nasip etsin

kızlar ya benim ne akıntım var ne kasık agrim var nede ovulasyon testlerım pozitif bu ay yumurlama olmıcakmı acba ya bugun olması lazımdı normalde ıkıncı cizgi idarri damlatınca hemen cıkıyo ama yeterınce koyu degıl

Belki geç yumurtlican geçen ay bana öyle olmuştu yumurtlamicam sandım sonra koyulaştı.

Bunu pozitif sayiyiymmi ama dedigm gibi akinti yok sadece sari akintim var iki gün önce cok az yumurtlama akintisina benzer bisi geldi agrimda yok bugun önceki aya göre yumurtlama gunum

Eklentiler

• image.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 72
Bunu pozitif sayiyiymmi ama dedigm gibi akinti yok sadece sari akintim var iki gün önce cok az yumurtlama akintisina benzer bisi geldi agrimda yok bugun önceki aya göre yumurtlama gunum
Bence daha tam koyulasmamis geçen ayki daha koyu yarinda yap test.ama aklında şüphe varsa bu günü değerlendir. Yarinda koyu çıkarsa 1 gün ara verip öyle değerlendir böylece yumurtaya raslama şansı daha yüksek olur.bende de böyle olmuştu pozitif tir diye değerlendirdim ertesi gün daha koyu oldu o gün yapmadık sonraki gün degerlendirmistik.çünkü pozitif görünce yumurta hemen catlamiyor.

tmm cnm tşklerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…