Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar adetime 8-9 gün var yumurtlama ağrısı ayın 24ünde hissettim yani yumurtlama bitmiş olması lazım. iki gündür de ovulasyon testinde ikinci çizgi silikten birazcık daha koyu yani tam ıkısı aynı koyulukta değil ama.. ovulasyon testinde hamılelik kaç gün önce belli olur ya (eğer yumurtlamam 24unde olduysa şuan 6 gün var bata)

Ben geçen ay ovu testlerine göre 33.gün adet olmam gerekiyordu ama tam 28.günümde oldum canm ya teslerde bişey var yada bn beceremedim bilmiyorum o yüzden ovu falan yok artık yapmam
Yumurtlamadan yaklaşık 14 gün sonra olman gerekiyordu demek ki erkende olunabilir.bayada erken olmuşsun.

Kızlar adetime 8-9 gün var yumurtlama ağrısı ayın 24ünde hissettim yani yumurtlama bitmiş olması lazım. iki gündür de ovulasyon testinde ikinci çizgi silikten birazcık daha koyu yani tam ıkısı aynı koyulukta değil ama.. ovulasyon testinde hamılelik kaç gün önce belli olur ya (eğer yumurtlamam 24unde olduysa şuan 6 gün var bata)
kızlar bana da bakın :silah:

Canm testlerini at bi oyke yorumlatalim

kızlar bana da bakın :silah:
Benimde silikten belirgine doğru gitti bugün hatta testlerimi attım. Koyuya doğru gidebilir bata kadar o şekilde de devam edebilir. Belki devam edersen adete yakin koyu iki cizgiyi görebilirsin. Bilemiyoruz ki bunu.6 gün öncesinden iki belirgin çizgi olsaydı durum değişirdi.belkide koyulasmaya devam eder.

Canm bnm testlerim var 701 ile 722 arası sayfalarda onlara bak istersen 6 gün kala yapmıştım bnde adete 2 gun kala teslerim bittiği için yapamadım şuan 5 gun gecikti bekliyorum yarın kan da belli olucak

Bende hiç lekelenme olmadığı için şaşırdım.eğer adet olursam bu da benim için bir ilk olacak bunuda kara listeye yazacam.
Ah canm su 1 buçuk yılda ne değişik şeyler yaşadık Aaaa bunu ilk defa oluyo dediğim çok anlar oldu o yüzden şu belirti falan filan demicem diyodum 3 ay önce klomen kullandim adetime 1 hafta kala o kadar agrim oldu ki kesin hamileyim diyodum masalhh 1 gün erken adet olmustum şuan mesela ne belim agriyo ne kasigim sadece çok çabuk acıkıyorum bide sıvı akinti yani su gibi normalde adetime yakın oldu bnde adet geçince kesildi şimdi gene var sarı akinti yi görünce adet olurum şimdiye kadar hep şeffaf şu gibi akinti

Ah canm su 1 buçuk yılda ne değişik şeyler yaşadık Aaaa bunu ilk defa oluyo dediğim çok anlar oldu o yüzden şu belirti falan filan demicem diyodum 3 ay önce klomen kullandim adetime 1 hafta kala o kadar agrim oldu ki kesin hamileyim diyodum masalhh 1 gün erken adet olmustum şuan mesela ne belim agriyo ne kasigim sadece çok çabuk acıkıyorum bide sıvı akinti yani su gibi normalde adetime yakın oldu bnde adet geçince kesildi şimdi gene var sarı akinti yi görünce adet olurum şimdiye kadar hep şeffaf şu gibi akinti
Aynen ya çok dinliyoruz kendimizi ondan oluyor bütün bunlar.başım çok ağrıyor genelde adet başlıca zaman agirir.ilaç içtim şimdi pek umudum kalmadi.

Canım günaydın :) bebiş haberlerini bekliyorum heyecanla :)

Bu bekleme beni çok yoruyor. Olacaksam adet biran once olayım. Hala lekelerim var rengi daha da açıldı.ovulasyon teslerim silik.benim umudum kalmadi inşallah sizden güzel haberler alırım.

X