Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar size bişey sorcam şimdi bzm adetlerimiz gecikiyo ya acaba rahim gebeliğe hazırlanıyo diyemi yoksa hiç alakası yok mu sadece yumurtanın olgunlaşmasına mi bagli

Canim benim hep gecikmelerim mevsimseldir mesela.bahar aylarinda fln.o yuzden 6 gun gecikmeme ragmen test yapmamiatm

Ya bana doktorum istersen klomene başlayalım demişti, vücuda hormon yüklemiyoruz bu ilaçla sadece vücudunu birazcık kandırıcaz dedi :) ben de düşünüyorum :)
Canm bilmiyorm klomen çatlatma iğnesiz olmaz her ay bi sürü para yanj artık gideyim direk tüp yaptırayım sorun eşimde sprmleri nde hareketsizlik var o tedavi oluyo ama işte hala ortada bişey yok

Canim benim hep gecikmelerim mevsimseldir mesela.bahar aylarinda fln.o yuzden 6 gun gecikmeme ragmen test yapmamiatm
Haklısın canm bn 6 7 aydır düzenli olunca şaşırdım o yüzden heycan yaotim hala olmadim ama 2 güne olurum daha önce 35.güne kadar uzama olmustu zaten bundan sonra 35.günü geçene kadar test falan yok çok güzel ders oldu bana

onu bende duymustumda inanmadim ama başima geldi hamile kalmadan önceki ay adetim 5 gün kadar gecikti cok düzenli oluyodum hic şaşmazdı kan verdim negatifdi adet söktürücü verdi doktorum aksamina adet oldum zaten ve sogan suyu ictim sonrakı ay yine gecikti hapı tam bitirmemişdim haptan alaym bari dedim test yapmamiştim hic o derece ümitsizdim aldim bi kac gün gelmedi eşim ısrar etti test yaptim anında koyu cizgiler cikti sonu üzücü bitsede cok güzel bi duyguydu Allahim hepimize nasip etsin
Bu yorum bana galiba canm insalhh bu ay bebisin senindir bakalım insalh rabbim hayırlısıyla nasip eder

Canm bilmiyorm klomen çatlatma iğnesiz olmaz her ay bi sürü para yanj artık gideyim direk tüp yaptırayım sorun eşimde sprmleri nde hareketsizlik var o tedavi oluyo ama işte hala ortada bişey yok

Allahtan ümit kesilmez canım dua edicez biz de hayırlısıyla anniş olcaz inşaAllah :dua: Rabbim neyi vesile edecek onu merak ediyorum sadece :))

Günaydın kızlar.bişii sormak istiyorum 2 gecedir ovu testi yapıyorum t çizgisi hafif çıkıyor ama yarım saat 40 dk falan sonra iki çizgide kopkoyu oluyor.2 gecedir böyle oldu.bu konuda bilgisi olan yada testi benim gibi çıkan var mı.

Günaydın kızlar.bişii sormak istiyorum 2 gecedir ovu testi yapıyorum t çizgisi hafif çıkıyor ama yarım saat 40 dk falan sonra iki çizgide kopkoyu oluyor.2 gecedir böyle oldu.bu konuda bilgisi olan yada testi benim gibi çıkan var mı.
Benim hemen iki koyu çizgi beliriyor.testini atarsan daha iyi yorumlariz

Bide testlerini gece yapma yanıltıcı olabilir.

IMG-20170502-WA0003.jpg iki gündür böyle diğeride bunun aynısı kızlar ama bu çift koyu çizgi nerdeyse 1 saat sonra oluyor.

Bu salı gecesi olan çarşamba geceside bunun aynısı.normalde ovu gününde çıkması gereken bu ama benim anlamadığım t silik çıkıo 1 saat sonra böyle oluyor.neyse bugün yine tekrarlıcam ama bugün 16.günü artık ovulasyonum geçmiştir büyük ihtimal.

benimde 15.günüm halen yumurtlama testi pozitif değil.. zaten 27.günümde adet olcam hıc bısı anlamadım ya akıntı flnda yok

Kızlar bugün adetim geçeli 7.günün pazartesiye kadar olmazsam doktora gitcem sizce geç döllenme olmuş olabilirmi

X