Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

QUOTE="oz24, post: 50493504, member: 790866"]Ilk idrar degil canim sonraki[/QUOTE]
Beklicez canım. Sabır

Geçen ay sana demiştim hatırlıyosan , aşılama tutmıcak regli olcam diye, içim dökülüo gibi hissederim hep. O his yok bu ay. Ama test negatif çıktı tabi
Evet ya. İnş pozitif çıkar Can'ım. Ben de Doğum kontrol hapını kesmiştim iki gün önce. Sanırım bugün adet olucam.
Kizlar yukledm bakarmisinz
Can'ım çok az koyuluk var. Daha koyu çıkması gerekirdi sanki.

Kızlar mrb. Ben de yaklaşık 4 ayi geride biraktim bu ay 5. Denememiz. Ovulasyon testlerimi yuklemistim bakabilir misiniz? Esim dun de bugun de çalıştığı icin en koyu günleri degerlendiremedik. Bu aksam degerlendirsek gec mi kaliriz diye endise ediyorum. Yumurtam catlamis mıdır diye bilemiyorum. Sizce bu akşam gec mi olur?

Eklentiler

• 20170311_202510.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 63
Bence kaçırmamışsın, silikleşmemiş daha. Değerlendir

Regl oldum canım

Evet canım şaşmaz benim , sende oldun demek. Napıcaz böle ya
Canm senin baya da koyuydu ya tüh.. Umutluydum ben senden. Hayırlısı olsun ne diyelim. Düzenin sasmiyor enazndan.
Benim de merak ettiğim ovu testi son gunler silik çıkıp da hamile oldugunu öğrenen varmı acaba? Tamam koyu olanlar kopkoyuysa olabiliyor. Ama silik olanlar kesin yok demek mi ki...

Selamlar kızlar. Ben de bugün adet oldum. Idrar testleri negatif çıkmasına rağmen emindim bebiş olduğundan çünkü 10 gün boyunca adet doneminden farkli kasik ağrıları, beyaz akıntı ve bel agrisi gibi belirtiler yaşadım. Bugün adet gecikmesinin 4.günüydü ve malesef kanamam geldi sanırım düşük geçirdim birçok kadın hamile olduğunu anlamadan bu sekilde birkaç günlük regl gecikmesi ile düşürüyormuş. Ben anlayip erken sevinmişim ama herşey Allah tan hayırlısı buymuş. Hepimiz hakkında hayırlısı olsun

Benim de adetim 6gun gecikti dun hcg yaptim sonuc negatif ama halen ovu testlerim cift cizgi cikiyor neden acaba

Can'ım sonuçta ovu testleri de idrardaki hcg hormonuna göre pozitif sonuç veriyor. Geç döllenme olduysa ve hormon henüz idrara geçmediyse pozitif sonuç vermeyebilir tabi ki.
Can'ım gebelik olsaydı idrarda yüzde 99 çıkardı. Bebek bekleyen kişilerde böyle duygular olabiliyor. Ben 5 senedir her ay farklı belirtiler buluyorum kendimde. Tamamen psikolojik yani. Gebelik oluşmadan adetle dışarı atılıyor. Gecikme de yaşadığın belirtiler de psikolojik.

Okadar çok şey okudum ki belki de ben yanılıyorumdur ama adetlerim 29-30 günü asmaz sadece geçen sene babamı kaybettiğimizde gecikti. 3 aydir deniyoruz bu belirtileri daha once yasamadım. Herkesin acıları dertleri farklı biliyorum benim biraz üst üste geldi evlenmeden önce babamı kaybettim 6 ay sonra da amcamı kaybettik ikisi de kanserden, Allah kimseye göstermesin inanılmaz zor. Esim de ben de çocukları çok seviyoruz biraz da güzel haberler duymaya çok ihtiyacım var ama henüz zamanı değilmiş, Allah isteyen herkesi sevindirsin inşallah arkadaşlar

5 sene de gerçekten çok uzun bir süre Allah kolaylık versin inşallah size de biran önce sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz inşallah yavrunuza

5 sene de gerçekten çok uzun bir süre Allah kolaylık versin inşallah size de biran önce sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz inşallah yavrunuza
Amin Can'ım çok sağol. Başın sağolsun. Çok üzücü gerçekten. Rabbim bebeğinle yüzünü güldürsün. Umut olsun sana. Senin de belli olmaz tabi ki. Beklemek de fayda var.

Allah razı olsun cok sağol canim. Hepimizin yüzü gülsün inşallah. Bakalim bekleyip göreceğiz bizim için hayırlısının ne zaman olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…