Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ayy kızlar bna da yardım edin :KK43: bugün 34. Gün bata göre 7 günlük gecikmem var gecikmenin olduğu gün son gebelik testimi kullandım gölge gbi var gbi yok gbydi o gün bel sırt ağrılarım başladı hiç baş ağrısı yaşamayan bn delirdim resmen kaç gün baş ağrısından dün aklıma geldi ovi yapıym dedim sonuç byle çıktı yumurtlamam bu kdr geçe kalabilir mi ? Eğer yumurtluyosam göğüs uçlarım neden acıyo anlayamıyorum resmi atıyorum bi bakın hele nolurrr

Eklentiler

• IMG_1529.JPG
    IMG_1529.JPG
    24,6 KB · Görüntüleme: 117
Ayy kızlar bna da yardım edin :KK43: bugün 34. Gün bata göre 7 günlük gecikmem var gecikmenin olduğu gün son gebelik testimi kullandım gölge gbi var gbi yok gbydi o gün bel sırt ağrılarım başladı hiç baş ağrısı yaşamayan bn delirdim resmen kaç gün baş ağrısından dün aklıma geldi ovi yapıym dedim sonuç byle çıktı yumurtlamam bu kdr geçe kalabilir mi ? Eğer yumurtluyosam göğüs uçlarım neden acıyo anlayamıyorum resmi atıyorum bi bakın hele nolurrr
Canm koyu çıkmış sonucun ama.hamile arkadaslar bat günü yapinca c den daha koyu cikiyor. Belki gec dollenme olabilir. Imkanin varsa gebelik testini alip dene bence. Ovulasyona pek guven Olmuyor. Geçen bir konu açtım silik.cikip hamile olanda var koyu.cikip olmayanda.

Chagiles ovulasyon yaptığın testin saati ve testin öncesinde sıvı tüketimi gibi seyler de önemli. Bence de bir gebelik testi alıp deneyebilirsin ya da yeterince gecikmissin kandan da baktirabilirsin.

Mrb canim golge gibi gunese tutunca cikiyor ise buyuk ihtimal hamilesin ama.vakit kaybetme derim benim de testim o sekilde cikmisti ve kimyasal sonuclandi erkenden baktirmani tavsiye ederim

Valla ne düşünceğimi bilmiyorum, ne yalan söliim oldu diyodum içimden ama olmayınca olmuyo sebepte aramıyorum artık napiim :KK12:
Canm senin baya da koyuydu ya tüh.. Umutluydum ben senden. Hayırlısı olsun ne diyelim. Düzenin sasmiyor enazndan.
Benim de merak ettiğim ovu testi son gunler silik çıkıp da hamile oldugunu öğrenen varmı acaba? Tamam koyu olanlar kopkoyuysa olabiliyor. Ama silik olanlar kesin yok demek mi ki... :KK43:

Hayırlısı canım, elimde testler var benimde , bu ay da bitene kadar kullanırım sonra bi daha almam, olmayınca ne yaparsan yap olmuyo. Şaşırdım kaldım artık. Sorun yok herşey düZenli her ay yumurtluyorum eşimin değerleri çok iyi, bi gün arayla hep ilişki... daha napıım bilmiyorumki. :işsiz:
Benim olacağım belliydi. Doğum kontrol hapını yarıda kestim. Kesince 3 gün içinde adet olunuyormuş Zaten. Erken oldu yani benimki. Bu adetten sonra ben de ovu testi yapıcam.

Chagiles ovulasyon yaptığın testin saati ve testin öncesinde sıvı tüketimi gibi seyler de önemli. Bence de bir gebelik testi alıp deneyebilirsin ya da yeterince gecikmissin kandan da baktirabilirsin.
Denedim zaten gebelik testini gecikme günü belli belirsz var gbi kuruyunca daha da belirdi ama emin olamadım blki gelir bklym dedim ovi testi gldi denym dedm böyle çıktı sürekli kullandğm için ne zmn nasıl kullanılcğnı biliyorum zaten tuhaf geldi o yüzden pozitif olması :s

Mrb canim golge gibi gunese tutunca cikiyor ise buyuk ihtimal hamilesin ama.vakit kaybetme derim benim de testim o sekilde cikmisti ve kimyasal sonuclandi erkenden baktirmani tavsiye ederim
Korkuyorum çok :KK43: 2 gündr kndmi hamile gbi hissetmeye bşladım bi tuhafım gderm bşy çıkmaz yıkılırım iyice anlıyosunuzdr umarım :KK43: sonra o minik gölge kuruyunca byle oldu tabi bu gecikmenin ilk günü ve gece yapmıştım ilk idrar değil son testimdi :/

Eklentiler

• IMG_1477.JPG
    IMG_1477.JPG
    19,2 KB · Görüntüleme: 108
Merhaba bayanlar bende bir umutla bebek bekleyenlerdenim 26 günde bir düzenli adet olurum bazen iki gün veya birgün önce oldugum olur ama hic gec olmadım bugune kadar 6 aylık evliyim bastan belli korunmuyoruz bebek istedgimiz icin bu ay ovukasyon testini denedim 18 günümde gec yumurtlama oldu fotolarnı akta atıcam ogunleri degerlendirdk adetime 6 gun kala erken gebelik testi yaptm negatif simdi ise bat günüm iki gün gecikti gebelik testi yapmaya negatf gormeye korkuyorum ama yarında adet olmazsan yapıcam cunki normalde sasmaz adetm ama kasıklarmda batma var olabilirim diyede dusunyorum birda hc olmayan bir skilde bacaklarımda agrı var hic olmazdı :KK1: asırı beyaz akıntım var sabırsızlıkla beklıyorum

Eklentiler

• IMG_5331.JPG
    IMG_5331.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 155
  • IMG_5341.JPG
    IMG_5341.JPG
    40,1 KB · Görüntüleme: 89
Ve bugun elimde kalan ovulsayon testlerinden yaptım birtane boyle cıktı yorumlarnızı. Merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_5419.JPG
    IMG_5419.JPG
    32,3 KB · Görüntüleme: 92
Korkuyorum çok :KK43: 2 gündr kndmi hamile gbi hissetmeye bşladım bi tuhafım gderm bşy çıkmaz yıkılırım iyice anlıyosunuzdr umarım :KK43: sonra o minik gölge kuruyunca byle oldu tabi bu gecikmenin ilk günü ve gece yapmıştım ilk idrar değil son testimdi :/
Birde erken gebelik testi yapmayı denemelisin cnki cok silikte olsa bir cizgi var

Birde erken gebelik testi yapmayı denemelisin cnki cok silikte olsa bir cizgi var
Bnm bugün 6-7 gün oldu gecikeli varsa normal testte bile çıkar bnce gerçi 6-7 dyorum normal tarihe göre bu ay yumurtlamam ne zmn oldu bilmyrm bu akşm bi kere dha ypcm bklım :s of

Chagiles doğrusunu istersen ben ovulasyon testi ile hamileligi pek anlamıyorum. Gectigimiz ay senin yaptığın testte olduğu gibi ikinci bir cizgi gördüm adetim de 3 gün gecikmisti ama 4. Gun kirmizilar geldi:) cok düşünüp kafayı takmamak gerek ister istemez kendimizi etkiliyoruz. Bu da böyle bir surec inşallah bebisin vardır ve onu bulmanı istiyodur. Güzel haberini verirsin

Bnm bugün 6-7 gün oldu gecikeli varsa normal testte bile çıkar bnce gerçi 6-7 dyorum normal tarihe göre bu ay yumurtlamam ne zmn oldu bilmyrm bu akşm bi kere dha ypcm bklım :s of
Gec yumurtlamıs olablirsn ümitsizlige kapılma bence cunki ben 6 aydr adet takvimine inanark ilski yasadım 13 .14 gunler yumrtlama gunleri olarak gosterıyodu ovulasyonla ogrendimki 18 gün yumurtluyomusum megerse yada bunay sitresten gec yumurtlamıs olablrm

Chagiles doğrusunu istersen ben ovulasyon testi ile hamileligi pek anlamıyorum. Gectigimiz ay senin yaptığın testte olduğu gibi ikinci bir cizgi gördüm adetim de 3 gün gecikmisti ama 4. Gun kirmizilar geldi:) cok düşünüp kafayı takmamak gerek ister istemez kendimizi etkiliyoruz. Bu da böyle bir surec inşallah bebisin vardır ve onu bulmanı istiyodur. Güzel haberini verirsin
İnş cnm hakkımızda hayırlısı böyle kararszlık çok kötü :s bnm ilk defa byle çıkıyo dha önce hp beyazdı bklm bu akşm yapcm çıktı çıktı artk :/

Zuzupink yerinde olsam yarını beklemeden testi yapardim. :) hic sabredemiyorum ya ben :) yarin bizi de sonuçtan haberdar edersin artik :)

Cnm ovi testin negatif kaçıncı günündesin şuan bata kaç gün var?
Ben ovu testini hamilelik varmı diye yaptım cnm bat 12 mart dündü bugun hala olmadım bugunde bitrse iki gün gecikmis olucam ve yarın hamilelik testi yapıcam gec yumurtladım döllendiyse bile gec döllenme oldu benim :KK43:

İnş cnm hakkımızda hayırlısı böyle kararszlık çok kötü :s bnm ilk defa byle çıkıyo dha önce hp beyazdı bklm bu akşm yapcm çıktı çıktı artk :/
Seni cok iyi anlıyorum umarım astıgın suratın aksam gülücükler sacar bizede haber et bizde mutlu olalım insAllah guzel sonuclar alırız hepimiz

X