Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Can'ım koyuluk gitmiş. Sabah idrarı olmasından kaynaklanıyor olabilir öyle koyu çıkması.
Yine de var . Yani yeni anladığım bişey bu. Biz bu testleri yapıoruz günleri bulmak için ve regli zamanı da çift çizgi verebiliyor. Şimdi anlamak istediğim şu, aslında yumurtlama olmadığına göre ben niye güveneyim artık bu testlere:KK12:

Yine de var . Yani yeni anladığım bişey bu. Biz bu testleri yapıoruz günleri bulmak için ve regli zamanı da çift çizgi verebiliyor. Şimdi anlamak istediğim şu, aslında yumurtlama olmadığına göre ben niye güveneyim artık bu testlere:KK12:
Canim okuduklarima gore insallah hamilesin kan testi yaptirirsan kesin sonuc olur hayirlisi allahtan..

Can'ım şu an net bişey Yok. Yarın tekrarlarsın uygun şekilde. Bazen gebelik testleri de olmamasına rağmen pozitif sonuç verebiliyor. Güven noktası da göreceli.

Kızlar merhaba ben tüp bebek yaptırdım bugün trasverden sonra 8.günüm evde ovalosyon testi vardı sabah yaptım çift çizgi çıktı acaba hamilemiyim

Mrb kizlar mart 6 da regl olmam gerekirdi ama hala olmadm. 4 gundur yaptigim butun ovulasyon testleri cift cizgi cikiyor. Iki gun once gebelik testi yaptim negatif cikti. Bu arada Polikistik over var benden. Sizce gebelik varmidir yardimci olurmusunuz

Mrb kizlar mart 6 da regl olmam gerekirdi ama hala olmadm. 4 gundur yaptigim butun ovulasyon testleri cift cizgi cikiyor. Iki gun once gebelik testi yaptim negatif cikti. Bu arada Polikistik over var benden. Sizce gebelik varmidir yardimci olurmusunuz
Ovu testinin koyuluğu nasıl? Çok koyuysa gebelik olma ihtimali var. Kanda çıkar herhalde.

20170311_142803-1.jpg

X