Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Birisi ovulasyon birisi gebelik testi. Gebelik testi negatif ovulasyon kopkoyu pozitif adete 5 gun var

herkese selamlar,ben de bu ay ovulasyon testi ile takip yapıp 2verimli günü degerlendirebildim..bat a 1haftam var ama meraktan 2gündür hem ovulasyon hem gebelik testlerini yaptım sonuç tabiki hüsran merak ettiğim şu ,ovu testi ile gebelik tespit edenlerin 2.çizgisi ne zaman koyulaştı?yani bata 1hafta kala gölge çizgim bile yok sizlerin var mıydı?

Ovülasyon testim adetime 5-6 gün var ne demek oluyor bu acaba yorum lütfen arkadaşlar

Eklentiler

• IMG_4567.JPG
    18,2 KB · Görüntüleme: 82
Eki Görüntüle 1953515

Birisi ovulasyon birisi gebelik testi. Gebelik testi negatif ovulasyon kopkoyu pozitif adete 5 gun var
Canım ben de bu markanın testini kullanıyorum gitti gidiyordan almıştım. Valla benim adetime 1 hafta var ben de yaptım silik çizgi bile çıkmadı, 2. Çizginin yeri bembeyaz. Bence sen hamilesin. Daha önceki günlerde yapmış mıydın ovulasyon testi, kaçıncı gün koyulaşmaya başladı?

Bu hamilelik anlamına gelmiyor yani Bazen çıkmazdı bu çizgi adet döngüsünden olabilir mi
Maalesef evet suanda kesin bisey diyemeyiz. Benimde son 3 4 gun kala daha koyu cikmisti ama son gune dogru yine siliklesti ve hasta oldum. Eger koyulasmaya devam ederse şansın var demektir insaallah koyulaşır.

Ben adet bittigi gun başladım canim ve 11.gun kopkoyu oldu. Ama hamilelik olayi karmakarisik oldu adetim 2 gun gecikti doktora gittim gebelik gözükmüyor ama yokta diyemem erken daha dedi. Bi suru testler istedi adet gecikmesi icin. Bakalim hayirlisi. Dun sabah test yaptim negatif bugün rahmi gördüm bomboş

Canım sen bu koyuluğu adetinin 11. Günü elde ettiysen yumurtlamadan dolayı olmuştur. O zamanı değelendirdin inş

Canım sen bu koyuluğu adetinin 11. Günü elde ettiysen yumurtlamadan dolayı olmuştur. O zamanı değelendirdin inş

Evet canim o gun degerlendirdim. Konu açmıştım gun gun paylastim bakabilirsin bilgi olur hem. Ama sonra gene pozitif cikti. Simdi testler negatif ama adet olmadim. Gec dollenme olma ihtimali yok cunku en son 12.gun iliskiye girdik tekrar iliskiye girmedik

Canım bizim bu testler çok dandikmiş onu anladım zaten. Ama ovulasyon testi koyu çıkıp idrar testi negatif çıkan ve hamile olan çok kişiyi okudum burda. Adete kaç gün kala senin tekrar koyu çıktı? Benim adetime 5 6 gün var şimdi yaptım testi 2. Çizgiden eser yok. Kan testi yaptırdın mı?

Eklentiler

• IMG_5985.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 107

Adetim 3 gun gecti. Yarin kan testine gitcem persembeydi yarina aldirdim. Muayeneye gittim smear testi filan yaoildi doktor gebelik yok diyemem belki de var ve ufaktir goremedim dedi. Fotograflari bulursam atayim buraya benim adetten 3 gun once bikdigin yumurtlama gunuyke ayniydi

Bak canim ovulasyon takibim var sonra adete bi kac gun kala cikan ovulasyon ve gebelik testi sonucum var

Kırmızı nokta olanlar ilişki olan günler. Bu günlerden sonra da olmadı. Taşındık sehir dışına çıktık derken adet gününe kadar olmadı

Canım bence sende gebelik var yaa çünkü ovulasyon kadar koyulmuş nerdeyse. Kan testi yaptrdın mı?

Canım bence sende gebelik var yaa çünkü ovulasyon kadar koyulmuş nerdeyse. Kan testi yaptrdın mı?

Kuzum neler yaptim. 4 gun once erke gebelik yaptim cikmadi. Adet gunu normal test cikmadi dun alttan ultrasonda gorunmedi. Yarin kan testi ne diyecek bakalim aksam 6 da belli olur en gec insallah

Kuzum neler yaptim. 4 gun once erke gebelik yaptim cikmadi. Adet gunu normal test cikmadi dun alttan ultrasonda gorunmedi. Yarin kan testi ne diyecek bakalim aksam 6 da belli olur en gec insallah
Allahım hayırlısını versin canım yaa, ne kadardır bebek düşünüyorsunuz yaşın kaç?

Allahım hayırlısını versin canım yaa, ne kadardır bebek düşünüyorsunuz yaşın kaç?

27 agustos 2016 da evlendik canim 23 yasindayim ilk gunden beri istiyoruz. Bi aylik dusuk yaptim . Dusuk sonrasi 3 defa adet gordum yani uc ay oldu bu ay da olursa 4

kızlar mrb adetim gecikti ovulasyon yaptım ve ikinci çizgi çok daha koyu çıktı böle olupta hayal kırıklığına uğrayan varmı acaba
Koyu derken nekadar canim resim koyarsan daha dogru yorum yapabiliriz. Benimde 3gun kala koyulasmaya basladi ama.son.gun.yine.siliklesti ve hasta oldm maalesef.. Baya fazla koyu olmasi lazzim yumurtlamadaki gbi yada daha koyu. İnsaallah vardir hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…