Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba kızlaarr dün hamile olduğumu öğrendim çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben perşembe cuma ve cumartesi hamilelik testi yaptım ve hepsinde çizgim silikti arada da yani iki gün önce yumurtlama testi yaptım ikinci çizgim gayet netti dün akşamda kan testi yaptırdım 15 günlük hamileyim yumurtlama testlerinde olumlu sonucu veriyor bence.

Kızlar çatlatma iğnesi ile ovulasyon testini birlikte kullananlar var mı? İğnenin 12. Günü ve hala çift çizgi çıkıyor benim.

Arkadaslar bende yapıyorum test aklima geldi baktim varmıs öle birsey okuyorum deminden beri peki ovü testi negatif olup hamiş olan varmi?

Kızlar bende geçen hafta hamile olduğumu öğrendim darısı tüm isteyenlere inşallah
Evde ovulasyon testlerim vardı şimdi bi tane sizler için denedim sonuç fotodaki gibi umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Merhabalar herkese... 37 gün önce bebegimi kaybettim düşükle ve kürtaj oldum.. tahminen yumurtlama döneminde de istem dışı korunmasız ilişki oldu. Ve hala adet olmadım. Normalde 40 gün bekleniyor kürtaj sonrası adet. Fakat bu başlığı okuyunca ovulasyon testinden yaptım adetime yakın zamanlar çünkü. Çift çizgi görüyorum 2 gundur henüz tam koyu değil. Ama silikte değil. Şimdi ben hamile olabilir miyim. Yoksa hormonlar beni yanıltıyor olabilir mi. Ne yapacağımı şaşırdım. Akıntım da var. Ama adet ha oldum ha olcam diye bekliyorum onda da tık yok. Varsa bi fikri olan yardımcı olun. Kafam çorba oldu

Ovulasyon testinin illaki 5 6 gun onceden koyulasmaya baslamasi mi gerekiyor? Son gune kadar umut baglasak olmuyor mu? bat 5 ama test baya silik.. Hic umut yok mu...

Pardon yanlis sordum. Yani mesela 2gün kalaysa bu. Onceki gunler silikti de birden o gun mu koyulasti yoksa gün den gunemi demek istedim? Tabiki daha onceden yaptiysan test.
1 hafta öncesi Silikti.Yumurtlamadan yaklaşık 10 gün sonra koyulaşmaya başladı böyle.Yerleştiği için sanırım

Anladm canm cok sagol. Benimde yumurtlamadan sonra 10.günüm falan ama baya silik.. Yarin flanda oyle cikarsa umudumu bitiricem...
Ben adeti bekledim hep.Bu ay olmayınca zıpladım.Çok umutsuzdum.Hemen çıktı.Adet gününü bekle boşa üzme kendini Can'ım.

Adetim geçtikten sonra yapmıştım cok koyu çizgiydi. Sonra gebelik testi yaptım hamileydim şimdi bi kızım var 4 aylık allah herkese nasip etsin

Adet gününden 3 gün önce yaptigim test silik çıktı. Malesef yukleyemiyorum Sonra bir tane daha yaptım o da silik çıktı. Üzerine 3 gün adet kanaması oldum. Sonra mesela şu an bile goguslerim Sızlıyor
Kasiklarim ağrıyor adetten 14 gün geçti şaştım kaldım. Sonra test yapmadım. Kan testine gerek yok di mi arkadaşlar?

Adetin eğer çok az olduysa yerleşme kanaması da olabilir ama normalse bazen bebek tutunamayıp adete çevirebiliyomuş o zamanda kısa sürer demişti doktorum hiç döllenme tamamlamadan düşüyor yani

Kızlar ovulasyon testlerime bakar mısınız sizce kaç güne yumurtlamam olur

Eklentiler

• image.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 103
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…