Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benimde adetime 4 gun kaldi deniyorum bklm bende bugunku koyu cikti ikiside ayni gibi..ins vardir bebiss her ay umut umut

Arkadaşlar merhaba bana Ovulasyon testi alabileceğim bir site önerebilir misiniz kargo üzerinde içinde ne olduğuna dair paketlemeye önem veren güvenebileceğim site buraya yazmak yasaksa özelden yazarsanız sevinirim

Merhaba kızlar bata 4gun var kasiklarimda hafif hafif arada bir sancı oluyor ve sarı renk akıntının var ovu testide böyle sizce hamile olabilirmiyim

Eklentiler

• IMG_20170228_211328-min.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 142
Kızlar bugün yarın regli günlerim, sizce bir ümit varmıdır

Eklentiler

• image.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 124
Adetime 6 gun kaladan beri takip ediyorum ovulasyon testi ile 2.cizgi ilk baslarda silik gibiydi sonra koyulasti hep takii dun ogleden sonraya kadar.yarin adet olmam gerekiyor 6 gunluk seruvenimi paylasiyorum resimlerde.ama umudum yok oldu tekrar siliklesince

Evet canm ya neguzel koyulasmsken baya yine siliklesmis benim de boyle son 2 gune kdr koyiydu son gun birden siliklesti yine de umudunu kaybetme..belki cok sivi alarak yaptiysan ondan.cikmistir böyle?

Evet canm ya neguzel koyulasmsken baya yine siliklesmis benim de boyle son 2 gune kdr koyiydu son gun birden siliklesti yine de umudunu kaybetme..belki cok sivi alarak yaptiysan ondan.cikmistir böyle?
Bilmiyorum valla bole oluncada bi ümitlen bi hayal kirikligi.kafama takmayim diorum ama insan isteyince bebis ister istemez takiyo
Bakalim yine de beklemedeyim gelen giden olcakmi die.ins hayirlisiyla tez vakitte Allah sanada herkesede istedigini verir

Bilmem mi canim. Insan en ufak bir degisimde bile yuregi hopluyor acaba mi diye :) Amin Allah hepimizin gonlune gore versin insaallah vardir. Bunlar kesin.sonuclar degil biliyosun.sadece olasılık. Hep silik cikip da hamile olanlar da var gec dollenmeden dolayi. Allahtan.umut kesilmez.

Kan tahlili yaptirdim bayanlar bugun negatif gebelik yok..ovulasyon tahlillerimi de paylasmistim onceden yani baya bi umutlandirmisti ovulasyon testi ama cokta ona inanip umutlanmamak gerekiyormus

Kan tahlili yaptirdim bayanlar bugun negatif gebelik yok..ovulasyon tahlillerimi de paylasmistim onceden yani baya bi umutlandirmisti ovulasyon testi ama cokta ona inanip umutlanmamak gerekiyormus
Hiç beklemediğin anda oluverir merak etme.Dua et yeter.Ben de Ovulasyon testiyle anladım hamileliğimi.Çizgiler eşit değil.T çizgisi daha koyu olmalı.Ben öyle anladım.

Ovulasyon testi illaki aynı saatte mi yapılmalı? Farklı saatlerde olunca sonuç değişiyor mu? Fikri olan paylaşırsa çok sevinirim..

Kizlar adetime 4 gun var ovulasyon testim pozitif cikti sizinle paylasicam hamile olma olasiligim nedir sizce. ??? Nolur cevap verin

Eklentiler

• 20170306_000612.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 152
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…