Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Cnm benim basin saolsun rabbim canimiza can katsin ins yez zamanda bebeklerimize kavusalim benim iyneden demekki gogus uclarim cok kotu ya dokunamiyorum hep iyneden kaynaklaniyor ama kesi zor banyo yaptim su degdikce canim yandi resmen
Saol cnm bende hiçbir etki bırakmadı. Sende olabilir benim ilki öyle olmuştu. Ovitralle idi iğnem senin de mi? İnş bu ay birlikte kalırız

Saol cnm bende hiçbir etki bırakmadı. Sende olabilir benim ilki öyle olmuştu. Ovitralle idi iğnem senin de mi? İnş bu ay birlikte kalırız
Evet cnm ovitrel iyne ins cnm kasiklarim hala agriyor sanki adet olacakmisim gibi belimde agriyor goguslerim zaten onlari hic saymiyorum rabbim hayir eysin cnm ins dedigin gibi olur beraber hamile oluruz:)

Canım sonucum çıktı 52,73 çıktı bata 4 gün var inşallah sağlıklı olur , darısı sizelere inş .
Merhaba arkadaşım senin yorumlarininokudum şimdi umut oldu banada .benim adetime 2.3 gün var ve ovu testim bu şekilde. Ayın 12 de yumurtlama oldu .testle takip etmiştim. Adetim daha geçmedi.Ama c9k heyecanlıyım. Umutlanmalımıyım dersin.üstteki sabah alttaki aksam

Eklentiler

• 20170124_192750-01.jpeg
    20170124_192750-01.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 256
Merhaba arkadaşım senin yorumlarininokudum şimdi umut oldu banada .benim adetime 2.3 gün var ve ovu testim bu şekilde. Ayın 12 de yumurtlama oldu .testle takip etmiştim. Adetim daha geçmedi.Ama c9k heyecanlıyım. Umutlanmalımıyım dersin.üstteki sabah alttaki aksam
Canım benimde böyle çıktı ben çok koyu diye umutlu değildim ama hamileymişim meğer . Hamile olduğumu öğrenmeden önce buraya da atmıştım ovülasyon testi fotolarımı . İnşallah sende hamilesindir ki bence hamilesin . Test yapsana bata çok yoksa .

Canım benimde böyle çıktı ben çok koyu diye umutlu değildim ama hamileymişim meğer . Hamile olduğumu öğrenmeden önce buraya da atmıştım ovülasyon testi fotolarımı . İnşallah sende hamilesindir ki bence hamilesin . Test yapsana bata çok yoksa .
Aynı cok heyecanlandım. 3 gün var daha canım. Evdeki hcg testini yaptım ikinci çizgi henüz yok .Ama erken gebelik testi değil. İnşallah vardır. Tek değişiklik şu cok uykum var halsizim ve göğüslerimdeki damarları gördüm bugün ilk defa .İnsalah dediğin gibi vardır. İnşallah

Aynı cok heyecanlandım. 3 gün var daha canım. Evdeki hcg testini yaptım ikinci çizgi henüz yok .Ama erken gebelik testi değil. İnşallah vardır. Tek değişiklik şu cok uykum var halsizim ve göğüslerimdeki damarları gördüm bugün ilk defa .İnsalah dediğin gibi vardır. İnşallah
İnşallah vardır canım . Ben 4 gün kala erken gebelik testi ile öğrendim . İnşallah güzel haberlerini verirsin :)

Can'ım göğüslerinde acıma falan var mı? Ben ilk ordan anlamıştım tabi kişiden kişiye değişir. Rabbim bir an önce hasretlerimize kavuştursun inş

Bunu gündüz yapmıştım hanımlr. Hcg testi. Dün yaptığımda, kaç saat sonra bundan daha belirgin bir ince çizgi vardı ama sonra kayboldu. Sizce bunda bir hayalet pembelik var t mı yoksa artık ben mi kafayı yiyorum:)

Eklentiler

• IMG_20170126_012323-01.jpeg
    IMG_20170126_012323-01.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 254
Kızlar, bu da bugünkü bhcg testim.. Hayalet var sanki yaa. Allahıım nolur olsunn

Eklentiler

• IMG_20170126_152108.jpg
    IMG_20170126_152108.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 241
Kizlar bir sey sorucam clearbluenin ivulasyon testini aldim adetim 27 gunde bir gelio acaba ne zaman baslasam ? Birde clearbluenin sadece cubuklari ayri satiliyormu acaba bilen varmi ? Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :KK200:

Kizlar bir sey sorucam clearbluenin ivulasyon testini aldim adetim 27 gunde bir gelio acaba ne zaman baslasam ? Birde clearbluenin sadece cubuklari ayri satiliyormu acaba bilen varmi ? Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :KK200:
Kizlar cevap yokmu ? : (

cnm ben adetim bittigi an basladim 9 gunu basla o testten kullanmadim cnm bilmiyorum valla tahminen 13. Veya 14 . gun yumurtlaman olmus olur

Benim bugün kahverengi leke geldi önce, şimdi de sanırım çoğalıyor. Adet oluyorum yine :KK43: çok sancım var

kızlar reglimin bugün üçüncü günü hala olmadım dün ovülasyon testi yapmıştım pozitif. eve gidince gebelik testide yaptım o negatifti hamile olma ihtimalim zor gbi ama ne şimdi bu

X