Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim vala benimde aklim karisti dun iliski yasadim bugunde silik cikmis iki gun koyuydu bugun siliklesmis insanin akli karisiyor

Eklentiler

• IMG_20170121_162535.jpg
    IMG_20170121_162535.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 90
Canim vala benimde aklim karisti dun iliski yasadim bugunde silik cikmis iki gun koyuydu bugun siliklesmis insanin akli karisiyor
Cnm sende mi catlama iynesi oldun iyneden sonra zaten hep pozitif oluyormus galiba iynenin etkisi oluyormus ben dun dr gittim sabah ve aksam cid cizgiyi yakaladim iynemide oldum dr daha catlama yok demisti iyneden sonra acaba ne kadar sure sonra catliyor cok merak ediyorum 4 adet yumurta vardi hepsi 22ml di bu gunde gidecektim catlama olmus mu die valla kadin dabcekindim yani dr :)nerdeyse he gun dr dayim

Yok canim ben vurdurmadim ovulasyonla takip etmistm gercektende dogrulugunu onaylamak icin gittim 17mm bi yumurtam vardi bugun yarin catlar dedi hakikatende takip ettigim gibi oldu bazilari yaniltiyor dedi de bende yaniltmadi ama 1.5 gun falab kizarikti bugun silik cikti catlamis cunku kasik agrimda hafifledi gecen ay 29mm lik yumurtam vardi igne ile catlatmaya calisti ki ben pko degilim adetlerim duzenli sasmaz yani 17.gunde vurulmustum ama kanaatimce o kiste donusmustu ve 27.gunde adet oldum biraktim artik drlari senin gibi hergum gitgel yapiyordum hastaneye gitmek icin esimi hergun isten eve getirtiyordum ve herdefasinda aklim bulaniyordu sonuc husran oldu her onune gelene gitmeyeceksin bunu anladim dr cok onemli bu ay ovulasyon testini bu site sayesinde kesfettim aldim artik eskisi kadar takmamaya calisiyorum offf nebileyim zor sureclerden geciyoruz rabbim yardimcimiz olsn tatlim

Yok canim ben vurdurmadim ovulasyonla takip etmistm gercektende dogrulugunu onaylamak icin gittim 17mm bi yumurtam vardi bugun yarin catlar dedi hakikatende takip ettigim gibi oldu bazilari yaniltiyor dedi de bende yaniltmadi ama 1.5 gun falab kizarikti bugun silik cikti catlamis cunku kasik agrimda hafifledi gecen ay 29mm lik yumurtam vardi igne ile catlatmaya calisti ki ben pko degilim adetlerim duzenli sasmaz yani 17.gunde vurulmustum ama kanaatimce o kiste donusmustu ve 27.gunde adet oldum biraktim artik drlari senin gibi hergum gitgel yapiyordum hastaneye gitmek icin esimi hergun isten eve getirtiyordum ve herdefasinda aklim bulaniyordu sonuc husran oldu her onune gelene gitmeyeceksin bunu anladim dr cok onemli bu ay ovulasyon testini bu site sayesinde kesfettim aldim artik eskisi kadar takmamaya calisiyorum offf nebileyim zor sureclerden geciyoruz rabbim yardimcimiz olsn tatlim
Amin cnm bende normalde dezenli adet olurdum 21 eylulde kurtaj oldum ondan sonra hep duzensiz oldu 36 gunde 3 kez adet oldum zaten 50 kiloydum beni mafetti o adetler sonraki ay yumurtlama takibi yaptirdim ilacsiz ve yumurtaliklarim hic buyumedi bu ayda kilomen kulandum gunde iki tane cok yumurtam olustu ama en guzel 4 tane oldu dun gittigimde 22 mm uc tane yumurtam vardi 4. De 18 mm falan dedi dr dun 2 de catlama iynesi oldum valla acikcasi korkuyorum gebelik olmazsa kist olmasinda ins gebelik olusur rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin en son adet tarihim 8 ocak bakalim bekleyip gorucez

Amin cnm bende normalde dezenli adet olurdum 21 eylulde kurtaj oldum ondan sonra hep duzensiz oldu 36 gunde 3 kez adet oldum zaten 50 kiloydum beni mafetti o adetler sonraki ay yumurtlama takibi yaptirdim ilacsiz ve yumurtaliklarim hic buyumedi bu ayda kilomen kulandum gunde iki tane cok yumurtam olustu ama en guzel 4 tane oldu dun gittigimde 22 mm uc tane yumurtam vardi 4. De 18 mm falan dedi dr dun 2 de catlama iynesi oldum valla acikcasi korkuyorum gebelik olmazsa kist olmasinda ins gebelik olusur rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin en son adet tarihim 8 ocak bakalim bekleyip gorucez
İnsallah canimmm insallah emeklerimiz bosa gitmez benimde en son adetim 11ocak bakalim hayirli haberlerimizi alalim insallahhhh

moralim çok bozuk canım her ay sıkıldım aynı hüsranı yaşamaktan.gözünün içine baktıkça olmuyo.hiç bi sebep yokken.yani şimdilik tahl,l ve ultrason ile bi sorunum yok.ama 6 ay sonra gidicez olmazsa daha.alaahım sen sabır ver kolaylıklar ver.herkese...

Amin canim insalah cok kisa surede hepimiz muradimiza ereriz.

Kızlar çatlatma iğnesi oldum ertesi gün çift çizgi oldu bugün 4. Gün hala devam ediyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ne zamana kadar bu pozitifliği görüyoruz? Birde ara ara adet sancısı gibi anlık Ağrı'm oluyor.

Son düzenleme:
20170122_201457-1.jpg
kizlar silik olan test simdi yaptim ortadaki testti sabah yaptim en ustekini dun sabah yaptim cuma Gunu catlama iynesi vuruldum sanirim bu gun catladi yumurtam siliniyor t cizfisi dun aksam yaptigim test kop koyuydu vu aksam ki silik

Eki Görüntüle 1943136 kizlar silik olan test simdi yaptim ortadaki testti sabah yaptim en ustekini dun sabah yaptim cuma Gunu catlama iynesi vuruldum sanirim bu gun catladi yumurtam siliniyor t cizfisi dun aksam yaptigim test kop koyuydu vu aksam ki silik
Çatlatma iğnesiyle zaten hormon veriyolar o yüzden, iğneden en az12-13 gün sonra teat yapmalısın demişlerdi bana. O gördüğün çift çizhi, iğneden dolayı

Valla bende anlamadim kizlar acayip karnim sis sanki patliycam yaa bu nedir boyle sizde de oluyor mu

Merhaba kızlar
ben şunu merak ediyorum. ovudan sonra 14 gün ya, ilk pozitif gösterdiği gün mü ? yoksa silikleşip çatlama olduktan sonra 14 gün mü ?
benim 17.gün pozitifti. bugün 31. günüm :dua:

Can'ım senin silikleşmiş bende o da yok hep koyu da iğneden galiba. Ama iğne hep pozitif gösteriyorsa sizde Nasıl silikleşti bugün birdaha mı yapsak ikimizde karşılaştırsak.
Cnm ilk 5 dakikayi gectikten sonra yani 15 20 dakika sonra ki testti kaideye alma zaten dedigin gibi iyneden dolayi hep pozitif gorunuyor mesela bu sabah yaptim ben gene pizitif gibiydi ama 20 dakika sonra falan o hale geldi agrin varmi cnm senin benim belim cok agriyor duramiyorum resmen yaa

Cnm ilk 5 dakikayi gectikten sonra yani 15 20 dakika sonra ki testti kaideye alma zaten dedigin gibi iyneden dolayi hep pozitif gorunuyor mesela bu sabah yaptim ben gene pizitif gibiydi ama 20 dakika sonra falan o hale geldi agrin varmi cnm senin benim belim cok agriyor duramiyorum resmen yaa
Hiç Ağrı'm falan olmuyor önce bir gebelik geçirdim malesef ölü doğum oldu o da tedaviydi ve hamile kaldığımda göğüslerime dokunamıyordum. Şu an tık yok aksilik idrar yollarımda iltihap var onunla uğraşıyorum şimdi.

Arkadaşlar günaydın. Adet günüme 2.3 gün var ovulasyon testim bu şekilde çıktı. Sizce umutlanmalımıyım?

Eklentiler

• 20170124_093210-02.jpeg
    20170124_093210-02.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 121
Hiç Ağrı'm falan olmuyor önce bir gebelik geçirdim malesef ölü doğum oldu o da tedaviydi ve hamile kaldığımda göğüslerime dokunamıyordum. Şu an tık yok aksilik idrar yollarımda iltihap var onunla uğraşıyorum şimdi.
Cnm benim basin saolsun rabbim canimiza can katsin ins tez zamanda bebeklerimize kavusalim benim iyneden demekki gogus uclarim cok kotu ya dokunamiyorum hep iyneden kaynaklaniyor kesin zor banyo yaptim su degdikce canim yandi resmen

X