Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım bende E="Elif berfe, post: 48416140, member: 779109"]Anladım canım çok sağol[/QUOTE]
Canim bende ikisinin aynı koyulukta olduğu zaman gebelik olma ihtimali var diye biliyrm bide ikinci çizgi, hemen koyü bi şekilde cikiyrms sen yarın sabah ilk idrarnla yap bidaha bakalm insllh vardr

[QUOsüper lif berfe, post: 48447928, member: 779109"]Yaptım baya ikinci çizgi çıktı[/QUOTE]
Ayy super canm hadi gözün aydın Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah bizede dua et

Ya kızlaaar adetim 3-4 gün gecikti. Elimde tabii zulalanmış ovülasyon+gebelik testleri var.hergün bol keseden yapıyorum gebelik testini. Ikinci çizgiden eser yok. Dün akşam yanlislikla ovulasyon testi yapmisim. Bayada koyu 2. Çizgi çiktı aklimi oynatiyodum varya.. Allahtan hemen aklima geldi de ne testi die baktim.. ama bu kezde kafam karisti neyin yumurtlamasi bu şimdi yaa... pkos lanetiyle boğuşuyorum da bu normal mi???

Evet evet iştee ayni boyleydi aksam benim dee...

Adetim 3-4 gün gecikti. Elimde tabii zulalanmış ovülasyon+gebelik testleri var.hergün bol keseden yapıyorum gebelik testini. Ikinci çizgiden eser yok. Dün akşam yanlislikla ovulasyon testi yapmisim. Bayada koyu 2. Çizgi çiktı aklimi oynatiyodum varya.. Allahtan hemen aklima geldi de ne testi die baktim.. ama bu kezde kafam karisti neyin yumurtlamasi bu şimdi yaa... pkos lanetiyle boğuşuyorum da bu normal mi???
Aynı seninkinin koyuluğundaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…