Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[Ayyy inanmiyorum cok sukur canim cook sevindm rabbm kucagina almayida nasıp etsin inşallah. Neyle neyi nasıl karistrdn hangi gün yemeye başladın kaç gün yedin hepsini anlat bana lütfen

[Ayyy inanmiyorum cok sukur canim cook sevindm rabbm kucagina almayida nasıp etsin inşallah. Neyle neyi nasıl karistrdn hangi gün yemeye başladın kaç gün yedin hepsini anlat bana lütfen
Canım benim fotosunu yarın annem den isterim gönderirim sana,sebep o mu bilmiyorum birde haziranda hsg çekilmiştim.Eşim her ay birşeyler içşyordu bu ay hiçbirşey içmedi birde gün takip etmedim belki de stres olmadığındandır.Şunu yapabilirmisin bıraktım artık herşeyi olacaksa herşey denk gelip olacak diyebilirmisin.ben bu ay o moddaydım hani derler ya tam teslimiyet..çok şaşırdım inan idrar testi üstüste yapdm inanmadım çünkü hiçbir belirti yoktu.Kan testini görünce inandım.tabi birde yükselmesi lazım diğerinde yükselmemişti.hep dualarında olacaksın allah sanada nasip edecek hemde en kısa zamanda

[QUOTErazı niz1983, post: 48323796, member: 702417"]Canım benim fotosunu yarın annem den isterim gönderirim sana,sebep o mu bilmiyorum birde haziranda hsg çekilmiştim.Eşim her ay birşeyler içşyordu bu ay hiçbirşey içmedi birde gün takip etmedim belki de stres olmadığındandır.Şunu yapabilirmisin bıraktım artık herşeyi olacaksa herşey denk gelip olacak diyebilirmisin.ben bu ay o moddaydım hani derler ya tam teslimiyet..çok şaşırdım inan idrar testi üstüste yapdm inanmadım çünkü hiçbir belirti yoktu.Kan testini görünce inandım.tabi birde yükselmesi lazım diğerinde yükselmemişti.hep dualarında olacaksın allah sanada nasip edecek hemde en kısa zamanda[/QUOTE]
Allah razi Olsun canım İnşallah bende birkaç aydır olmaktayım Çünkü Kreşi öğretmenleri verseydim bir sürü bıcır bıcır çocuklarım var Rabbim inşallah yolumuzu açık etsin Senden nasıl ne yaptın bunları bana yaz deneyim Belki benim meselem de o olur bilemeyiz Senin adını o kadar sevindim ki anlatamam İnşallah kucağına alırsın resmini atarsın Biz de çok seviniriz öperiz onu

Fotoyu gönderiyorum incir kürü yapmıltım geötimşz aylarda bir de eşime keçiboynuzu kürü.Adet olduğum gün başladım bu karışımı içmeye 15 gün felan bir tatlı kaşığı içti.

Eklentiler

• IMG-20161006-WA0000.jpg
    IMG-20161006-WA0000.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 66
Canım benim fotosunu yarın annem den isterim gönderirim sana,sebep o mu bilmiyorum birde haziranda hsg çekilmiştim.Eşim her ay birşeyler içşyordu bu ay hiçbirşey içmedi birde gün takip etmedim belki de stres olmadığındandır.Şunu yapabilirmisin bıraktım artık herşeyi olacaksa herşey denk gelip olacak diyebilirmisin.ben bu ay o moddaydım hani derler ya tam teslimiyet..çok şaşırdım inan idrar testi üstüste yapdm inanmadım çünkü hiçbir belirti yoktu.Kan testini görünce inandım.tabi birde yükselmesi lazım diğerinde yükselmemişti.hep dualarında olacaksın allah sanada nasip edecek hemde en kısa zamanda

hsg nin de etkisi olmuş olabilir mi ?
doktorum hsg çekinirsen kolay hamile kalırsın demişti

ben soğan suyu içtim
o da temizliyor diye düşünüyorum ama bilemiyorum tabi
Soğan kürü kist olanlara genelde öneriyorlar,sizde sorun neydi? Akıl vermek gibi olmasın hem sağlıkcıyım hemde 2 senedir baya araştırıyorum yabancı makale okuyorum o derece yani :)

[QUböyle sadeniz1983, post: 48328582, member: 702417"]Fotoyu gönderiyorum incir kürü yapmıltım geötimşz aylarda bir de eşime keçiboynuzu kürü.Adet olduğum gün başladım bu karışımı içmeye 15 gün felan bir tatlı kaşığı içti.[/QUOTE]
Bu boyle satiliyomu

Nasıl bir koyuluk E="TuruncuHayal, post: 48336982, member: 778106"]Kızlar bugün regl günümdü. ovulasyon testi yaptım iki çizgi çıktı.[/QUOTE]
Nasil bir koyulukta canm resm at bakalm

Sağol cnm beta baktırdım cuma günü yükselmiş allaha şükür.Dr araştırıyorum ultrasonda göreyim rahat edeceğim.Hiçbir belirti yok
Ayy ne mutlu sana canm bende bali aradtryrm Erzurum yaylarnda bi tanıdık balclk yapiyo varsa ordan temin edecm insallh inslalh sennde herşey yolnda gder bize çok dua et

Adete 2-3 gün var ovulasyon testi yaptım.normalde ben bu koyuluğu yumurtlamadan bir önceki gün yakalıyorum.adete bu kadar yakın bu koyulukta çıkması gebelik olabilr mi
1476258495072375285061.jpg

X