Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Adetim 3-4 gün gecikti. Elimde tabii zulalanmış ovülasyon+gebelik testleri var.hergün bol keseden yapıyorum gebelik testini. Ikinci çizgiden eser yok. Dün akşam yanlislikla ovulasyon testi yapmisim. Bayada koyu 2. Çizgi çiktı aklimi oynatiyodum varya.. Allahtan hemen aklima geldi de ne testi die baktim.. ama bu kezde kafam karisti neyin yumurtlamasi bu şimdi yaa... pkos lanetiyle boğuşuyorum da bu normal mi???
Aynı seninkinin koyuluğundaydı
Olabilir gebelik ben de yeni duydum

Hayırlısı canmweety88, post: 48461167, member: 773052"]Az önce tuhaf sekilde adet oldum sanirim. Farkli bi kirmizilikta geldi ama olsun geldiya :)) ya gebelik olmali yada adet olmali insan. Ikisi de olmazsa fena oluyo. Bi bitsinde ovülasyon testine adam gibi baslayayim[/QUOTE]
Hayirlisi canm rabbim bizim gibiler sabır versn o duyguları çok iyi bilen ama vakit gelmeyip rabbim ol edemeyince yapacak birşey yok tevekkül ile dua tabi derdimizin dermaninida arayacz Allah vesilemizi karşımıza çıkaran

merhaba kızlar hep sizi takip ettim ama yazmadım 2. çocuğu bir buçuk yıldır istiyordum olmuyordu hiç bir sebepte yoktu adet günüm 17 ekim 6 gün önce ovulasyon testi yaptım net iki kırmızı çizgi çıktı. erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı. sonra hergün yaptım hep net iki kırmızı çizgi, cuma günü kız kardeşimin ısrarı üzerine 3 gün kala normal gebelik testi yaptım sonuç Eki Görüntüle 1898734 Eki Görüntüle 1898734 Eki Görüntüle 1898734 Eki Görüntüle 1898734

Eklentiler

• 20161014_182558.jpg
    20161014_182558.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 241
bugün ovulasyon testi tekrar yaptım t çizgisi diyerine göre çok daha koyu yani hamileyseniz gerçekten 2 çizgi çıkıyor

Eklentiler

• 20161016_184417.jpg
    20161016_184417.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 224
Merhaba kızlar. Size birşey sormak istiyorum. Ovulasyon testlerim elime yeni ulaştı. İlk defa ovulasyon testi yaptım. Ovulasyon günümden 9 gün geçti bugün. 2. Çizgi silikti. Hamile olabileceğimi düşünmem lazım? Yoksa ovulasyon sonrası yok olmaya başlayan çizgi olarak mı? Aklım karıştı

Canım E="hera17, post: 48469335, member: 440387"]Merhaba kızlar. Size birşey sormak istiyorum. Ovulasyon testlerim elime yeni ulaştı. İlk defa ovulasyon testi yaptım. Ovulasyon günümden 9 gün geçti bugün. 2. Çizgi silikti. Hamile olabileceğimi düşünmem lazım? Yoksa ovulasyon sonrası yok olmaya başlayan çizgi olarak mı? Aklım karıştı[/QUOTE]
Canim ikinci silik olarak hep cikiyo vücutta lh hormonu hep olduğu içinikisin aynı koyulukta olması lazm pozitif olarak değerlendirmek için

Hayırlı günler kızlar nasilsnz, kimseler gözükmüyor neler yapiyonuz. Uzun bir aradan sonra doktorun yolunu tuttum bugün adetmn ikinci günü hormon testlerini yaptrcam bi kontrol edeyim sonra aktar tarzı birşeyler deniycem rabbm HAYİRLİSİYLA işimizi rast getrsin hepimizin

Merhaba iyi aksamlar benim adetime takvime gore 5 gun var merakla bende gunlerin gecmesini bekliyorum..evde ovulasyon testi yaptim bi saat once 2. cizgi hayalet cizgi oldu acaba biseler varmidir birde sabah yapacagim

AMİİN camE="deniz1983, post: 48675803, member: 702417"]Şifa olsun inş bebeğine kavuş biran önce,ben iyiyim bulantım çok yok allaha şükür.[/QUOTE]
Amiin canmm insallh ne öneriyorsun aktarda

Canım eşim qenzim q 10 -larginin-e vit ve keçiboynuzu kullandı heray birini bende multivit ve incir kürü yaptım ve omega 3 aldım en son ayda arısütübalpolen bunları yaptık

Arkadaşlar bu ovülasyon testi nasıl yapılıyor ? Üç saat önce su içmiyceksin falan yazısı gördüm de. Dikkat edilmesi gereken bişeyler var mı?

Merhaba iyi aksamlar benim adetime takvime gore 5 gun var merakla bende gunlerin gecmesini bekliyorum..evde ovulasyon testi yaptim bi saat once 2. cizgi hayalet cizgi oldu acaba biseler varmidir birde sabah yapacagim
Bata yakın çift çizgiyi yakalaman gerekiyor aynı koyulukta :KK66:

Arkadaşlar bu ovülasyon testi nasıl yapılıyor ? Üç saat önce su içmiyceksin falan yazısı gördüm de. Dikkat edilmesi gereken bişeyler var mı?
Öğlen saatleri ya da öğleden sonra yaparsan çok daha sağlıklı olur kendi deneyimime göre...Ve 2 saat öncesinden bol sıvı tüketmemen yeterli.:KK66:

merhaba kizlar :) herkes icin hayirlisi olsun :)

Daha once illa ki konusulmustur ama mesajlarin hepsini okuyamadigimdan tekrar sormak istiyoru. Bat 4 kasim. Dun ovu testi yaptim, ışıga tuttugumda bile cizigyi goremedim :KK70: umudu kesmeli miyim yani :) ovu testi negatif cikip hamile oldugunu ogrenen var midirrr? Bi aydinltiverin, hayra gecin kizlar :KK76:

X