Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOTEAllahın i,niurachamilesindir yarın sabah mutlak idrar testi yap 47833021, member: 781194"]Kızlar bugün bat günüm bu ovulasyon testini de şimdi yaptım t çizgisi c den koyu çıktı :) sanırım var birşeyler ne dersinizEki Görüntüle 1876235 :21:[/QUOTE]
Bence allahin izniyle hamilesin idrar testi yap sabah mutlaka

[QUOTEAllahın i,niurachamilesindir yarın sabah mutlak idrar testi yap 47833021, member: 781194"]Kızlar bugün bat günüm bu ovulasyon testini de şimdi yaptım t çizgisi c den koyu çıktı :) sanırım var birşeyler ne dersinizEki Görüntüle 1876235 :21:
Bence allahin izniyle hamilesin idrar testi yap sabah mutlaka[/QUOTE]

Tamam canım birkaç gün içinde idrar testi yapicam mutlaka inşallah hamişizdir :anneadayı:

Hamile Kalabilmek çok güzel bir şey Canım bence sen genetik olarak araştırma yaptır kanında pıhtılaşma olabilir karnında ölümlerin sebebi yüzde 90 kan pıhtılaşması oluyor Bunu birçok tanıdığında yaşadım bende de kan pıhtılaşması var bende yedi yıllık evliyim sebebsiz infertilite diyrlar tüp bebek aşılama denedm sonc alamdm yumurta tembelliği var biraz şuan beklemedeym rabbmin yucelgne signdm

4 senelik evliyim canım 2 senedir de çocuk istiyoruz..denemeye başladıktan 3 ay sonra hamile kaldım ama 10 haftalıkken karnımda öldü aldılar..doktor bir süre dinlen dedi birkaç ay dinlendikten sonra tekrar hamile kaldım o da dış gebelik oldu birkaç ay da onun tedavisiyle uğraştım ardından tekrar hamile kalmayı düşünürken atamam oldu eşimden ayrıldım..Şimdi tatil dolayısıyla birlikteyiz tekrar görev yerine gidicem okullar açılınca ve nasipse Şubatta gelicem eş durumundan..O yüzden şu an hamile olmayı o kadar çok istiyorum ki yoksa yine şubat a kadar beklememiz gerekecek :KK43:
Hamile[/QUOTE]

Araştırma yaptırmak istedim canım prof a kadar gittim ama iki bebeğin de karnında ölse hemen başlatirdik araştırmayı ama diğeri dış gebelik olduğu için şimdilik boyle bir araştırmaya gerek yok yine ayni durumla karşı karşıya kalırsan hemen başlarız araştırmaya dediler öyle denilince beklemek durumunda kaldık bizde canım..senin yaşadığında çok zor birşey ama ben inanıyorum en kısa zamanda hamile kalacaksın canım yeter ki aklına takıp stres yapma oluruna bırak herşeyi hep pozitif düşün olur mu..senin için kendim için ve burdaki tüm bebek isteyenler için bol bol dua edicem tatlım :dua:

[QUOTE Allah razi olsun canm bak tatlim acizane fikrimi soyleyim sen bi ozelde felan mutlak kan pihtilasmasi varmi baktr doktrlara kalsa
sen birdaha hamile kal birdaha bebegini kaybet umrundami onlarin benm amcamn kizi iki kere karnnda bebegini kaybetti hala
bakmadlar pihtlasmaya oda taristi doktrla
o baktrdi ve pihtlasma cikti hamile kaldi ignesini kullandi cocunu kucağına aldı bana kalırsa bir daha hamile kalmadan baktir

[QUOTE Allah razi olsun canm bak tatlim acizane fikrimi soyleyim sen bi ozelde felan mutlak kan pihtilasmasi varmi baktr doktrlara kalsa
sen birdaha hamile kal birdaha bebegini kaybet umrundami onlarin benm amcamn kizi iki kere karnnda bebegini kaybetti hala
bakmadlar pihtlasmaya oda taristi doktrla
o baktrdi ve pihtlasma cikti hamile kaldi ignesini kullandi cocunu kucağına aldı bana kalırsa bir daha hamile kalmadan baktir

Evet canım haklisin bende çok uğraştım bütün gittiğim doktorlar özeldi hatta üniversite hastanesinde özel bakan proflara gittim sırf bunun için ama illaki ikinci vaka olmadan genetik testleri yapamıyoruz dediler..ama haklisin onlar için hava hoş sen bebeğini kaybet psikolojik olarak yıpran onların umrunda değil olan bize oluyo canım..dediğin gibi tekrardan gidicem mutlaka ne yapılması gerekiyorsa yapsinlar ayni şeyleri yine yasamak istemiyorum çünkü tatlım...

Dün 3 tane gebelik testi aldım garanti olsun diye:super: şimdi erkenden yaptım sonuç positive ama sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim dün akşam ve bu sabah kahverengi akıntım oldu belim çok ağrıyor :KK61: çok korkuyorum bu benim ilk hamileliğim daha eşime söylemedim bile, 11de okulda toplantı var yoksa hemen hastaneye giderdim dua edin bana olur mu:KK17::dua:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 191
Bende dün gebelik testi yaptım biraz bekledikten sonra sonuç aşağıdaki gibi çıktı bilemedim negatif mi pozitif mi..bir haftadır hala daha ovu testlerim pozitif cikiyo noluyo anlamadım gerçekten :KK57:Eki Görüntüle 1876009
Hamile olabilirsiniz, bir sonraki gün ilk idrarla testi tekrarlayın, benim de ilki böyleydi❣

Hamile olabilirsiniz, bir sonraki gün ilk idrarla testi tekrarlayın, benim de ilki böyleydi❣
Tebrikler Rabbim kucağına almayı nasip etsin.korkma oğlumda bendede aynı şeyler olmuştu hatta doğma ihtimaline %30demişlerdi şimdi 8.30 yaşında sen onu kucağına aldığını hayal et ve sakın aksini düşünme

[QUOTErazı mKaraca, posttbir daha 7834011, fikrimi söyledim 94"]Hamile[/QUOTE]

Araştırma yaptırmak istevarmı baktradoktrlarda kalsa a pıhtılaşmaya tim ama iki bebeğin de karnında ölse hemen başlatirdik araştırmayı ama diğeri dış gebelik olduğu için şimdilik boyle bir araştırmaya

gerek yok yine ayni durumla karşı karşıya kalırsan hemen başlarız araştırmaya dediler öyle denilince beklemek durumunda kaldık bizde canım..senin yaşadığında çok zor birşey ama ben inanıyorum en kısa zamanda hamile kalacaksın canım yeter ki aklına takıp stres yapma oluruna bırak herşeyi hep pozitif düşün olur mu..senin için kendim için ve burdaki tüm bebek isteyenler için bol bol dua edicem tatlım :dua:[/QUOTE]
Allah razi olsun canm bak tatlim acizane fikrimi soyleyim sen bi ozelde felan mutlak kan pihtilasmasi varmi baktr doktrlara kalsa
sen birdaha hamile kal birdaha bebegini kaybet umrundami onlarin benm amcamn

kizi iki kere karnnda bebegini kaybetti hala bakmadlar pihtlasmaya
Dün 3 tane gebelik testi aldım garanti olsun diye:super: şimdi erkenden yaptım sonuç positive ama sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim dün akşam ve bu sabah kahverengi akıntım oldu belim çok ağrıyor :KK61: çok korkuyorum bu benim ilk hamileliğim daha eşime söylemedim bile, 11de okulda toplantı var yoksa hemen hastaneye giderdim dua edin bana olur mu:KK17::dua:

[QUOTgözün aydın Canım Allah'ın izniyle hamilesin İnşallah 3 testi pozitif çıkmış Daha neyi düşünüyorsun bence hemen kan testi yaptır kanama yerleşme kanaması olabilir o yüzden Doktora gözük benden de fayda varcanmninbebegi, post: 47841680, member: 641632"][QUOTErazı mKaraca, posttbir daha 7834011, fikrimi söyledim 94"]Hamile[/QUOTE]

Araştırma yaptırmak istevarmı baktradoktrlarda kalsa a pıhtılaşmaya tim ama iki bebeğin de karnında ölse hemen başlatirdik araştırmayı ama diğeri dış gebelik olduğu için şimdilik boyle bir araştırmaya

gerek yok yine ayni durumla karşı karşıya kalırsan hemen başlarız araştırmaya dediler öyle denilince beklemek durumunda kaldık bizde canım..senin yaşadığında çok zor birşey ama ben inanıyorum en kısa zamanda hamile kalacaksın canım yeter ki aklına takıp stres yapma oluruna bırak herşeyi hep pozitif düşün olur mu..senin için kendim için ve burdaki tüm bebek isteyenler için bol bol dua edicem tatlım :dua:[/QUOTE]
Allah razi olsun canm bak tatlim acizane fikrimi soyleyim sen bi ozelde felan mutlak kan pihtilasmasi varmi baktr doktrlara kalsa
sen birdaha hamile kal birdaha bebegini kaybet umrundami onlarin benm amcamn

kizi iki kere karnnda bebegini kaybetti hala bakmadlar pihtlasmaya[/QUOTE]
Hadi gozun aydin

Naptin canm kanda baktrdnmi

Naptin canm kanda baktrdnmi
Evet dün kahverengi lekelenmem vardı ve acile gittim beta hcg 282 çıktı hamileymişim :anneadayı: ama doktorum düşük riski var dedi ilaç vermeyecem vücut kendi karar versin yarın gel yine kan testine bakalım beta artmış mı azalmış mı diye, bugün lekelenmem durdu çok şükür hayırlısıyla test de yüzümüzü güldürür inşallah. Yani Ovulasyon testi de hamileliği gösteriyor ben adetimin ilk günü 2 kez yaptım ve positive çıktı sonuç

Evet dün kahverengi lekelenmem vardı ve acile gittim beta hcg 282 çıktı hamileymişim :anneadayı: ama doktorum düşük riski var dedi ilaç vermeyecem vücut kendi karar versin yarın gel yine kan testine bakalım beta artmış mı azalmış mı diye, bugün lekelenmem durdu çok şükür hayırlısıyla test de yüzümüzü güldürür inşallah. Yani Ovulasyon testi de hamileliği gösteriyor ben adetimin ilk günü 2 kez yaptım ve positive çıktı sonuç

Hayırlı olsun umarım bebişin sağlıklı bir şekilde sana tutunur ve sağ salim kucağına alırsın Neue Hoffnungen Neue Hoffnungen . Benim de adetimi iki gün geçti ve adet günü yaptığım ovulasyon testinde t çizgisi c den koyu çıktı. Bende beklemedeyim yarın hamilelik testi yapıcam inşallah bende hayırlı haberler alırım sizler gibi..tekrardan hayırlı olsun dualarım sizinle...

Hayırlı olsun umarım bebişin sağlıklı bir şekilde sana tutunur ve sağ salim kucağına alırsın Neue Hoffnungen Neue Hoffnungen . Benim de adetimi iki gün geçti ve adet günü yaptığım ovulasyon testinde t çizgisi c den koyu çıktı. Bende beklemedeyim yarın hamilelik testi yapıcam inşallah bende hayırlı haberler alırım sizler gibi..tekrardan hayırlı olsun dualarım sizinle...
Çok teşekkür ederim amin inşallah tutunmuştur bebişlerimiz bize:dua: inşallah siz de hayırlı haberler alırsınız :anneadayı:

Hayırlı "edoschko, Allahım kucağına st: 47854206, meinşallah69426"]Evet dün kahverengi lekelenmem vardı ve acile gittim beta hcg 282 çıktı hamileymişim :anneadayı: ama doktorum düşük riski var dedi ilaç vermeyecem vücut kendi karar versin yarın gel yine kan testine bakalım beta artmış mı azalmış mı diye, bugün lekelenmem durdu çok şükür hayırlısıyla test de yüzümüzü güldürür inşallah. Yani Ovulasyon testi de hamileliği gösteriyor ben adetimin ilk günü 2 kez yaptım ve positive çıktı sonuç[/QUOTE]
Hayirli olsun canm allah kucagina almayi nasip etsn

Kizlar ovu testleri hamileleligi gosteriyor. Benim son bes gun kipkirmiziydi son 10 gunde kirmiziydi.yani yumrtlamadn iki uc gun sonra tekrar kizarmaya basladi hergn koyulasti

kızlar adetime 10 gün var.. bu ay ilk defa ovalasyon testini denedim.. yumurtlama günlerim geçti .. bugün acaba 2 defa yumurtluyor olabilir miyim diye test yaptım 2.çizgi silik çıktı.. göğüslerimde acıyor bu konuyu görünce acaba mı dedim ama ümitlenmek de istemiyorum

Canım gebelik olabilmesi için zaten Adet gününde iki çizginin de çok koyu Hatta ikinci çizginin bir çizgiden daha koyu çıkması gerekiyor inşallah Bebiş vardır dua edelim

kızlar adetime 10 gün var.. bu ay ilk defa ovalasyon testini denedim.. yumurtlama günlerim geçti .. bugün acaba 2 defa yumurtluyor olabilir miyim diye test yaptım 2.çizgi silik çıktı.. göğüslerimde acıyor bu konuyu görünce acaba mı dedim ama ümitlenmek de istemiyorum

tekrarladı.i post: 47867134 .!.:
Testini tekrarladnmi canm koyulaşma varmi

X