Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Gormedm a"meri2005, post: 47939397, member: 782708"]Can'ım doktora göründünmü Ablam bir dönem öyle oldu ama sonra düzeldi sıtres yapma sıtresten olabilir 39 yaşında doğum yaptı onunda adetleri düzensiz ve azdı[/QUOTE]
Gitmedm ama baklm bu adetide öyle yasarsam gderm insallh sağol cnm bizde nasıl stres olmsn ki 6 yildr çocuk hasretyle tutusyrm rabbm hepimize yardm etsn

IMG_20160903_102845-1.jpg

Canım benimde adetim 6 gün gecikti test yapıyorum ilk 5 dk da çıkmıyo ama bir süre sonra ikinci çizgi silik ama belli bir şekilde ortaya çıkıyor..belirtilerim de var ama neden böyle çıkıyor anlamıyorum..10 gündür sürekli şeffaf akıntım var, çok sık idrara çıkıyorum, sabah kalktığımda, kahvaltı ve yemeklerden sonra sürekli midem bulaniyo, karın ve kasık bölgem de şişlik ve ara ara giren ince sızı var ama idrar testleri hemen çıkmıyo nedense öyle de bir gariplik var..bunca belirtiye rağmen hamile değilim sanırım :cry: P_20160901_200337.jpg P_20160901_200330.jpg

Canım benimde adetim 6 gün gecikti test yapıyorum ilk 5 dk da çıkmıyo ama bir süre sonra ikinci çizgi silik ama belli bir şekilde ortaya çıkıyor..belirtilerim de var ama neden böyle çıkıyor anlamıyorum..10 gündür sürekli şeffaf akıntım var, çok sık idrara çıkıyorum, sabah kalktığımda, kahvaltı ve yemeklerden sonra sürekli midem bulaniyo, karın ve kasık bölgem de şişlik ve ara ara giren ince sızı var ama idrar testleri hemen çıkmıyo nedense öyle de bir gariplik var..bunca belirtiye rağmen hamile değilim sanırım :cry:Eki Görüntüle 1880579 Eki Görüntüle 1880581
Tatlım öyle olur sen hamilesin hayırlı olsun ben kızıma hamile olduğumda Güneş'e tutuşta bakmıştım çok silikti:KK54:

Canım benimde adetim 6 gün gecikti test yapıyorum ilk 5 dk da çıkmıyo ama bir süre sonra ikinci çizgi silik ama belli bir şekilde ortaya çıkıyor..belirtilerim de var ama neden böyle çıkıyor anlamıyorum..10 gündür sürekli şeffaf akıntım var, çok sık idrara çıkıyorum, sabah kalktığımda, kahvaltı ve yemeklerden sonra sürekli midem bulaniyo, karın ve kasık bölgem de şişlik ve ara ara giren ince sızı var ama idrar testleri hemen çıkmıyo nedense öyle de bir gariplik var..bunca belirtiye rağmen hamile değilim sanırım :cry:Eki Görüntüle 1880579 Eki Görüntüle 1880581
Can'ım gebelik testi sandım pardon

Biraz bekle belki geç döllenmedir inşallah hamilesindir birde bir önerim olacak ben şimdi tarçın bal çörekotu kürü yapıyorum bi arkadaşım öyle hamile kaldı bakalım sonuç ne olacak hatta Çinliler sakızı tarçına bulayıp çiğniyorlarmış gebelik için tükürük bezleri daha çabuk emiyormuş

Biraz bekle belki geç döllenmedir inşallah hamilesindir birde bir önerim olacak ben şimdi tarçın bal çörekotu kürü yapıyorum bi arkadaşım öyle hamile kaldı bakalım sonuç ne olacak hatta Çinliler sakızı tarçına bulayıp çiğniyorlarmış gebelik için tükürük bezleri daha çabuk emiyormuş

İnşallah canım ya çok teşekkür ederim..bende başlayayım o zaman tarçın bal çörekotu kürüne umarım işe yarar tatlım..

Gebelik testi zaten tatlım :)
Can'ım Ozaman hamilesin öyle olur 10 dakika sonra silikte olsa çizgi çıkar hatta Ablam yok diye atmıştı çöpten aldım baktım çizgi var şimdi 2yaşında oldu yeğenim ancak 2 aylık gebelikte çok koyu olur kan tahlili yaptır bence gebelik var inşallah

Can'ım Ozaman hamilesin öyle olur 10 dakika sonra silikte olsa çizgi çıkar hatta Ablam yok diye atmıştı çöpten aldım baktım çizgi var şimdi 2yaşında oldu yeğenim ancak 2 aylık gebelikte çok koyu olur kan tahlili yaptır bence gebelik var inşallah
İnşallah canım ya çok teşekkür ederim..bende başlayayım o zaman tarçın bal çörekotu kürüne umarım işe yarar tatlım..
canım eğer gebelik varsa çörekotu katma içine

İnşallah dediğin gibidir tatlım o kadar çok istiyorum ki

Ağzından bal damliyo tatlım ya inşallah dediğin gibidir..bir süre daha bekliyeceğim eğer hala boyle çıkmaya devam ederse kan testi yaptıracağım canım..

Kızlar, adetimi 4 gün geçti. Daha önce yaptığım hcg testleri negatif ti. Biri şüpheliydi.. Bugün lh testi yaptım. Böyle çıktı. Tekrar yumurtluyor olamam heralde? Geçen ay kimyasal gebelikte de bu testi yapmıştım, daha koyuydu, ertesi günü kanda hcg 18 çıköıştı ama o zaman adet günümde kanamam olmuştu.. Şimdi de yine var mı bebiş sizce? Ovulasyon testiyle hamile olduğunu öğrenen oldu mu aranızda!?

Eklentiler

• IMG_20160904_170432-02.jpeg
    IMG_20160904_170432-02.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 193
Kızlar, adetimi 4 gün geçti. Daha önce yaptığım hcg testleri negatif ti. Biri şüpheliydi.. Bugün lh testi yaptım. Böyle çıktı. Tekrar yumurtluyor olamam heralde? Geçen ay kimyasal gebelikte de bu testi yapmıştım, daha koyuydu, ertesi günü kanda hcg 18 çıköıştı ama o zaman adet günümde kanamam olmuştu.. Şimdi de yine var mı bebiş sizce? Ovulasyon testiyle hamile olduğunu öğrenen oldu mu aranızda!?
Bu lh testiyse eğer pozitif değil ki canım yumurtlamıyorsun ama gebemisin bişi diyemem lh testleri gebelikte yanılabiliyor

Yumurtlıyor olamam, adetim 4 gün geçti olmadım. Ama gebelikte de lh testi böyle çıkar mı, bilen yaşayan vardır belki diye yazdım buraya

Yumurtlıyor olamam, adetim 4 gün geçti olmadım. Ama gebelikte de lh testi böyle çıkar mı, bilen yaşayan vardır belki diye yazdım buraya
Canım lh testi zaten hep böyle çıkıyor çünkü lh hormonumuz sürekli mevcut zaten vücudumuzda ama yumurtlama dönemlerinde pik yapıyor yani yumurtlamayı desteklemek için çok fazla salgılanıyor o günlerde lh testi yaptığında t çizgisi c den bile daha koyu yada aynı renk olur normal zamanlarda ise senin resmindeki gibi silik olur :KK66: yani koyu olursa pozitif silik negatif demek :KK66: gebelikte ise pek güven olmaz genelde pozitif çıkıyor ama negatif çıktığı halde gebe olanlarda var :KK66:

Can'ım geçen ay benim öyle oldu biraz daha koyuydu acaba dedim gebelik testi aldım negatif zaten ertesi gün regli oldum eğer 4 gün geçtiyse gebelik testi al inşallah hamilesindir

Bildiğim kadarıyla lh çok koyu çıkıyor birde sabah yapma saat 5-6 gibi yap daha net çıkıyor sabah idrarıyla daha silik çıkıyor

X