Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba canım bende seninle aynı durumdayım en son adetim 31 mayıs bugun ovulasyon testi yaptım iki kez 5 saat arayla buda gebelik testim pozitif ni değil mi bilmiyorum 2 gün önce kan testinde negayifti ama bilmiypru gebelik testini sabaha tekrarlayacağıım. Heyecan yaptım acaba hamile olabilir niyim ya

Eklentiler

• image.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 238
  • image.jpeg
    29,7 KB · Görüntüleme: 228
  • image.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 228
Adet Günün yaklaşınca O aralarda yapmaya başla adet günün dahil yap iki cizgi de ayni koyulukta olursa gebelik habercisi olablr
Ben 19zunda yapmaya basliyayim diyorum sence canım ???[/QUOTE]
Canım adet tarihin ne zaman ben beş gün kala yapicam işte..

Yani testlerde bi sıkıntı yok.daha önce yaptıklarımdan çok silikti bunu böyle koyu görünce bide netten alınca acaba bi terslik mi var diye düşündüm. Çok sağol.

İkisi de es koyuluk olacak misal böyle.
Canım bisey sormak istiyorum size 21.günde yapmışsınız sanirimki bugün benimde 18.günüm bende 23.günde yapmayı düşünüyorum bendenmi 21de yapsamki eyer hamişsem kaçıncı günde çıkar bilmiyorum ki ovülasyon..

Adetlerim düzenli mi ? Benim düzensiz ve hala hasta olmadım :)) gecen ay kullanmadım zaten ovulasyon. Mayısta kullanmıştım sanırım boşverdim 1 aydır olursa benim için mucize bakalım, hayırlısı Allahtan..

Evet canım çok düzenli 13gun yumurladim test yaptım kasiklarımda çok agriyo belim felan adet olcakmis gibi yerleşmemiş oluyo bilmiyorum..

Canım E="Zehna67, post: 47327165, member: 772181"]Kizlarr nerdesinizzzzzzz :) :) :)[/QUOTE]
Canim Şimdiden bir şey demek İnan ki çok zor İnşallah hamilesin dir Bütün dualarımız bu yönde olsun ama daha çok erken adet günü de bir gün gecikince bu testi yap 2 çizgi de aynı koyulukta çıkarsa umut var demektir Ama unutma ki aynı koyulukta olup da hamile olmayan daha az koyu olup hamile olan kişilerde var bunu en kesin çözüm kan testi başka çaresi yok

Canım E="Zehna67, post: 47327165, member: 772181"]Kizlarr nerdesinizzzzzzz :) :) :)
Canim Şimdiden bir şey demek İnan ki çok zor İnşallah hamilesin dir Bütün dualarımız bu yönde olsun ama daha çok erken adet günü de bir gün gecikince bu testi yap 2 çizgi de aynı koyulukta çıkarsa umut var demektir Ama unutma ki aynı koyulukta olup da hamile olmayan daha az koyu olup hamile olan kişilerde var bunu en kesin çözüm kan testi başka çaresi yok[/QUOTE]
Bugün gebelik testi yaptım hamileyim ovülasyon da silik çıktı gebelikte hafifde olsa var bu ovülasyon lara güven olunmuyo gercekten adetime daha 8gun var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…