Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bugün gebelik testi yaptım hamileyim ovülasyon da silik çıktı gebelikte hafifde olsa var bu ovülasyon lara güven olunmuyo gercekten adetime daha 8gun var[/QUOTE]
Gebelik testinin fotosunu atar mısın canım ? Uff ben hala hasta olmadım. Dün de kan testi yaptırdım ( ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum

Hadi gözün aydiehna67, post: 47333328, member: 772181"]Canim Şimdiden bir şey demek İnan ki çok zor İnşallah hamilesin dir Bütün dualarımız bu yönde olsun ama daha çok erken adet günü de bir gün gecikince bu testi yap 2 çizgi de aynı koyulukta çıkarsa umut var demektir Ama unutma ki aynı koyulukta olup da hamile olmayan daha az koyu olup hamile olan kişilerde var bunu en kesin çözüm kan testi başka çaresi yok[/QUOTE]
Bugün gebelik testi yaptım hamileyim ovülasyon da silik çıktı gebelikte hafifde olsa var bu ovülasyon lara güven olunmuyo gercekten adetime daha 8gun var[/QUOTE]
Hadi gozun

Hadi gozun aaydın cnm Allah tamamına erdirsn

Bugün gebelik testi yaptım hamileyim ovülasyon da silik çıktı gebelikte hafifde olsa var bu ovülasyon lara güven olunmuyo gercekten adetime daha 8gun var
Gebelik testinin fotosunu atar mısın canım ? Uff ben hala hasta olmadım. Dün de kan testi yaptırdım ( ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum[/QUOTE]
Çok silik çıktı resimde belli olmazki zaten günün gecmddende testte çıkıyor hafifde olsa bende de aşırı duygusallık miyde bulantısı olunca supelenip yaptım testi kasiklarımda iki gün dehşet bi yanma ağrı oldu bir kerede hamile kaldım şaskinim hala..

Bugün gebelik testi yaptım hamileyim ovülasyon da silik çıktı gebelikte hafifde olsa var bu ovülasyon lara güven olunmuyo gercekten adetime daha 8gun var
Hadi gozun aaydın cnm Allah tamamına erdirsn[/QUOTE]
Allah razı olsun canım..

Gebelik testinin fotosunu atar mısın canım ? Uff ben hala hasta olmadım. Dün de kan testi yaptırdım ( ama ben kendimi hamile gibi hissediyorum
Çok silik çıktı resimde belli olmazki zaten günün gecmddende testte çıkıyor hafifde olsa bende de aşırı duygusallık miyde bulantısı olunca supelenip yaptım testi kasiklarımda iki gün dehşet bi yanma ağrı oldu bir kerede hamile kaldım şaskinim hala..[/QUOTE]
Hakkında hayırlısı olsun canım rabbim tez vakit bize de nasip etsin inş

Hakkında hayırlısı olsun canım rabbim tez vakit bize de nasip etsin inş[/QUOTE]
Amin canım inşallah dualarım sizinle..

Benim bugun adetin 23.gunu 14.gun yumurtlama oldu sanirim..resme bakarmisiniz benm simdi yenidenmi yumurtlama oluyor..

Eklentiler

• PhotoGrid_1469169394470.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 167
fotoda çok koyu çıkmamıs ama bellı baya çunku 15gunde sonra sılıklesmıstı bugun çok agrım vardı kasıgımda bı yapayım dedım baya belırdı anlamadım

fotoda çok koyu çıkmamıs ama bellı baya çunku 15gunde sonra sılıklesmıstı bugun çok agrım vardı kasıgımda bı yapayım dedım baya belırdı anlamadım
Benimde 19.gün bu koyulukdaydi dün 21.gecede yaptım hiç bisey çıkmadı ama hamileyim nasıl oluyor bu iş anlam veremedim üzülme canım benimde iki gün çok agrim oldu sonra geçti gecincede test yaptım pozitifti bebek rahme yerleşince bir gün bile geçse çıkıyor silikte olsa gebelik testi yap uğraşma bu testlerle benim durumuma bak öyle kararını ver canim..

daha adetime 6gün var canım çıkmaz testte, zaten benımkısı umut sadece 2 yıldır evlıyım 2kez tup bebek yaptırdım bırı 8haftalık dustu bırıde tutmadı normal yoldan olmadı hıc,hıcbır sorunda yok buarada zaten umudum kalmadı benım ama aylar sonra bugun ovulasyonla denedım kasıgımda agrıyınca bakıyım dedım hayırlısı sanırım aldatıo benı testler

sen hamilemisin

Benimde adetim 8gun kala öğrendim hamiş ogrendigimi salı sağlık ocağına gidip kaç haftalık olduğunu öğrenmeye gitcem işte sen yinede test yap illaki çıkar varsa benim nasıl çıktı..

[QUyaptın canm sen evde ehna67, post: 47362763, member: 772181"]Amin canım Allah razı olsun isteyen herkeze rabbim en tez zamanda kucağını boş bırakmayın inş..[/QUOTE]
Ne yaptin canm sen kanda baktrdnmi

[QUyaptın canm sen evde ehna67, post: 47362763, member: 772181"]Amin canım Allah razı olsun isteyen herkeze rabbim en tez zamanda kucağını boş bırakmayın inş..
Ne yaptin canm sen kanda baktrdnmi[/QUOTE]
Yok canim muhtemelen 3gun sonra yaptiririm ama butun belirtileri yaşiyorum ne ararsan var yani :) ayvayi yedim oglumda boyle olmamistim yuzum ve goyuslerim hep sivilce doldu iki gundur surekli miydem bulaniyo bu seferki kiz gibi du bklm :)

[QUOThayırlısı 7, post: 47380383, member: 772181"]Ne yaptin canm sen kanda baktrdnmi[/QUOTE]
Yok canim muhtemelen 3gun sonra yaptiririm ama butun belirtileri yaşiyorum ne ararsan var yani :) ayvayi yedim oglumda boyle olmamistim yuzum ve goyuslerim hep sivilce doldu iki gundur surekli miydem bulaniyo bu seferki kiz gibi du bklm :)[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm senn çocuğun var mıydı bu ikinci yani ne mutlu sana bizede çok dua et

[QUOThayırlısı 7, post: 47380383, member: 772181"]Ne yaptin canm sen kanda baktrdnmi
Yok canim muhtemelen 3gun sonra yaptiririm ama butun belirtileri yaşiyorum ne ararsan var yani :) ayvayi yedim oglumda boyle olmamistim yuzum ve goyuslerim hep sivilce doldu iki gundur surekli miydem bulaniyo bu seferki kiz gibi du bklm :)[/QUOTE]
Hadi hayirlisi canm senn çocuğun var mıydı bu ikinci yani ne mutlu sana bizede çok dua et[/QUOTE]
Evet canim ilk evliligimden var daha 4aylik evliyim oglum 7yasinda uzun bi aradan sonra olunca boyle oluyo iste insan tabikide dualarim sizinle uzulmeyin ne olur ben sizi anliyorum bende cok takintiliyim sizin gibi beklemek cok zor oluyor bu gibi durumlarda zamn duruyo adeta vardir bununda bi sebebi deyip tevekkulden baska bi caremiz yok verende o alanda canlarim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…