Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar ben bugun ögrendim evet ovülasyon testı gebelık gösterıyor erkenden ama evde yaptıgınız gebelık testlerı adetiniz gectıkten en az 2 hafta sonra gösterıyor yanı ortamala 6 haftalıkken ve belirtilere takılmayın bu süreçte belirtı zaten olmuyor daha beta hcg kana yenı karkşıyor bırde kan tahlılı için mutlaka gününüzün gecmesı bekleyın sonra üzülüp hüsrana ugruyoruz ben eczanede çalişiyorum anne bebek saglıgında bunların bırebır egıtımınıde alıyorum Allahım hepinizin kucagını doldursun bıde son bişey ovülasyon testı yumurtlama dönemi gectıkten 1 hafta sonra pozitifse genelde doğru çıkıyor

Kızlar ben bugun ögrendim evet ovülasyon testı gebelık gösterıyor erkenden ama evde yaptıgınız gebelık testlerı adetiniz gectıkten en az 2 hafta sonra gösterıyor yanı ortamala 6 haftalıkken ve belirtilere takılmayın bu süreçte belirtı zaten olmuyor daha beta hcg kana yenı karkşıyor bırde kan tahlılı için mutlaka gününüzün gecmesı bekleyın sonra üzülüp hüsrana ugruyoruz ben eczanede çalişiyorum anne bebek saglıgında bunların bırebır egıtımınıde alıyorum Allahım hepinizin kucagını doldursun bıde son bişey ovülasyon testı yumurtlama dönemi gectıkten 1 hafta sonra pozitifse genelde doğru çıkıyor
1,85 çıktı bthcg ilişkiden 9 gün geçti

EE UOTE="Aybilem19, post: 46446507, member: 758764"]1,85 çıktı bthcg ilişkiden 9 gün geçti[/QUOTE]
Ee canm ne dedi doktr peki negatif mi olarak değerlendirdi sonucu

Canım daha 9 gün olmuş günün gecmemiştır harelde biliyorum zor ama beklemek lazım baska secenek olmuyor

tebrik eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Rabbim kimseyi bekletmesin. çok zor. ben iki yıldır bekliyorum. 6 ay önce bir düşüğüm oldu. 39 yaşındayım ve artık vazgeçmek üzereydim. 9 yaşında bir oğlum var ve kısmet olurda doğarsa aralarında tam 10 yaş olacak.
bu ovu. testleri ile ilgili birkaç nacizane yorum yapmak istiyorum. arkadaşlar adete yakın aynı saatlerde ve her gün test yapınca sonuçları yorumlamak daha mümkün oluyor. eğer hamile iseniz aynı kalınlıkta çıkmasa bile t çizgisindeki kalınlık bir önceki teste göre artıyor ve koyulaşıyor.

Canım E="Aybilem19, post: 46452291, member: 758764"]Sol kası gım inanılmaz ağrıyor ovuluasyon testinden başka bi yöntemle gebeligi öğrenmenin bi yolu varmı.[/QUOTE]
Canim ovu zten kesin illa gebelik gösterecek diye bisey yok gebeliği öğrenmenin en kesin yolu zamanı gelince kan testi

Canim benimkide 6-7 dakika sonra böyle oluyor.ama ben umudumu kaybettim gebelik testi yaptim negativ cikti..aslinda ilk cizgi bile dogru düzgün cikmadi hep kaydi diyorum test bozukmuydu.ne biliyim eger negativ se neden ikinci cizgim öyle koyuya yakin cikiyor.ama ben en kötüsüne hahirladim kendimi hic umut fln kalmadi böylesi hayirliymis demekki ne yapalim.insaallah bidahaki aya nasip olur o_O
Merhaba canım hangi markaydi testin benmde 3 gün var adetime ovulasyon yapıyorum 4-5 gündür git gide koyulasıyor bebetime gebelik testi yaptım negatif cıktı pek iyi yorum yapmamıslar o teste sen tekrar test yaptın mı son durumun nedir :)

image.jpeg

Benimde adetime 3 gün var ovulasyon testi yapıyorum 4-5 gündür bugün baya koyulastı

Resim yükleyemiyorum benimde hep böyle ovuluasyon testi m dün 1.85 çıktı bthcg m kanda yarından yaptircam 26 günde bir hastalaniuorum 16 sı nda hastalancam ay herein allah yardım çıkı olsun arkadaşlar

Resim yükleyemiyorum benimde hep böyle ovuluasyon testi m dün 1.85 çıktı bthcg m kanda yarından yaptircam 26 günde bir hastalaniuorum 16 sı nda hastalancam ay herein allah yardım çıkı olsun arkadaşlar
Yükselir inşAllah canım cok merak ettim 16 sina var bence yükselevek Allahn izniyle

Sağol canım benim kanda kesin dimi tek umutla ndiran ovuluasyon testlerim aslında dün doktor. 1.85 umtlandiricı bi rakam 0 değil dedi araçta kaldım yorma kendini dinlen dedi bende cumartesi yola gidicem çarşamba düğün var yri nda. YaptiraYi:halay:m da yükselme varsa düğünde tepinmem artık

Sağol canım benim kanda kesin dimi tek umutla ndiran ovuluasyon testlerim aslında dün doktor. 1.85 umtlandiricı bi rakam 0 değil dedi araçta kaldım yorma kendini dinlen dedi bende cumartesi yola gidicem çarşamba düğün var yri nda. YaptiraYi:halay:m da yükselme varsa düğünde tepinmem artık
Yaptır cnm yükseliyorsa otur dinlen düğünde tepinme :) haber et bizede

X