Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

En sonunda atabildim bekleyince böyle oldu

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 164
Canim cok güzel görünüyor hamile olabilirsinde ama bundan sonraki günlerde yap bakalim ayni koyulukta olcakmi.ins olurda güzel haberler veririsin
Canım çok sağol. İnşallah olmuştur. İki yıldır bekliyorum:KK17:

Eklentiler

• IMG-20160510-WA0003.jpg
    IMG-20160510-WA0003.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 159
Arkadaşlar ovuluasyon testi ni nezaman yapıyorsun uz bide sıvı tüketimi ne dikkat ediyomu sunuz hamileligi anlamakta. .

Merhaba arkadaşlar bı kac aydır adetlerım duzensız ama norma perıyoduma gore adetım gectıgımız pazar gunuydu.gecen ay 9 gun gecıkmiştim onyuzden bu ay ne zaman adet olucam hıc bılmıyorum gebelık testı de yapmaya korktugum ıcın elımdekı ovu testını yaptım boyle cıktı. Sizce umut var mı ?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    25,3 KB · Görüntüleme: 161
Arkadaşlar öncelikle herkes e merhabalar yeni üye oldum sayenizde okadar çok şey öğrendim ki çok sagol un ben pazar günü şu karbonat yaptım bira gibi köpür dü ovuluasyon testi mde koyuçıKıyör bu sabah miratech erken gebelik testi yaptığım da negatif çıktı napsamki bilemedim

Merhaba arkadaşlar bı kac aydır adetlerım duzensız ama norma perıyoduma gore adetım gectıgımız pazar gunuydu.gecen ay 9 gun gecıkmiştim onyuzden bu ay ne zaman adet olucam hıc bılmıyorum gebelık testı de yapmaya korktugum ıcın elımdekı ovu testını yaptım boyle cıktı. Sizce umut var mı ?

Merhaba canim.eger tahminine göre adetin gectiyse ki gecen pazar diyosun ozaman bu ikinci cizgi cok acik ilk cizgiye göre.buna yakladik bir koyulukta olmasi gerek diye biliyorum.inanki bende ugrasiyorum cocuk icin yani bende takip ettigim kadariyla biliyorum.öyle yorum yapiyorum bence bi gebelik testi al canim cikar kesin korkma vardir herseyde bir hayir

Arkadaşlar öncelikle herkes e merhabalar yeni üye oldum sayenizde okadar çok şey öğrendim ki çok sagol un ben pazar günü şu karbonat yaptım bira gibi köpür dü ovuluasyon testi mde koyuçıKıyör bu sabah miratech erken gebelik testi yaptığım da negatif çıktı napsamki bilemedim

Canim senin bat nezaman?

Arkadaslar ben fikrimi kendimce sizlerle paylasiyorum.inanin yardimci olmak birbirimizi desteklemek icin burdayim.rabbim hepimize saglikli hayirli bebisler nasip eder insaallah.bu ovu testi herkeste dogru cikmiyormus ama cogu kiside böyle ögreniyormus ve acikcasi benim dikkatimi cekti o yüzden hem deniyorum hemde burda fotograflari paylasiyorum.paylasan kardeslerimede yardimci olmak icinyorum yaziyorum.tabiiki batiniz yaklasirsa gebelik testindede cikar bunu unutmayin.rabbim hepimiz icin en hayirlisi neyse onu versin.birbirimize destek olalim insaallah anne olmayida rabbimin izniyle beraber basaririz.

Merhaba canim.eger tahminine göre adetin gectiyse ki gecen pazar diyosun ozaman bu ikinci cizgi cok acik ilk cizgiye göre.buna yakladik bir koyulukta olmasi gerek diye biliyorum.inanki bende ugrasiyorum cocuk icin yani bende takip ettigim kadariyla biliyorum.öyle yorum yapiyorum bence bi gebelik testi al canim cikar kesin korkma vardir herseyde bir hayir

Canim senin bat nezaman?
16 nisan cnm

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK49::KK49:

Yani 3 günlük gecikme var eger pazar adet gunumse ama emin diilimki bi onceki ay 9 gün ondan onceki ay 2 gun gecikmeyle adet omuştum. Normalde hep duzenlıdır ama artık ıyce şaştı adet gunlerım o yuzden bilemiyorum bı hafta gecmesını beklıycem artık. Elimde baya bi ovu testi var her gun yaparım koyulasma olucak mı merak edıyorum. Aynen her ıste bı hayır var zaten bu ay uzerınde durmadım cunku ekım ayında tup bebek yapmaya karar vermıstık ama kendiliğinden olursa tadından yenmez :KK49::KK73:

Anladim canim daha var günün hergün yap bakalim nasil ilerleyecek.burayada at fotoyu bizde görelim canim

Yok canım ya nerdee bende o şanş :KK1: yumurtlama testı yaptım ıkıncı cızgı belırgın cıktı sadece ben de acaba varmıdır dıye sevınıyom ama benimki fukara avuntusu sadece:KK45:

Insaallah vardir canim gebelik testi yap yarin bence haber et bizede

Anladim canim daha var günün hergün yap bakalim nasil ilerleyecek.burayada at fotoyu bizde görelim canim

Insaallah vardir canim gebelik testi yap yarin bence haber et bizede

Gebelik için haftasonuna kdr beklemek istiyorum canım o zmna kdr ovu testleri oyalanırım artık tabi adet olmazsam :) haberdar ederim tabi allah hepimize nasıp eder inş:dua:

Kızlar sizce ümitlenmeliyim

Eklentiler

• IMG-20160510-WA0003.jpg
    IMG-20160510-WA0003.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 119
X