Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

MarbLesS canım inşallah benimde vardır. gerçi ara kanamam yüzünden ümidim yok ama yine de bi yanım hep bekliyor

Kızlar nedir sizce durum. Regl yaklaştıkça çizgide bir artış var. Regle en az iki gün var. Sizce bir anlam taşıyor mu

Eklentiler

• 20160509_205649.png
    667,4 KB · Görüntüleme: 154
Kızlar nedir sizce durum. Regl yaklaştıkça çizgide bir artış var. Regle en az iki gün var. Sizce bir anlam taşıyor mu
Canim ya bende çok merak ediyorum benim de bugun 21.gunum aynı böyle renk artıyor giderek gebelik olmasa neden bu şekilde çıksın ama

Canim cok güzel görünüyor hamile olabilirsinde ama bundan sonraki günlerde yap bakalim ayni koyulukta olcakmi.ins olurda güzel haberler veririsin ama senin suan gebelik testindede cikma ihtimali var ben olsam hemen yapardim.

Sizce umut var mı

Canim bata kac var??cizgilerin ayni koyulukta olmasi gerek

Kizlar günaydin..bugün maalesef ovu testi yapamayacagim anneme geldim bugün evde degilim aksamda gec olacagi icin yarin sabaha kaldi.ama sizin testlerinizi bekliyorum

Yok canım yapamadım ağrılar arttı kırmızılar gelecek gibi

Ah canim benim agrilar 1 haftadir var hemde cok fenaa gece bile uyandiriyor ben hic böyle kasik agrisi yasamamistim.benimde bu agrilar yüzünden umutlarim gidiyorgibi.sen bence bugün bi ovu testi yap buraya at bi bakalim.koyuysa kesin hamilesindir yani insaaallahh canim

Ovu testim bitti canım nasip artık kırmızılar gelmese memlekete gidecem yrın orda kan testi yaptırım hayırlısı artık

Gebelik testi yaptım oda negatif çizgiler dağıldı test bozuktu herhalde

Ovu testim bitti canım nasip artık kırmızılar gelmese memlekete gidecem yrın orda kan testi yaptırım hayırlısı artık

Tamam canim haber ver mutlaka sonucu ögrenince.bende yarin ovu testi yapcam resim atarim insaallah olumlu olur hepimiz icin.

Gebelik testi yaptım oda negatif çizgiler dağıldı test bozuktu herhalde

Anladim canim meyse yarin kanda ögrenirsin ins güzel haberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…