Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Mutlaka ederim canim.yok bir oglum var 3 yasinda ikinci olcak insaallah.dogumdan sonra yok birtane yeter oglumun üstüne bidaha cocuk istemiyom o benim herseyim diyodum ama simdi deliler gibi ikinciyi istiyom insaallah rabbim sagliklica nasip eder hepimize canim

Adete 7 gün var acaba idrar çıkar mı yaa valla çok merak ediyorum kan vermek istemiyorum sonu husran olur diye test yapsam onada erken off valla çatlicam

Adete 7 gün var acaba idrar çıkar mı yaa valla çok merak ediyorum kan vermek istemiyorum sonu husran olur diye test yapsam onada erken off valla çatlicam

Seni cok iyi anliyorum benimde 6 günüm var bende düsünüyorum idrar testini ama kesin sonuc vermeyebilir o yüzden biraz daha beklememiz gerekecek maalesef.hic ovu testi yaptinmi canim?

Seni cok iyi anliyorum benimde 6 günüm var bende düsünüyorum idrar testini ama kesin sonuc vermeyebilir o yüzden biraz daha beklememiz gerekecek maalesef.hic ovu testi yaptinmi canim?
Canim yumurtlamadan sonra 16.gün yaptım silik bile cikmamisti. . az evvel yine yaptim bugün 21.gün bu şekilde çıktı valla bilemiyorm yaa.sen Hiç yaptın mi

Eklentiler

• 20160509_112459-1.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 62

Evet doğru demiş.Çünkü benimkini gösterdi.Gebelik testimle aynı koyulukta çıktı.Hadi hayırlısı olsun şimdiden.Umarım doğru sonuçtur :)

Valla ilk ovü testimde anladım ben.Eminde olamadım.Çünkü inanmadım, bat gecikmesi bizim kaçınılmazımız biliyorsun :) Bende hiç kanama yada akıntı olmadı.Hayırlısı olsun canım.Sağol, inşallah sağlıkla gelir bebeğim.Allah sanada nasip etsin tez zamanda :)

Canim seninki baya koyu gibi görünüyor bence hamilesin.yani insaallah öyledir.gebelik testini ne zaman yapmayi düsünüyosun peki?
Yarın olmazsam yapacağım canım da çarsamba günü dr yolculuk yapacağım bilmiyorum inş vardır şubatta kimyasal gebelik geçirdim şimdi çok istiyorum inş isteyen herkesin vardır

Kızlar sizce var mi bisey ?

Eklentiler

• 20160509_120936-1.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 121
Yarın olmazsam yapacağım canım da çarsamba günü dr yolculuk yapacağım bilmiyorum inş vardır şubatta kimyasal gebelik geçirdim şimdi çok istiyorum inş isteyen herkesin vardır

Ay az kalmis canim yarin insaallah gebelik testindede cift cizgiyi görürsün.amin canim amin

Baya koyu canım ya seninde benim de bunun gibi inşallah vardır bebis..Eğer ki gebelik yoksa neden bu kadar kırmızı ki onu da düşünmüyor değilim

Evet bende öyle düsünüyorum gebelik yoksa normalmi acaba böyle cift cizgi bakalim bu hafta netlesir hepimizin insaallah güzel sonucla
Ben hergün yapcam burayada resim atarim sende at ok

Kızlar sizce var mi bisey ?

Bence seninkide silikten biraz daha koyu canim hadi hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…