Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOçok se"eddamm, post: 45889508, member: 750169"]Ne Yaptın canım bir gelişme var mı adet olduğunu test yaptın mı[/QUOTE]
Yaptım yaptım 4 +2 haftalık hamileyim kesem olusmus allahım herkese versin canım...Cok teşekkür ederim sorduğum için canim benim[/QUOTE]
Ayy cok sevndm allh kucağına almayı nasip etsn bizede dua et

[QUOçok se"eddamm, post: 45889508, member: 750169"]Ne Yaptın canım bir gelişme var mı adet olduğunu test yaptın mı
Yaptım yaptım 4 +2 haftalık hamileyim kesem olusmus allahım herkese versin canım...Cok teşekkür ederim sorduğum için canim benim[/QUOTE]
Ayy cok sevndm allh kucağına almayı nasip etsn bizede dua et[/QUOTE]
Allahim herkese nasip etsin inşallah rabim herkese bu duyguya yaşatır çok teşekkür ederim..

Merhaba kızlar bir süredir burayı takip ediyorum ve birçok şey öğrendim buranın ve sizlerin sayesinde ovulasyon testi nedir hiç duymamıştım bile. Şu an üye oldum ve yazma fırsatı buldum. Bende bir yıllık evli oluyorum 4 gün sonra inşallah:) evliliğin ilk aylarında doğum kontrol hapı ile korundum 7-8 aydır korunmuyoruz ama bebek olmadı. Geçen ay özel doktora gittik bir sene olmadan herhangi bir şey yapılmadığını söyledi beni muayene etti. Pco var bende. 30-35 günde adet olurdum son iki aydir 45i buluyor.
Burada ögrendiklerimden ovulasyon testi aldım yeni. Adetin 21nci gunundeyim ovulasyon silik çıkıyor şu an. Ne yapacağımı bilemedim incir kürü falan okudum burada yapmaya çalışıyorum sizlerle bu konuda konuşmanın iyi geleceğini düşündüm çünkü bircogunuzla aynı duyguları paylaşıyorum..

Bu ay hem incir kürü yapıyorum hem de ovulasyon testi ile takip ediyorum. Bu ay da olmazsa gerçekten üzüleceğim artık:KK43:
Allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşallah, yokluguyla sınamasın..

Merhaba kızlar bir süredir burayı takip ediyorum ve birçok şey öğrendim buranın ve sizlerin sayesinde ovulasyon testi nedir hiç duymamıştım bile. Şu an üye oldum ve yazma fırsatı buldum. Bende bir yıllık evli oluyorum 4 gün sonra inşallah:) evliliğin ilk aylarında doğum kontrol hapı ile korundum 7-8 aydır korunmuyoruz ama bebek olmadı. Geçen ay özel doktora gittik bir sene olmadan herhangi bir şey yapılmadığını söyledi beni muayene etti. Pco var bende. 30-35 günde adet olurdum son iki aydir 45i buluyor.
Burada ögrendiklerimden ovulasyon testi aldım yeni. Adetin 21nci gunundeyim ovulasyon silik çıkıyor şu an. Ne yapacağımı bilemedim incir kürü falan okudum burada yapmaya çalışıyorum sizlerle bu konuda konuşmanın iyi geleceğini düşündüm çünkü bircogunuzla aynı duyguları paylaşıyorum..
Can'ım benzeri durumu yaşadım diye yazmak istedim bende 30 35günde olurken evlendikten sonra dogum kontrol hapı kullanıp bıraktıktan sonra düzenim iyice bozuldu ve hala da düzelmedi bazen erken bazen geç adet oluyorum kilo alımı olduysa kilo verebilirsin 1yıl dolsun demiş doktor ama eşin kontrol olarak gidebilir ben pko olduğum için çocuk olmuyor sandık ama meğerse eşimden dolayıymış Zaman kaybı oldu ve eşim 1.5yıkda ameliyat oldu hemen istiyorsanız eşin mutlaka uğrasın kontrol için

Can'ım benzeri durumu yaşadım diye yazmak istedim bende 30 35günde olurken evlendikten sonra dogum kontrol hapı kullanıp bıraktıktan sonra düzenim iyice bozuldu ve hala da düzelmedi bazen erken bazen geç adet oluyorum kilo alımı olduysa kilo verebilirsin 1yıl dolsun demiş doktor ama eşin kontrol olarak gidebilir ben pko olduğum için çocuk olmuyor sandık ama meğerse eşimden dolayıymış Zaman kaybı oldu ve eşim 1.5yıkda ameliyat oldu hemen istiyorsanız eşin mutlaka uğrasın kontrol için
Canım benim haklısın hiç bekleme 1 yıl ben 7 aylık evliyim ilk doktara gittigimde 1 yıl bişey yapamam dedi ama benim hiç umrumda bile olmadı ben doktor doktor gezdim bebek istiyorum die iyikide gitmiştim yumurtaliklarim zayifmis doktor bu igne verdi gobegimden daha sonra catlataci igne ve şimdi 5 haftalik hamileyim allahım herkese nasip etsin bu mübarek günde kimseyi geri cevirmesin rabbim arattirmasin..hayirli kandinller..

Haklısın canım bu ay da olmazsa mayıs ta doktora gidelim ikimizde beklemek çok yorucu ve zor ve artık yıpratıcı olmaya başladı. Kilo aldım bu bir yılda o da sıkıntı pko için.

Canım benim haklısın hiç bekleme 1 yıl ben 7 aylık evliyim ilk doktara gittigimde 1 yıl bişey yapamam dedi ama benim hiç umrumda bile olmadı ben doktor doktor gezdim bebek istiyorum die iyikide gitmiştim yumurtaliklarim zayifmis doktor bu igne verdi gobegimden daha sonra catlataci igne ve şimdi 5 haftalik hamileyim allahım herkese nasip etsin bu mübarek günde kimseyi geri cevirmesin rabbim arattirmasin..hayirli kandinller..
Hayırlı kandiller canım ben ilk başta umursamadim sanırım ama deneyip de olmadıkça üzülmeye başladım. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Ankarada önerebileceginiz doktor var mı? Bir de yaptığım ovulasyon testlerini yüklemek istedim ama boyut büyük diye yüklemiyor.

Haklısın canım bu ay da olmazsa mayıs ta doktora gidelim ikimizde beklemek çok yorucu ve zor ve artık yıpratıcı olmaya başladı. Kilo aldım bu bir yılda o da sıkıntı pko için.
Ondan olabilir ama eşin mutlaka gitsin en azından için rahat eder ve sen tedaviye devam edersin daha sonra ben çok kilolu değilim fakat evlendikten sonra aldığım 3 4 kilo bile düzenimi bozmaya yetti kilo aldırıyor bu hastalık daha yolun başındasınız

Evet canım henüz başındayız ama yine de bi moral bozukluğu oluyor olmayınca işte:KK43: bu ay da ovulasyon testine güveniyorum inşallah doğru sonuç gösterir ve hamile de kalabilirim

Evet canım henüz başındayız ama yine de bi moral bozukluğu oluyor olmayınca işte:KK43: bu ay da ovulasyon testine güveniyorum inşallah doğru sonuç gösterir ve hamile de kalabilirim
Moral bozukluğu olmasın Can'ım herşeyin bi çaresi var ben ne yapayım 2yıla girdik değerler yükseldi ama doktor ne aşılama tutar ne Çatlatma iğnesi tutar diyor zaten eşimde yanımda durmuyor çok elim kolum bağlı :)

Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım ya aslında bizlik bir durum da yok verecek olan bi tek O. Birbirimize destek oluruz moral veririz ve inşallah biz de bir gün o mutlu haberi veririz :)

Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım ya aslında bizlik bir durum da yok verecek olan bi tek O. Birbirimize destek oluruz moral veririz ve inşallah biz de bir gün o mutlu haberi veririz :)
İnşallah Allah en iyi Zaman'ı en hayırlı Zaman'ı bilir o yüzden olması değil en hayırlı Zaman'da gelmesi önemli Hepimizinde Kandil'i mübarek olsun bol bol dua edelim birbirimiz için kısa Zaman'da hayırlı haberlerimiz olsun :)

İnşallah Allah en iyi Zaman'ı en hayırlı Zaman'ı bilir o yüzden olması değil en hayırlı Zaman'da gelmesi önemli Hepimizinde Kandil'i mübarek olsun bol bol dua edelim birbirimiz için kısa Zaman'da hayırlı haberlerimiz olsun :)
Amin canım amin inşallah hepimize hayırlı kandiller:) birbirimize dua edelim kabul olur inşallah her şeyin hayırlısı:) foto ben neden yukleyemiyorum ama? Boyut için ne yapabilirim?

Yaptığım ovulasyon testleri bunlar 19ncu gün iki farklı sonuç çıktığı için 3 tane yaptım. İlk defa kullanıyorum şu ana kadar anlamam gereken bir şey yok sanırım bu sonuçlardan?

Eklentiler

• 20160407_114702-1.jpg
    20160407_114702-1.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 124
Kızlar adetin 19ncu gün 3 test yaptım aynı idrarla. İlki pozitif çıktı ancak diger ikisi negatif hangisini anlamaliyim?

Arkadaşlar öncelikle Hepinizin kandili mübarek olsun Rabbim bugün de çocuk hasreti çeken herkesin kucağıni doldursun inşallah hepimiz birbirimize çok çok dua edelim.Canım ben de Ankara'da yaşıyorum yedi yıllık evliyim 6 yıldır tedavi görüyorum 5 aşılama bir tüp bebek İkinci tüp bebekle yumurtanın hızlı büyümesi ile yarıda iptal oldu şimdi Çankaya Çukurambar da Nova Art Tüp bebek merkezine gidiyorum nasipse bu ay başlayacağız sorun yok bilinmeyen kısırlık diyorlar genel olarak yumurta tembelliği var
ama yumurtlama oluyor artık hepmz icin hayirlisi

[QUcanım su ovuBusra9288, post: 45957725, member: 751487"]Kızlar adetin 19ncu gün 3 test yaptım aynı idrarla. İlki pozitif çıktı ancak diger ikisi negatif hangisini anlamaliyim?[/QUOTE]
Ya canim ovu testi bizi cook strese sokuyor bi öyle bi böyle PCO olduğu için bi kackere köyü cizgiyi gorebiliyo bazıları o yüzden kafamz karisiyo sürekli hesap kitap içinde oluyor böyle de çocuk olmazmi stresle çok takilmayin su teste kendimizi yipratyrz anca en güzel,eli yumurtlama gosteren takvim yukleyin oda faydalı olur onun yumurtlama bizi gosterdgi tarihta testlere uç gün öncesi başlayın bakalm daha yardımcı olur en azından

[QUcanım su ovuBusra9288, post: 45957725, member: 751487"]Kızlar adetin 19ncu gün 3 test yaptım aynı idrarla. İlki pozitif çıktı ancak diger ikisi negatif hangisini anlamaliyim?
Ya canim ovu testi bizi cook strese sokuyor bi öyle bi böyle PCO olduğu için bi kackere köyü cizgiyi gorebiliyo bazıları o yüzden kafamz karisiyo sürekli hesap kitap içinde oluyor böyle de çocuk olmazmi stresle çok takilmayin su teste kendimizi yipratyrz anca en güzel,eli yumurtlama gosteren takvim yukleyin oda faydalı olur onun yumurtlama bizi gosterdgi tarihta testlere uç gün öncesi başlayın bakalm daha yardımcı olur en azından[/QUOTE]
Haklısın canım öncelikle her şeyin hayırlısı Allah evladin hayırlısını versin inşallah isteyen herkese. Stres yapmicam yaşım müsait Allahım hayırlı zamanda verir inşallah:)

X