Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Amin canım kendine çokkkkkk iyi bak allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

2 gün var ama erken gebelik testleri 5 gün öncesinden tespit ettiğini söylüyor

Ya bide ovulasyon testi aşırı hızlı ve koyu çıkmıştı adetimin 23.gününde genelde 28 günde bir olurum burdaki yazılanlardan etkilendim biraz kendimi kaptırmışım yani ama adetimi görmeden üzülmeyecem

Acaba yanılma payı varmıdır yada hangisi yanılttı ovulasyon testi mi erken gebelik testi mi acaba

Ya inşallah canım yıkıldım bugün resmen ağlamaktan çıktı gözlerim kimseye birşeye diyemedim sen annesinneolursun bol bol dua et yalvarıyorum

Ya inşallah canım yıkıldım bugün resmen ağlamaktan çıktı gözlerim kimseye birşeye diyemedim sen annesinneolursun bol bol dua et yalvarıyorum
Tabikide canim, anne olmak isteyen herkes dualarimda. Beklemenin nasil birsey oldugunu biliyorum, Allahim kimseyi cok bekletmez inslh evlat konusunda. Kacinci denemeniz bilmiyorum ama bence cok fazla zaman kaybetmeden eslerle birlikte doktora gidilmeli. Yine halime sukrediyorum tabiki ama keske bir yil beklenmeli lafina inanip bukadar zaman kaybetmeseydim, 6 aydan sonra hic degilse kontrole gitseydik. Hayirlisi herseyin, herzaman herseyin hayirlisi oncelikle :)

Canım eşimde de bendede sorun yok 1,5 yıllık evliyim 2 kere hamile kaldım birincisini eşim istemedi aldırDIKÇOKKK PİŞMANIM 2.side hamile kaldığım bilmiyordum antidepresan kullandım 2.aya kadar bebek anomali olduğu için 3.ayında aldırmak zorunda kaldık aydır bebek istiyorum bu ay çok düzenli ilişkide bulunduk bide adetten 23.günde ovulasyon testinde pozitif olunca çok umutlarım bugünde erken gebelik testi yle yıkıldım

Arkadaşlar merhaba. Ben de adet tarihim yarın olmasına rağmen dayanamadım ovu testlerinden birini hemen denedim. Sonuç bu çıktı. İçinizde tecrübeliler mutlaka vardır. Lütfen cevap verin

Eklentiler

• image.jpeg
    30,1 KB · Görüntüleme: 153
Silik çıkmış biraz ama kaç gün var adetine bi arkadaşımız adetinin 4.gününde böyle silik çıktı ama hamileymiş

Silik çıkmış biraz ama kaç gün var adetine bi arkadaşımız adetinin 4.gününde böyle silik çıktı ama hamileymiş
Yarın muhtemel adet günüm. bi yerde daha okumuştum ovu testleri gebeligi cikarabilir diye ben de bi deneyeyim dedim. 1,5 yildir deniyoruz biz de insallah hamileyimdir

Kızlar bu testleri kullanırken bende hamlelere soruyordum yapın falan die bende hamileyken denedim ama çift çizgi cikmiyo belkide kişiden kişiye degisyor

İnşallah canim adetlerim düzenlimi
Normalde düzenliydi 29 günde bir ama son 5 aydır duzensizlesti. Basit kist oluşmuş o yüzden ilk gecikmemde 43 gün sonra adet oldum. İkincisinde 24 günde oldum. Şükür kist bitmiş. Doktorum da düzene girer demişti. Bi de kistten önce bir tane sağlıklı yumurta görmüştü en son 6 sağlıklı yumurta gördü ve çatlatma iğnesi verdi. Umarım bu ay bir şey vardır. İnsan psikolojik olarak yoruluyor

Evet haklısın canım ama yok erken gebelik testiymiş yok oymuş yok buymuş boşa para verme canım gebelikten şüpheleniyorsan kan testi yaptır kesin sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…