Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Amin Can'ım amin Kendimden geçtim eşimin sperm sorunu var önce onu halletmemiz gerekiyor bir de
Ya burda bazı yorumlar vardı sperm kalitesi için sıcak duş ve sıcak ortamlardan uzak dursun keçi boynuz pekmezi gibi...tabi önce tedavi şart bu ay olmazsa eşinin elinden tut bi doktora git inşallah...Bu arada baya belirgin çıkmış ovulasyon testin İnşallah vardır bişeyler ama kendini kaptırmadan çokta umutsuzluğa düşmeden bekle sana dua edecem inşallah

Eşim çift taraflı varikoselden 3 ay önce ameliyat oldu zaten değeri yükselmeden doktora gitmedim haliyle yükselmeZse Proxed plus Alıcaz çok işe yarıo

Eşi amaliyat olduktan sonra bi kaç ay hamile kadın vardı bu platformda çık şaşırmıştım 5 yıl çocukları olmamış sonra acaba acaba derken hamilelik müjdesini paylaştı

İnşallah yaaa kendine stres yapma hayırlı sağlıklı evlat iste benim 3 aylıkken alındı inan Rabbim düşmamın başına vermesi ÇOK KÖTÜ ÇOK keşke öyle olmasaydı da 2-5 yıl bwkleseydim hamile kalmasaydım bez reklamlarına bakmıyorum için yanıyor çocukları görmek istemiyorsun yani bütün psikolojini etkiliyor o yüzden siz sağlam dkiş atın SAĞLIKLI BİR BEBEK OLSUN

Amin Can'ım vardır Zaman'ı hayırlı vakit de gelsinler inşallah :)

Merhaba arkadaslar. Ben bir yildir buraya yazmiyordum ama yazilanlari takip ediyordum. Tabiki hala bebek bekleyip duruyoruz bu gecen zeefinda biseyin degistigi yok. Stresten artik mens gunumun geciktigide oluyor. Mensim gene gecikti 4 gun. Ovulasyon testlerimde suan t c kadar koyu degil ama bugun gebelik testinde silikte olsa ikinci cizginin cikmasi neyi gosterir (10 dakka sonra hafif bir cizgi belirdi ) acaba gozlerim bana oyun oynuyor olabilir mi, gebelik testim bozuk mu olabilir yoksa ovulasyon testlerimde neden ikiside koyu degildir ki???

2. Resmi yuklemiyor. Dosya buyuklugunden olmadi diyor. Galeriden de resim cekerekte yukleyemedim

Ovulasyonunu baya belirgin ama gebelik testinde yüklesen keşke çok merak ettim

Benim eşimin 2 ay önce 1 milyondu sayısı. Bugün tekrar baktı 41 milyon olmuş 2ayda40 milyon artmış çok sevindim çatlatma iğnesi yapabilcem en azından :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…