Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ya bn bnu bide 1 saatlik idrarla yaptım fazla ümitlnmek istmyrm ama şu an bile midem bulanıyo 3 gündür erkndn uyuya kalyrm karnmda agrlar var adet olcakmşm gbi

Bak sen sabah ilk idrarnla bi gebelk testi yap ve aklimizdaki sorular aydınlansn banada haber et tamm

Hayırlısı yn aLiye, post: 45588886, member: 733404"]Kırmızılar günydın dedi gerek kalmdı[/QUOTE]
Hayirlisi canm demek zamanı deglms ben 6 yildr beklym rabbmz vekilimz kaç yıllık evlisin

Kızlar herkese merhabalar öncelikle bu benim ilk ovulasyon testi kullanışım üsttekiler adetten sonra 14 ve 15 günüydü ama t çizgisi geç koyulaştı
alttaki adetten sonra 23.gündü hemen koyulaştı hemde kopkoyu çıktı 28 günde bir adet oluyorum şimdi ben hamilemiyim yoksa 23. gündemi yumurtlama oldu yada 14 ve 15. günlerdemi kafam çok karışık adetimin günü geçene kadar test yapmayacam zaten kalmadı da KIZLAR NE OLUR YARDIM EDİN KAFAM ÇOKK KARIŞTI (bata 5 gün var)

Olablir sabredin bakalım insallah hamilesinizdir

İnşallah Allahım herkese nasip etsin olursa eğer 1,5 yıllık evliyim bu 3 hamileliğim olacak ilkini eşim istemedi bakamazsın dedi aldırdık ikincisinde hamile olduğumu bilmiyordum ağır antideprasanlar kullandım anca 3.ayında anomali olduğu teşhis edildi ve alındı doktor 6 ay düşünmeyin dedi bu altıncı ayım ama ben daha önce 1-2 kere denedim olmayınca üzüldüm kürtaj lardan zarar gördüm sandım yumurtlama günü diye birşey varmış onuda bu ay öğrendim ve ovulasyon testi kullandım AMA BU AY HER İLİŞKİDEN SONRA İÇİMDEN BOL BOL DUA ETTİM çok stresliydim ama bilmiyorum 1-2 gün sonra gebelik testi yapacam haberdar ederim sizlerede done olur inşallah

İnşallah siz hamilesinizdir benimde koyu çıkıyor sizinki kadar Ama testlerde negatif

İnşallah siz hamilesinizdir benimde koyu çıkıyor sizinki kadar Ama testlerde negatif
İnşallah ama orda yine açık çıkmış inanılmaz koyu çıktı yani 14 tane test arasından 2.çizgiyle aynı koyuluk ta ve 1 dk içinde koyulaştı.Ben 2 gündür bu konuyla ilgili sayfalarca yorum okudum.böyle t çizgisi ile c çizgisi aynı koyulukta veya t çizgisi c çizgisinden daha koyu çıkanların %90 ı hamile oluyor.diğer %10 luk kısım ise hormon ilaçları kullandıkları için enfeksiyon olduğu yada kist olduğu için lh hormonlarının yüksek çıktığını hcg nin hep negatif çıktını ve sonradan da adet olduklarını söylüyorlar.inşallah bizde bir sorun yoktur ve adetinin geçmesini biraz bekle bence yada kan testi yaptır yumurtlama gününden 12 gün geçtiyse kan testinde çıkar.zaten 12 gün sonrasından sonra hcg hormonu yavaş yavaş idrara sızıyo

Benim adetim düzensiz en son 28. 37. 26. Günde oldum suan 47gün oldu yok hala olmadım

Kaç kere çift çizgi yakaladın bazen bir ayda 2 kere yumurtlama oluyormuş

[QUOTE="1kere oldu çift çizgi 2kere olsa bu zamana kadar kaç kez hamile kalmış olurdum üzerinden 20 gün geçti yumurtlamanın ama gün bekledikçe adetim uzadı düşünmeyince daha kısa Zaman'da oluyordum hep

Evet stres yaptıkça uzuyor lütfen stres yapma Allah ol dediği zaman olur bak ben iki kere kürtaj oldum 1 sene içinde ama bu ay çok umutluyum.İnşallah Rabbim hakkında hayırlısı versin bence bi süre düşünme test yapma kendine bi tarih koy o zamana kadar test yapma kafanı dinle mesela 1 hafta herşeye hazırlıklı ol olumlu sonucada (inşallah).olumsuz sonucada eğer olumsuz olursa ki inşallah olmaz bi dahaki ay adet bittikten sonra hergün yap taki çift çizgiyi yakalayana t çizgisi baya belirginleştiği zamanlarda 8 saat arayla 2.testi yap ki garanti olsun birde hergün aynı saatte test yap,sabah idrarı yla yapma ,4 saat hiç çiş yapmadan test yap ve bu 4 saat içinde nerdeyse hiç sıvı alma bunlara dikkat edersen başarılı sonuç alırsın bence::::benim tek pişmanliğim keşke 14.ve 15.günlerde 2.testlerimi yapsaydımda bu kadar ikilem kalmasaydım

Bu arada o resimdeki testin ne zamanki testin ondan sonra daha ovulasyon testi yaptınmı yaptıysan o testin nasıl çıktı benimki ovulasyondan 9 gün sonra tekrar çift çıktı

İnşallah hayırlısı olsun ben devamlı yaptım 1haftadır yapmıyorum test gebelik testi yaptım negatif çıktı 4gün önce umudum yok zaten çatlatma iğnesi yapmayı düşünüyorum artık 2 yıl oldu yumurtlama günüm belli olmuyor eşimde subay nöbetçi oluyor ayda 8 9 gün seyir oluyor hiç denk gelmio

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN VARDIR ONUNDA Bİ ZAMANI DOKTORA GİTMEKLE EN İYİSİNİ YAPARSIN HAYIRLI GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH BOL BOL DUA ET İLİŞKİDEN ÖNCE VE SONRA BESMELE YLE BAŞLAYIN BEN ÇOK İNANIRIM BÖYLE ŞEYLERE ZATEN İNANMAK BAŞARMANİN YARISINI DİĞER YARISIDA SANA VE EŞİNE KALIYO BİZİ HABERDAR ET İNŞALLAH

Bu arada o resimdeki testin ne zamanki testin ondan sonra daha ovulasyon testi yaptınmı yaptıysan o testin nasıl çıktı benimki ovulasyondan 9 gün sonra tekrar çift çıktı
O gördüğünü 4 5 gün önce yaptım sanırım ondan çift çizgide bundan 20 gün önceydi

Amin Can'ım amin Kendimden geçtim eşimin sperm sorunu var önce onu halletmemiz gerekiyor bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…