Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benim eşimin 2 ay önce 1 milyondu sayısı. Bugün tekrar baktı 41 milyon olmuş 2ayda40 milyon artmış çok sevindim çatlatma iğnesi yapabilcem en azından :)
Aaaaaa ÇOK SEVİNDİM Allah ne kadar büyük yaaa hiç umulmadık zamanda hemen bi kapı açıyo bi daha ki aya MUTLU GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH OLACAĞINA İNAN AMA YIKIM YAŞAYACAK KADARDA UMUTLANMA CANIM STRESE GİRME DUALARINI ET

inşlhhh canımmmmm. inşlh dediğin gibidirr:))) ovulasyon testi diğer arkadaşların hep daha koyuydu, kafamı karıştıran o oldu. Allahım hepimize versin, isteyen tüm herkese:)
Kafanın karışacağı bi durum yok gebelikte pozitif çıkmış işte RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN KAN SAYIMI İÇİN BENCE HEMEN DOKTORA GİT CANIM

İnşallah bakalım daha adet olmadım beklicem biraz daha

Kafanın karışacağı bi durum yok gebelikte pozitif çıkmış işte RABBİM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN KAN SAYIMI İÇİN BENCE HEMEN DOKTORA GİT CANIM

yarın sabah hemen gitcem canım:) adet günümden 2 gün sonra bile ovulasyon testim silikti, 2. çizgi yok denecek kadardı. bende o testi görünce stresten gecikti diye düşünüp umudu kesmiştim gene. Rabbim isteyen tüm herkese nasip etsin inşlh:)

İNŞALLAH canım herkese dua et demekki ovulasyon testleri hamileliği tespit kesin sonuç vermiyor .bence %90 doğruluk payı var %10 kısımdaymışsın canım.birde bişey soracam acaba ovulasyon yaparken su çok tüketinmi yada sıvı çünkü lh hormonu nu inceltiyormuşta seninki de öylemi oldu acaba

dikkat ederek yaptım canım ama bencede ben %10luk kısma giriyorumdur. ovulasyon testlerş erken gösteriyordiye onlardan yapıp durdum, hatta mens agrım için agrı kesicimi bile çantama koymuştum. ovulasyon testlerini yapmasam gene bi beklentim olurdu, onlar yanılttı beni. ama gerçekten kafayı biraz olsun boşaltmak faydalı oluyormuş (tamamen aklımdan çıkamadı tabii:) ) Allahım kimseyi çok bekletmesin:)

Bu arada benimde bugün misafirlerim varı gebelik testi henüz yapmadım yarın büyük ihtimalle alıp yapmayı düşünüyorum bata 4 gün var çıkarmıki sizce boşuna mı yapmış olurum

Bu arada benimde bugün misafirlerim varı gebelik testi henüz yapmadım yarın büyük ihtimalle alıp yapmayı düşünüyorum bata 4 gün var çıkarmıki sizce boşuna mı yapmış olurum
bence 4 gün çok erken ama belki o şanslı kişilerdensindir de erken çıkabilir sende de, erken çıkanlar var çünkü okuduğum kadarıyla:)

Tabiki stres yapmamak çok faydalı düşünsene stres yüzünden haftalarca adeti geciken insanlar var demekki stresin rahime ve kadının doğurganlığıyla alakası var tabiki bebek isteyen kadının aklından tamamen çıkmaz ama stresi azaltmak birşeyler le uğraşmak hamileliğe kadın vucudunu güzel bir şekilde hazırlar diye düşünüyorum

Elimde test olmadığı için sabah gidecem Ecz den alacam eczane bira uzakta o yüzden su içmeyecem bu saatten sonra ki sabaha sıkıştırma sın benı yoksa salarım gider

Şaka şaka ama yinede zorlanacam

Elimde test olmadığı için sabah gidecem Ecz den alacam eczane bira uzakta o yüzden su içmeyecem bu saatten sonra ki sabaha sıkıştırma sın benı yoksa salarım gider

Şaka şaka ama yinede zorlanacam
gitmişken bikaç tane al dursun:) çiftte çıksa çizgi insan inanamıyo bidaha yapıyo:))

Peki belirtiler varmı mesala benim yumurtlama gününden bu yana göğüslerimde sızı var aslında bu ay hep çektim yumurtlama ya 4 gün kaladan başladı 16 gündür sürüyo karnıma kasıklarıma kollarıma bacaklarıma başıma kramplar giriyo sağ kasımda çok minnak bi şişme var senin buna benzer belirtilerin varmı bide önemli olan yumurtlamadan beri devam etmesi herhalde

:))canım sen ne zamandır uğraşıyodun
misafirden nete giremedim canım, anca gördüm mesajını. biz bir buçuk yıldır istiyorduk ama araya bisürü bişey girdi, enfeksiyonlar, varikosel ameliyatı falan. eşimin şehir dışında arada çalışmasından dolayı kaçan günler falan da cabası.

Ben belirtileri saysam bitmez:) 3gün önce göğüste acıma başladı kasıkta adet Ağrı'sı oldu ama geçti şuan sol kasıkta sızlama oluyor belimde Ağrı 2haftadır var başka birşey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…