Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam aleyküm arkadaşlar tüm anne adayları evvel Allahın izniyle sonra saraçoğlu nun kürü ile hamile kaldım 2.5 sene evliyim istambul konya dolaştım 2senedir olmadı sonra bıraktım tedavi en son eşime dedimki en son bir doktoru tavsiye ettiler akrabalar ona gittik doktor da tüp bebek dedi yumurta yaşlanması ve tembelliği eşimde sperm sayısı cok düşüktü maddi durumumuz olmadıgından yaptıramadık sonra Allaha tevekkül ettim eşime keçiboynuzu kürü ve pekmezini ve bala ceviz kariştırdım her gün sabah akşam yedirdim kendimde incir kürü yaptım ve ov testinede devam ettim ve Şükürler olsun Allahın bir mucizesi dün hamile olduğumu öğrendim değeri 9.0 çok düşük seviye dedi doktor Allah hayırlısını sen bilirsin diye dua ediyorum bu arada tüm isteyenlerin başına

Amin canim insallah degerlerin yukselir hayirlisiyla kucagina alirsin.

rabbim ol diyince oluyor, allah tamamına erdirsin inş

[QUOTcanım mojan, post: 44332034, member: 627536"]Amin cnm hayırlısıyla meleklerimizi tez günlerde kucağımızı alıp koklamayi nasip etsin[/QUOTE]
Amin canim insallh allh kucağında almayı nasip etsn bende beş yildr beklyrm ne olur çokdua et bizide sevndrsn rabbm. İdrar gebelik testi yaptinmi evde bi yapsa

[QUOTcanım mojan, post: 44332034, member: 627536"]Amin cnm hayırlısıyla meleklerimizi tez günlerde kucağımızı alıp koklamayi nasip etsin
Amin canim insallh allh kucağında almayı nasip etsn bende beş yildr beklyrm ne olur çokdua et bizide sevndrsn rabbm. İdrar gebelik testi yaptinmi evde bi yapsa[/QUOTE]
aslında dua edebiliriz burdaki arkadaşlar haftalık bir dua olur herkese okunu yada meryem suresi okuruz

Olabilir deniz1983, post: 44333739, member: 702417"]Amin canim insallh allh kucağında almayı nasip etsn bende beş yildr beklyrm ne olur çokdua et bizide sevndrsn rabbm. İdrar gebelik testi yaptinmi evde bi yapsa[/QUOTE]
aslında dua edebiliriz burdaki arkadaşlar haftalık bir dua olur herkese okunu yada meryem suresi okuruz[/QUOTE]
Olabilir aslındazaten hep dua edyzda surelerden okuyup teşbih cekblrz

[QUOşuan lekemdeniz1983, post: 44334552, member: 702417"]kesinlikle, arkadaşalr duaya katılmak isteyenler yazsın liste yapalım[/QUOTE]
Ama suan lekem geliyo müsait deglm ama teşbih cekerm çanlar umut olalm birbirimize bizi bizdeň başka kimse anlmz

[QUOTrazı olseniz1983, post: 44334685, member: 702417"]aslında esmaül hüsna çekebliriz ben bakayım bir[/QUOTE]
Allh razi Olsn senden bide şey var ismi azam duası zaten allhm isimlerinden oluşan dua ve duann başında ihlasla okuyann yanı inanarak okuynn allh ne isteği varsa kabul eder diyo hergun okuyalm bir tane hem birbirimize hem kendimize niyet

olabilir meryem sureside olur,birde ben biryerde okumuştum meryem ve yasin surelerinin belli ayetleri bebk için okunuyormş oda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…