Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benimde bugun hastalanmam gerekıyordu,son bi tane ovu.testı vardı onu yaptım..sızce sonuc nedir?

Eklentiler

• image.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 266
Kizlar bu benm ovulasyn testim bata 4 gun var siZce ?

Eklentiler

• 2015-12-03 20.49.49.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 245
Bence ovu.testi kesinlikle gosterıyo hamileligi..benim hastalsnmsm gereken gun yaptım ıkısıde koyu cıktı..hamilelik testinide yaptım ikincisi silik bisekılde cıktı:))))darısı tum isteyenlerin basına inşallah

Amin canim,darısı tum isteyenlerin basına..burdan tum isteyenlere soyluyorum clearblue ovu.testı super bişey ben ilk ay hamile kaldım onla
ben 1 ay kullandım.. ama sonuc alamadım. gülen yüze göre nasıl degerlendırdın. merak ettin
hayırlı olsun bu arada. sağlıkla gelsin bebısın.

Kizlar bakarmisinz bunuda bugun yaptm

Eklentiler

• 2015-12-04 17.28.46.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 235
Kizlar yazdklarnz beni cok umitlendirdi ama fazlada umitlenmek istemiyorm benimde uc gundur testlerim kirmizi cizgi cikiyo cok sasirtici gecen ay sadece bi kere cift cizgi gormustm daha sonra siliklesmisti bu ay bu olay beni sasirtiyo adet olmama 14 gun var sizce sonuc nedir

Eklentiler

• 20151205_202741.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 217
Canım bnim de böyle 17. Gün sabah koyu cktı aksam silikleşti çalısmamyaptk ama bugün 20. Gün sabah koyu cktı yine ve sonra cok silikleşmedi anlamadm bnde bata 11 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…