Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

İnşallah vardır zaten ilk idrarla daha koyu çıkar kalbini ferah tut strese girme
canım ınsallah gorebılırsın ztn sılık bı cızgı var demıstım sana kuruyunca böylr oldu

Eklentiler

• P9210008.JPG
    P9210008.JPG
    71,5 KB · Görüntüleme: 321
  • P9210001.JPG
    P9210001.JPG
    72,6 KB · Görüntüleme: 303
  • P9210007.JPG
    P9210007.JPG
    51,5 KB · Görüntüleme: 1.183
Ay içerisinde ovulasyon testi yapıp pozitifi görmüşmüydün? Yumurtlama olmadığına eminsen hamilesindir canım. Ben gebelik testini yapıp hemen arkasından ovulasyon yağtığımda aynen seninkiler gibi koyu çıkmıştı çizgiler. İnş hayırlısıyla hamilesindir :)
canım bakarmısın gebelık testı yaptım bellı belırsız cızgı vardı solemıstım ztn 1 2 saat snra dahada bellı oldu grebılcenmı varmıdırki?

Eklentiler

• P9210008.JPG
    P9210008.JPG
    71,5 KB · Görüntüleme: 287
  • P9210001.JPG
    P9210001.JPG
    72,6 KB · Görüntüleme: 277
canım bakarmısın gebelık testı yaptım bellı belırsız cızgı vardı solemıstım ztn 1 2 saat snra dahada bellı oldu grebılcenmı varmıdırki?
çok belli olmuyor ama sanki silik bi çizgi var gibi :) daha adetine de baya var hormon yeterli düzeye gelmediğinden idrara çok geçmemiş olabilir. kan testi yaptırsan net cevap alırsın aslında ama bi kaç güne idrar testinde koyulaşır gibi geliyo :) hadi inş. :)

çok belli olmuyor ama sanki silik bi çizgi var gibi :) daha adetine de baya var hormon yeterli düzeye gelmediğinden idrara çok geçmemiş olabilir. kan testi yaptırsan net cevap alırsın aslında ama bi kaç güne idrar testinde koyulaşır gibi geliyo :) hadi inş. :)
ay inş ya valla kafayı yıcem ben ozman bıdahakı testı persembe fln yaparsam kesın sonuc alırım heralde dmı grdun demı vardı?

ay inş ya valla kafayı yıcem ben ozman bıdahakı testı persembe fln yaparsam kesın sonuc alırım heralde dmı grdun demı vardı?
Ya canımcım sonra aksi olursa üzülürüm kesin demeyelim testlerinde yanılma payı var. Gel biz perşembeye kadar sabredelim Allah inş çok belirgin bi şekilde göstersin o iki kırmızı çizgiyi :)

merhaba hanımlar...
bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. form başlığına yazılmış tüm cevapları okuma fırsatım olmadı bu nedenle de öncelikle eğer soracağım durumla ilgili daha önceden verilmiş bir cevap varsa affınıza sığınıyorum...

bu ay ovulasyon testlerinin yardımıyla yumurtlama zamanımı tespit edip eşimle birlikte oldum... önümüzdeki 5 günlük süreç regl zamanım... ama ben sabredemeyip elimde kalan ovulasyon testlerini gebelik olup olmadığını anlamak için kullandım. ilk gün yaptığım testte ikinci çizgi çok silikti. ertesi gün yakın saatlerde testi tekrarladım ve çizgi control çizgisi kadar olmasa da bir önceki günün testine göre hayli belirgin hale gelmişti. bugünse sadece tek çizgi belirdi. kafamı karıştıran nokta ikinci testte bir öncekine göre ikinci çizginin renk koyuluğunda bir artış varken 3. sünde tamamen kaybolması oldu.

biliyorum hiç birimiz (büyük olasılıkla) birer hekim değiliz ama tecrübelerinize ve duyumlarınıza dayanarak bu durumu yorumlayabiir misiniz?

Hanımlar ben de ovülasyon testi ile hamile miyim,değil miyim anlamaya çalışıyorum.Son 1 haftadır her türlü gebelik belirtisini yaşadım,şuanda hala belim ve kasıklarım sürekli ağrıyor.3 gün öncesine kadar yaptığım ovülasyon testi oldukça silikti fakat dün yaptığım daha bir koyu geldi bana.Umutlanıyorum ama boşa mı bilmiyorum.Birde siz de bakın diye foto ekliyorum

Eklentiler

• 1442860553795.jpg
    1442860553795.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 3.257
merhaba benim de adetime 5 gün kaldı pek umutlu değilim aslında hiç belirti yok bilenler yorum yaparsa sevinirim ovülasyon testi yaptım pek koyu değil.gerçi bu ay çatlatma iğnesi oldum iğneden dolayı koyulaşmış çıkar mı bu test onu da bilmiyorum.allahım şu mübarek bayram hürmetine isteyen herkese bebek versin.

Eklentiler

• P_20150924_131612.jpg
    P_20150924_131612.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 472
Merhaba arkadaslar. 4+3 gebeyim.
Sali gunu adetimi 1 gun gecince gebelik testiyle ogrendim. cok silik ikinci cizgi belirdi. ondan uc gun once yani BAT'ima 2 gun kala yapmistim. tertemizdi, ikinci cizgiden eser yoktu.
Sali'dan beri her gun ovulasyon testi de yapiyorum. ovu testlerim koyulasti ama pozitif degildi kesinlikle. hatta gebelik testimden birazcik daha koyuydu.
bu sabah ikinci cizgi bayagi belirgindi. yani adetimi uc gun gecince ovu testim koyulasti.

yani benim tecrubelerime gore ovulasyon testinden once gebelik testi pozitif sonuc veriyor. ama o da ne kadar erken test derlerse desin, BAT'dan iki gun once bile soylemedi bana.

belirtilere gelince. sadece BAT'dan bir gun once ve BAT'da periyod olacakmisim gibi agrilar hissettim. Hatta o kadar safim ki iki gun orkidle gezmisim! bir de yine BAT'tan bir gun once ve BAT gunu normalde uyudugumdan bir saat once uyku bastirdi. Koltukta oyle icim gecmis. Sanirim en buyuk belirtim akintimdi. tam olarak ne zaman hatirlamiyorum ama sanirim BAT'a uc dort gun kadar vardi. boyle krema gibi, ya da sulu bir yogurt gibi koyu kivamli beyaz bir akinti geldi wc kagidina. bu neymis diye sasirdim hatta. o kadar...

simdi ara ara yine kasik agrisi hissediyorum ama belli belirsiz. dedim ya sanki regli olacakmisim gibi. uyku hali gittikce artiyor. ama onun disinda ki belirtiler hep sanirim bizim cok istiyor olmamizdan kaynaklaniyor. darisi sizlerin basina kizlar. en kisa zamanda gobisleriniz bebislerle dolsunnnnn :)

merhaba benim de adetime 5 gün kaldı pek umutlu değilim aslında hiç belirti yok bilenler yorum yaparsa sevinirim ovülasyon testi yaptım pek koyu değil.gerçi bu ay çatlatma iğnesi oldum iğneden dolayı koyulaşmış çıkar mı bu test onu da bilmiyorum.allahım şu mübarek bayram hürmetine isteyen herkese bebek versin.
Daha adetin geçmemiş belki değerin yükselmemiştir. Ama bu testi yorumlayacak olursak değilsin canım çizgilerin ikisininde aynı koyulukta olması lazım yani baya koyu olmalı ikinci çizgide. Ama adetin geçmemiş daha bunun için erken de olabilir. Allah gönlüne göre versin inş.

Arkadaşlar merhaba bata iki gün kala ovülasyon testim ümitlenmeli miyim sizce

bata beş gün kala çizgi çok silikti bende diğer günler yapmadım umutsuzluğa kapıldığım için. Dün gece sol kasığım çok ağrıdı Dayanamayıp bu sabah ovülasyon testi Yaptım Bi de sulu akıntım çok oldu bu ay ama Bi kaç gündür kahverengiye döndü kırmızıya döner diye de korkuyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 470
Arkadaşlar merhaba bata iki gün kala ovülasyon testim ümitlenmeli miyim sizce

bata beş gün kala çizgi çok silikti bende diğer günler yapmadım umutsuzluğa kapıldığım için. Dün gece sol kasığım çok ağrıdı Dayanamayıp bu sabah ovülasyon testi Yaptım Bi de sulu akıntım çok oldu bu ay ama Bi kaç gündür kahverengiye döndü kırmızıya döner diye de korkuyorum
Canım hamile olabilirsin baya koyu çıkmış. Eğer geç yumurtlamadıysan tabi. Allah nasip etsin inş. Benim de aşağı yukarı böyle çıkmıştı ama benim adet tarihimi 4 gün geçmişti

Canım hamile olabilirsin baya koyu çıkmış. Eğer geç yumurtlamadıysan tabi. Allah nasip etsin inş. Benim de aşağı yukarı böyle çıkmıştı ama benim adet tarihimi 4 gün geçmişti
evet ben de her gun ovu testi yaptim. battan bir gun sonra gebelik testi pozitif cikti, battan uc gun sonra ovu testinin ikinci cizgisi ilk cizgisi kadar koyulasti.

Canım gebelik testi Yaptım akşam üzeri bata iki gün var negatif çıktı gebelik testi bilemedim erken mi Yaptım gebelik mi yok:KK43:

evet ben de her gun ovu testi yaptim. battan bir gun sonra gebelik testi pozitif cikti, battan uc gun sonra ovu testinin ikinci cizgisi ilk cizgisi kadar koyulasti.

Canım gebelik testi Yaptım akşam üzeri bata iki gün var negatif çıktı gebelik testi bilemedim erken mi Yaptım gebelik mi yok:KK43: cevaplarınız için teşekkür ederim

Canım gebelik testi Yaptım akşam üzeri bata iki gün var negatif çıktı gebelik testi bilemedim erken mi Yaptım gebelik mi yok:KK43:
Gebelik testleri çok çeşitli erken gebelik testi bile erken sonuç vermeyebiliyor
Canım diyorum ya ben adet tarihim geçtikten sonra yapmıştım çünkü çok umutsuzdum ve gebelik yoktur diye yapmıyodum test mest. Adetim geçince yaptım hem gebelik testi hem ovu öyle bu tecrübeyi edindim. Bence adet tarihinin geçmesini bekle. Belki de erken yaptığından testte çıkmamıştır canım.

Gebelik testleri çok çeşitli erken gebelik testi bile erken sonuç vermeyebiliyor

Canım diyorum ya ben adet tarihim geçtikten sonra yapmıştım çünkü çok umutsuzdum ve gebelik yoktur diye yapmıyodum test mest. Adetim geçince yaptım hem gebelik testi hem ovu öyle bu tecrübeyi edindim. Bence adet tarihinin geçmesini bekle. Belki de erken yaptığından testte çıkmamıştır canım.
Canım Valla bende yazdıklarınıza umut bağladım:) bekliyorum işte. ovülasyon testimde de çift çizgiyi geç gördüm kimi bata beş gün varken çift çizgiyi görüyodu ben çok silik görmüştüm o zamanda üzülmüştüm hatta.sonradan değer Yükseldi de bata iki gün varken gördüm belki gebelik testi için de beklemem gerekiyo

X