Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Adete 3 gün var. Ovulasyon testi yaptım negatif :KK43: hamilelik olsa kesin pozitif olurdu değil mi? Hadi hamilelik testleri hemen göstermiyor ama ovulasyonda negatif olup yine de hamile olunabilir mi? Çok moralim bozuldu :KK43:

burada yazan arkadaşlardan negatif gören hamile olanlar da pozitif görüp hamile olmayanlar da var. moralini bozma daha 3 gün varmış allahtan ümit kesilmez

Kızlar selam ben daha yeniyim gerçi ama sizi dışardan takip ediyorum. Benim sat 11 ağustos, 24 ağustosta ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm. 25 ağustosta öncesinde de 15-18-22 ağustosta ilişki oldu. Yumurtlamadan sonra akıntım kesilmedi ve kasıklarımda sürekli bi ağrı var. Bat ında 8 eylül ama okuduklarıma dayanarak bugün tekrar ovulasyon testi yaptım fotosunu ekledim bi yorum yapar mısınız biliyorum erken ama heyecan işte napim
Canım seni üzmek istemem ama LH hormonu vücutta her zaman belli bir seviyede oluyor zaten o nedenle silik çıkması normal bir durum. Genelde bata birkaç gün kala yapılan ve gitgide koyulaşan baya belirgin olan çizgi hamileliği gösterebiliyor. Ayrıca anlattığım gibi çıkıpta hamiş olmayan da var silik çıkıpta hamiş olan da. Kesin bir gösterge değil yani. İlişki günlerin iyi. İnş bebiş vardır. Bekleyiş bu işte en çok sabır gerektiren kısım canım biraz sabret inş sonrası müjdeli haber olur

Adete 3 gün var. Ovulasyon testi yaptım negatif :KK43: hamilelik olsa kesin pozitif olurdu değil mi? Hadi hamilelik testleri hemen göstermiyor ama ovulasyonda negatif olup yine de hamile olunabilir mi? Çok moralim bozuldu :KK43:
Canım ovu testi kesin bir gösterge değil idrar testleri bile %100 göstermiyor. Bence en güzeli adetinin geçmesini bekle geçince imkanın varsa kanda baktır yoksa da idrarda bak adet geçince. İnş bebiş vardır. Bu arada bat bugün sanırım var mı gelen? İnş yoktur ve hamişsindir

Canım ovu testi kesin bir gösterge değil idrar testleri bile %100 göstermiyor. Bence en güzeli adetinin geçmesini bekle geçince imkanın varsa kanda baktır yoksa da idrarda bak adet geçince. İnş bebiş vardır. Bu arada bat bugün sanırım var mı gelen? İnş yoktur ve hamişsindir
Adet oldum maalesef :KK43: her ay aynı ümit ve sonu hüsran :KK43:

canım seninle aynı durumdayız. 24 ağustosta ovule oldum ben de, bat 9 eylül. 22 ve 25 ağustostaki denemelerinde başarılı olmuş olabilirsin. ama gebeliği öğrenmek için henüz çok erken. hergün düzenli olarak ovulasyon testi yapmaya devam ediyorum ben. hem klomen kullandığım için 2 kez yumurtlar mıyım acaba diye hem de eğer inşallah hamile kalırsam çizgiler arasındaki koyulaşma farkını tam olarak ayırt edebileyim diye. sana da aynısını tavsiye ediyorum. bi de ateşini ölçmeni öneririm. benim ve herkesin ovulasyondan sonra hep yüksek seyrediyor, adetten 1-2 gün önce düşüyor, düşmezde bu da gebelik göstergesi. inşallah ikimiz de hayırlı haberler alırız bu ay.
İnşallah canım bakalım artık bekleyip göreceğiz hayırlı olur inşallah ikimiz içinde:KK52:

Canım seni üzmek istemem ama LH hormonu vücutta her zaman belli bir seviyede oluyor zaten o nedenle silik çıkması normal bir durum. Genelde bata birkaç gün kala yapılan ve gitgide koyulaşan baya belirgin olan çizgi hamileliği gösterebiliyor. Ayrıca anlattığım gibi çıkıpta hamiş olmayan da var silik çıkıpta hamiş olan da. Kesin bir gösterge değil yani. İlişki günlerin iyi. İnş bebiş vardır. Bekleyiş bu işte en çok sabır gerektiren kısım canım biraz sabret inş sonrası müjdeli haber olur
İnşallah canım sabırlı olmamız lazım dediğin gibi inşallah iyi haberler alırız hepimiz

ben hep ovilasyon testindeki rengi yakaladım hiç kırmızı çizgi yakalamadım hala içimd ne ceryan ediyo bilniyorum.çok ta merak ediyorum.hala hamile kalamadım.hormon haplarını baya bırakalı oldu.çocuk tutmadığına mı bilmem bazen adetim gelmesi gereken günden 4 gün önce ağrısı sancısı daha uzun süren bir şekilde oldu. hatta 2 dir böyle.

merhaba arkadaşlar, ben de geçen haftaya kadar bu konuları takip eden ve bilgi almaya çalışan biri olarak tecrübemi paylaşmak istedim sizlerle. cuma günü yani adetimi 4 gün geçe idrar testi yaptım ve Rabbime şükürler olsun hamileyim. Evde geçen aydan kalan ovulasyon testim vardı hemen aklıma geldi deneyeyim diye ve ovulasyon testi de aynı gebelik testi gibi kıpkırmızı çıktı. Allah isteyen herkese nasip etsin inş, ben de sağlıkla kucağıma alayım inş.
merhaba canım konunun gecelı cok olmus ama bısey sorabılırmıyım

Slm kızlar Rabbim hepinize nasip etsin
Gorubce yazmak istedim
İlk bebeğimi 9.haftada dusurdum zor bir kürtaj geçirdim ve iki yıla yakın çocuğum olmadı ovulasyon testi yumurtlama zamanımda bile doğru düzgün ikisininde kırmızı çıktığını hatırlanan
Ama şeytan durttu regl oluyorum ama içimde bi sıkıntı evde gebelik testi yok(malum milyon kere yapınca almıyordum eve artık) ovulasyon testini yaptım regl gunumdu iki köyü çizgi internet söyleyişi dedim iş yerindeki arkadaşın ısrarı ile gebelik testi aldım ve çift çizgi HCG 867 reglin ilk günü hemde
Tabi tedaviye başladık ben ovulasyonu yapmamış olsaydım regl oluyorum diye yine dusuk yapmış olacaktım.
benımde adetıme 7 gun var okuyunca umıtlendım konu eskı braz ama benım testımde asagıdakı gıbı yorumlarmısın snnkıde bolemı cıkmıstı?

Eklentiler

• P9200005.JPG
    P9200005.JPG
    87,1 KB · Görüntüleme: 166
  • P9200005.JPG
    P9200005.JPG
    87,1 KB · Görüntüleme: 171
yaniltmak istemem ama böyle çıkmıştı tabi regliniz düzenliyse değilse şuan yumurtluyorda olabilirsiniz geç yumurtlama olabilir birde hcg yapın isterseniz

yaniltmak istemem ama böyle çıkmıştı tabi regliniz düzenliyse değilse şuan yumurtluyorda olabilirsiniz geç yumurtlama olabilir birde hcg yapın isterseniz
ben 14unde yumurtlamayı yakaladım ztn sonra sılıklestı ve yıne yapmaya dvm ettım testlerı ve suan 7 gun var hasta olmama bugun cıkan bu

Ay içerisinde ovulasyon testi yapıp pozitifi görmüşmüydün? Yumurtlama olmadığına eminsen hamilesindir canım. Ben gebelik testini yapıp hemen arkasından ovulasyon yağtığımda aynen seninkiler gibi koyu çıkmıştı çizgiler. İnş hayırlısıyla hamilesindir :)

X