Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

bu ovulasyon testi canım, gebelik testinde hayalet çizgi bile yok o derece bembeyaz çizgi var mı diye bakmaktan gözlerim bozuldu ama yapıcak bişi yok negatifti :KK61:
Bozma moralini bende bugun iyi bi test aldim oda negatif gosterdi ama takmiyorum adetime kadar beklicem napalim galba bu ovulasyon testinde t olan kismin cok daha koyu oldugunda gebelik belirtisi oluyomus

Bozma moralini bende bugun iyi bi test aldim oda negatif gosterdi ama takmiyorum adetime kadar beklicem napalim galba bu ovulasyon testinde t olan kismin cok daha koyu oldugunda gebelik belirtisi oluyomus

heralde daha da koyulaşması gerek, 2 gün daha deniyeyim bakalım belki koyulaşır be canım Allahtan ümit kesilmez ne diyim..teşekkür ederim ilgilendiğin için :KK36:

Kızlar benim bata 3 gün var gebelik testi negatif ovalasyon testi t c den çok köyü umudum yok gebelik testi bembeyaz

canım bende yaptm erken gebelik testi tabikidee bembeyaz çıktı tertemiz o yuzden bekliyeceğiz yapıcak bişi yok benimde 2 gün kaldı.. o testlere de çok güvenme en kesini kan tahlili tatlım :KK14:

Bugun kocaman bi bembeyazlik gorunce erken gebelik testinde kalmadi umudum hic

Canim benim boyle yapma ama bak dun bende koca bir negatifle karsilastm ama daha vakit var ve umutta var neler duyuyorz testlerde cikmayip snradan hamile oldugunu ogrenen bayanlar var..umudunu yitirme bakiyimmm hem senin ovulasyonunda pozitif cikmiyomuydu?:KK50:

Kızlar sabah erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı ama ovulasyon böyle çıktı bat 27 Temmuz

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 275
Kızlar sabah erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı ama ovulasyon böyle çıktı bat 27 Temmuz

canım ben bu erken gebelik testlerine inanmıyorum açıkcası ve aynen benımde adetime 4 gün kala dan beri ovulasyon testim böyle çıkıyor hiç bilmiyorum bence pozitif ama bekliyip görücez :KK76:

canım ben bu erken gebelik testlerine inanmıyorum açıkcası ve aynen benımde adetime 4 gün kala dan beri ovulasyon testim böyle çıkıyor hiç bilmiyorum bence pozitif ama bekliyip görücez :KK76:
Benim yumurtlama tarihinden beri hep böyle bi ara biraz silik oldu sonra gene koyulaştı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 277
Benim yumurtlama tarihinden beri hep böyle bi ara biraz silik oldu sonra gene koyulaştı

testlerimiz fazlasıyla aynı ama hiç bir yorum yapamıyorum bende bakıp bakıp yorum yapmaya çalışıyorum testlerime ama nafile vallahii benimde kafam cok karışık..ama inşallah bu koyuluk yeterlidir hamilelik için ne biliyim bana baya koyu geliyo yada çok istiyorum diye oyle geliyor bilemiyorumm:KK14:

testlerimiz fazlasıyla aynı ama hiç bir yorum yapamıyorum bende bakıp bakıp yorum yapmaya çalışıyorum testlerime ama nafile vallahii benimde kafam cok karışık..ama inşallah bu koyuluk yeterlidir hamilelik için ne biliyim bana baya koyu geliyo yada çok istiyorum diye oyle geliyor bilemiyorumm:KK14:
Hakkımızda hayırlısı olsun CNm senın bat ne zaman

25 temmuz canım 2 gün kaldı bak bugunkü testimde böyle

Eklentiler

• 20150723_144648.jpg
    20150723_144648.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 263
X