Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

merhaba arkadaşlar,bu siteyi sürekli takip etmeme rağmen ilk kez mesaj yazıyorum,mayıs ayında 40 adet ovulasyon testi ve 20adet gebelik testi almıştım,ancak o ay hamile kaldığımı öğrendim:),darısı isteyen tüm arkadaşların başına,eğer istiyorsanız bana mesaj atın,gg dan satma istiyorum,ancak daha önce hiç ürün satmadım,aldığımdan çok daha uygun bir fiyata satışa çıkaracağım,öncelikle size sormak istedim,hakkınızı ödeyemem sayenizde çok bilgiler edindim

merhaba arkadaşlar,bu siteyi sürekli takip etmeme rağmen ilk kez mesaj yazıyorum,mayıs ayında 40 adet ovulasyon testi ve 20adet gebelik testi almıştım,ancak o ay hamile kaldığımı öğrendim:),darısı isteyen tüm arkadaşların başına,eğer istiyorsanız bana mesaj atın,gg dan satma istiyorum,ancak daha önce hiç ürün satmadım,aldığımdan çok daha uygun bir fiyata satışa çıkaracağım,öncelikle size sormak istedim,hakkınızı ödeyemem sayenizde çok bilgiler edindim
Ben senın yerinde olsam burdan bırıne hedıye ederdım belkıde sen vesîle olursun hamile kalmasına ve dua alırsın adresıne yolla o öder kargo ücretini tabı gene sen bılırsın işine karışmak gbı Olmasın

Eflak, sen sindi kargoyla gondereceksin, inan firmadan alınanla ayni fiyata gelir,

Bata 7 gün var ama testlerinde çizgi yok
bir hafta geçer mi
bekleyip bekleyip hüsrana uğramak ne zor
Inşallah bu ay hepimizin yüzü güler

bende iki testi yaptm ama umut yok sanırım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 303
Kizlar bugün adet günüm aslında ve hali hazirda cok sükür gelen giden yok.. adet agrilarina benzer agrilarim var sadece. Her iki testi de denedim. Ne diyosunuz :KK51:

Eklentiler

• 20150720_135848.jpg
    20150720_135848.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 322
  • 20150720_111954.jpg
    20150720_111954.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 325
Hayırlı olsun "acemi_azra, post: 41831477, member: 679305"]Kizlar bugün adet günüm aslında ve hali hazirda cok sükür gelen giden yok.. adet agrilarina benzer agrilarim var sadece. Her iki testi de denedim. Ne diyosunuz :KK51:[/QUOTE]
Hayirli

EVETT ovulasyon testi gebelik olunca çift çıkıyor.dün gebelik test yaptım ikinci çizgi belirgindi.fazladan ovulasyn testi vardı yapayım dedim ikinci çizgi daha koyu çıktı.ama adete 2 gün kala yaptım.daha önce çok silik çıkmıştı.

Eklentiler

• 20150721_084630.jpg
    20150721_084630.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 334
EVETT ovulasyon testi gebelik olunca çift çıkıyor.dün gebelik test yaptım ikinci çizgi belirgindi.fazladan ovulasyn testi vardı yapayım dedim ikinci çizgi daha koyu çıktı.ama adete 2 gün kala yaptım.daha önce çok silik çıkmıştı.

Bu LH mı HCG mi ?

Kizlar merahaba 3 tmz bat gunu 11 tmz 18 kadar yumurtlama gunuydu 5 gun var adetime bugun evde kalan ovulasyon testi yaptim oylesine yaptim yine cok fazla
Umutlanmiyorum

X