Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ya kızlarr yardım edin :KK43: Dün ovulasyon testi yaptım adetın 25.gününde kontrol kısmı test kısmından koyu çıktı sevındım acaba hamılemıyım dıye, bugun ıdrar testı yaptım hiçbişey yok. aynı olayı yaşayan var mı aramızdaa ???

Ya kızlarr yardım edin :KK43: Dün ovulasyon testi yaptım adetın 25.gününde kontrol kısmı test kısmından koyu çıktı sevındım acaba hamılemıyım dıye, bugun ıdrar testı yaptım hiçbişey yok. aynı olayı yaşayan var mı aramızdaa ???
Adetine kac gün var canım daha yeniyse belli olmayabilir

5 Güb var canım bugun ka testi yaptım 0.20 :KK43:

merhaba canım. Benimde adetime 6 gun vvar. Dün ve bugün ovulasyon testi yaptim ikinci çizgi koyuydu. Ama diğerinden daha koyu değil. Gün geçtikçe artarmi bilemiyorum ama insan ümitleniyor. Bu ay preseed jel kullanmistim. Adet belirtilerimde başladı pufff..cçok dusunmeyim diyorum ama olmuyor

kızlar merhaba üstteki dünkü altaki bugünkü ovulasyon testim adete 8-9 günüm var. azıcık koyulaşmış gibi fikriniz var mı?

Eklentiler

• IMG_0198.JPG
    IMG_0198.JPG
    55,7 KB · Görüntüleme: 202
merhaba canım. Benimde adetime 6 gun vvar. Dün ve bugün ovulasyon testi yaptim ikinci çizgi koyuydu. Ama diğerinden daha koyu değil. Gün geçtikçe artarmi bilemiyorum ama insan ümitleniyor. Bu ay preseed jel kullanmistim. Adet belirtilerimde başladı pufff..cçok dusunmeyim diyorum ama olmuyor

bu ay preseed ben de kullandım ama kullandıktan 6-7 saat sonra oldu ilişki etkisi devam eder mi emin değilim.

bu ay preseed ben de kullandım ama kullandıktan 6-7 saat sonra oldu ilişki etkisi devam eder mi emin değilim.
Yaaa. Canım etkisi devam etmiyor. Kullanım kılavuzu ndada yazıyor. 1saat sonra bitiyor etkisi. Benimde ümidim kalmadı. Ovulasyon testi yaptım cok silik ikinci çizgi. Hayırlısı artık

Kızlar benden 2 gündür sümüksü ve kıvamlı akıntı geldi acaba yumurtluyomuyum adetımın bugun 27. günü, 25. gunude ovulasyon testi yapmıstım kıpkırmızı oldu. ama geçen haftalarda ben yumurtlamıstım. neden bu salgı geldı çok şaşkınım

Sagol.cnm bu ay beklentiye girmedim cok cunku gecen aybresmen beynim benimle.dalga gecti .. ama dedigine bakacagim hayirlisi ... ben yumurtlama gununden 2 gun once yani 10 unda ve yumurtlama gunu 12 sinde oldum sonra misafir falan olmadi bu yizdenbpek umutlanamiyorum :KK43:
Kusura bakma giremedim nete. Şu an test ne durumda canım?

Selam aleykum arkadaslar ben her 20 günde adet oluyorum ama bu ay incir kürünü kullandim bugun adetimin 23gunu ov testi yaptim tek cizgi hic bir belirti yok ama sabrsizlaniyorum 2.5 senedir çocuk istiyoruz ALLAHIM büyüktür isteyen her kese nasip etsin inşallah

Ben adet bitiminden 5-6 gün sonra başladım canım. Çünkü beklediğin tarihlerden önce veya sonra olabilme ihtimali yüksek. Şubat 28'de adet gördüm ama yumurtlama günüm Mart 17.si gibi oldu. Oysaki 30 günde bir oluyorum adet. Erken başlamakta fayda var. İnternetten 50'lik ovulasyon testi sipariş etmiştim. Maşallah 2 aydır bol bol yetti bana.

Yapmaya başladım dün ve bugün diger gunlere nazaran koyu çıktı ama diğer çizgi gibi tam koyu değil tam anlayamadim dogru gun mudur calisalim mi :KK43:Rabbim bu ay tutar inş. Hepimizin

X