Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

var canım. benim de adete birkaç gün kala hem ovulasyon koyu çıkıyor, hem de 1 saat tuvalete gitmesem idrarım hemen turuncu oluyordu hala da öyle:KK45:

Canım ya benim testlerim böyle bugün yapmadım 27.gunum bata 4-5 gun var. Umut var mi sence

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    181,3 KB · Görüntüleme: 275
Canım ya benim testlerim böyle bugün yapmadım 27.gunum bata 4-5 gun var. Umut var mi sence
var evet ama yumurtlama günündeki fotoyu da yüklersen daha net yorum yaparım. hatta istersen yumurtlama günündeki fotoğraf ile bugünkü fotoğrafı alt alta birleştir yükle, tekrar bakayım :KK66: sebebi şu bak benimki böyleydi,normalde silik gibi duruyor ama yumurtla günümle aynı :KK66:

Eklentiler

• son 3 gün.jpg
    son 3 gün.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 420
var evet ama yumurtlama günündeki fotoyu da yüklersen daha net yorum yaparım. hatta istersen yumurtlama günündeki fotoğraf ile bugünkü fotoğrafı alt alta birleştir yükle, tekrar bakayım :KK66: sebebi şu bak benimki böyleydi,normalde silik gibi duruyor ama yumurtla günümle aynı :KK66:

Böyle canım bugün yapmadım dünkü resim bu pek seninki gibi değil umut yok gibi gerçi daha 4-5 günüm var ama :KK43: senin adetten kac gun önce böyle koyu cikti peki cnim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 275
Böyle canım bugün yapmadım dünkü resim bu pek seninki gibi değil umut yok gibi gerçi daha 4-5 günüm var ama :KK43: senin adetten kac gun önce böyle koyu cikti peki cnim
6-7 gün kala sipsilik olan test yavaşça koyulaşmaya başladı canım. ama asıl yukarda yüklediğim gün yani 3 gün kala yumurtlama günü ile aynı oldu, 1-2 gün kala T, C'den daha koyuydu, yani yumurtlama gününden bile koyu :KK66: bence umut var sende de. İnşallah daha da koyulaşır:KK39: aynı saatte yapmaya devam et canım.

6-7 gün kala sipsilik olan test yavaşça koyulaşmaya başladı canım. ama asıl yukarda yüklediğim gün yani 3 gün kala yumurtlama günü ile aynı oldu, 1-2 gün kala T, C'den daha koyuydu, yani yumurtlama gününden bile koyu :KK66: bence umut var sende de. İnşallah daha da koyulaşır:KK39: aynı saatte yapmaya devam et canım.

3 tane kaldı testim canım o Yüzden bugün yapmadım Yarin Yaparım duruma bakarım bi :) gebelik testinde ne zaman gördün çift çizgiyi peki cok soru soruyorum kusura bakma :) inşallah senin ki gibi olur ya senin kadar Şanslı olurum Rabbim o duyguyu taddirir :)

3 tane kaldı testim canım o Yüzden bugün yapmadım Yarin Yaparım duruma bakarım bi :) gebelik testinde ne zaman gördün çift çizgiyi peki cok soru soruyorum kusura bakma :) inşallah senin ki gibi olur ya senin kadar Şanslı olurum Rabbim o duyguyu taddirir :)
Adet gününe kadar bekledim, adetten önceki gece ve adet sabahı çift çizgim oldu :KK66: Şans değil tamamen kısmet işi, biz 3.ayımızda tutturduk canım. Enn hayırlı zamanda darısı sana inşallah. farklı markalarla adetten önceki geceki testim bak:

Eklentiler

• HCG.jpg
    HCG.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 283
Ya maşallah ne guzel cıkmıs Allah banada nasip eder inşallah 4-5 gun sonra çift cizgi görmeyi:) cok teşekkür ederim canım verdigin cvplar ıcın :)
Rica ederim canım. Ben de çoğu şeyi buralardan öğrendim. İnşallah bu ay hayırlı zamandır ve sen de çift çizgiyi görürüsün. Ama olur da meleğinin canı bu ay gelmek istemezse sakın kızma ona olur mu? Emin ol o ennn iyi zamanda gelecek :KK39:Güzel haberlerini bekliyorum:KK37:

Rica ederim canım. Ben de çoğu şeyi buralardan öğrendim. İnşallah bu ay hayırlı zamandır ve sen de çift çizgiyi görürüsün. Ama olur da meleğinin canı bu ay gelmek istemezse sakın kızma ona olur mu? Emin ol o ennn iyi zamanda gelecek :KK39:Güzel haberlerini bekliyorum:KK37:

inşallah canım dediğin gibi en basta herseyın hayırlısı :) ama adet alcam sanırım pek belirtim yok. bir tek goguslerım ınanılmaz şişti uçları cok acıyo bıde dim dik buyuduler ilk defa böyle görüyorum o_O

Benim normaldede yok damar göğüslerimde onun ıcın var mi yok mu kestiremiyorum ama acısı var. Canik Buda bugün ki ovu testi benim umudum yok hic valla ya 4 gunum kaldı adete
Aslında koyu gibi ama yumurtlama dönemine göre silik kalıyor dur bakalım 2gün sonra tekrar yap. Bu arada yumurtlamadaki kopkoyuluktan beri bu böyle mi çıkıyor, yoksa önce sipsilikti de sonradan mı böyle oldu?

Aslında koyu gibi ama yumurtlama dönemine göre silik kalıyor dur bakalım 2gün sonra tekrar yap. Bu arada yumurtlamadaki kopkoyuluktan beri bu böyle mi çıkıyor, yoksa önce sipsilikti de sonradan mı böyle oldu?

Yok canım hep cizgi var yunurtlama Günü'nden beri hic tek cizgi görmedim ben heo cizgi vardı ama bu aralar biraz daha koyuldu rengi :)

Yok canım hep cizgi var yunurtlama Günü'nden beri hic tek cizgi görmedim ben heo cizgi vardı ama bu aralar biraz daha koyuldu rengi :)

adet gününüze 4 gun falan varsa bence koyulabilir gibi geldi...

çok çok uç silik değil çünkü...benimde adetime 8 gun var benimki de sizin gibi...

hakkımızda hayırlısı inşallahhhhh

Adet bittikten 2 gün sonra başla canım. Bazen erken yumurtlama olabiliyor çünkü.
İlahi :KK45:belirginleşen damarların var mı göğüste?
Benim suan 19 gun oldu ben 12 gunde yumurtladim test yapmayi biraktim bugun yazilari okuyunca tekrar bi yapayim dedim ikinci cizgi var en son 14 gundebyapmisim dahabaz belirgin ama simdibsanki daha belirgin resim cektim yukleme hatasi verdi

X