Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ovulasyon testine adetin kaçıncı günü başlamalıyız ?

Ben adet bitiminden 5-6 gün sonra başladım canım. Çünkü beklediğin tarihlerden önce veya sonra olabilme ihtimali yüksek. Şubat 28'de adet gördüm ama yumurtlama günüm Mart 17.si gibi oldu. Oysaki 30 günde bir oluyorum adet. Erken başlamakta fayda var. İnternetten 50'lik ovulasyon testi sipariş etmiştim. Maşallah 2 aydır bol bol yetti bana.

Canım senin içinde hayırlısı olur inşallah.. Testin gayet net görünüyo. Bence bu akşam da bi tane daha yap. Sabah yapılan testlerle akşam yapılan testler arasında fark oluşabiliyo, yani bende aynen öyle oldu.

12 si yumurtlama gunumdu bugun 19 olani yaptim 15 inden sonra yapmamisti gun gectikce koyulasirsa mi hamileyim boyle devam edersemi sence ?

12 si yumurtlama gunumdu bugun 19 olani yaptim 15 inden sonra yapmamisti gun gectikce koyulasirsa mi hamileyim boyle devam edersemi sence ?

Canım ovulasyon testleri hamilelik testi olarak kullanılmaz. Bence hemen bir hamilelik testi yapmakta ya da kan tahlili yaptırmakta fayda var. Yine de bunun için biraz daha erken gibi. Ben mesela çift çizgiyi sadece 1 günde yakaladım. Ertesi gün çizgi mizgi kalmadı. Senin testlerinde genelde çift çizgiler baya belirgin. Acaba LH değerin çok mu yüksek olduğundan? Ki mümkün bir durum. Adet günün ne zaman canım?

Sitede ovulasyon ile hamilelik gununu ogrenenler var adetr yakin kiyulasmis cunku ondan sordum benim daha 8 gun var

Sitede ovulasyon ile hamilelik gununu ogrenenler var adetr yakin kiyulasmis cunku ondan sordum benim daha 8 gun var

Bende okudum canım öyle yazılar ama ovulasyon testlerinin kullanım anlatımında kesin bir dille kullanılmaz diye yazıyo. En erken sonucu veren kan testidir. Benimde adetime 2 hafta var daha. Eğer vücudumda adet belirtisinden değişik bi farklılık hissedersem kan testi yaptırıcam

Kizlar merhaba ben yeni katildim araniza bisey sormak istiyorum bi kizim var ona cok rahat pat diye hamile kaldim.simdi ikinciyi istiyoruz yeni basladik bu ay 10-12-14-16 gunler iliskiye girdik cok ilginc hamile kaldimi hissettim ben belki psikolojik ama deli gibi gazim var sag kasigimda agri goguslerim dehset ben cok sik su ictigim icin sık tuvalette giderim adetime on gun varken dayanamayip kanda baktim negatif cikti.acele mi ettim acaba

Kızlaarrr adetin 24. günü ovulasyon testi benım tel güzel çekemedi ama test kısmı control kısmından daha koyu, çoook heyecanlıyım sizce hamılelık durumu var mı aynı durumda olanlar cevap yazsın lütfeennnn

Eklentiler

• Fotoğraf1703.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 194
  • Fotoğraf1704.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 182
Ayyy inşallah canım ya :)
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun [/QUOTE]
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM HAMİLEYİMMMMSabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah [/QUOTE]
Hayırlı olsun canım? Ovulasyon testini gebelik için ne zaman test ettin? ben adetin 24. günü yaptım test kısmı kontrol kısmından daha koyu çıktı umutlanmalımıyım yaa çok heyecanlıyım :)

Benim suan 19 gun oldu ben 12 gunde yumurtladim test yapmayi biraktim bugun yazilari okuyunca tekrar bi yapayim dedim ikinci cizgi var en son 14 gundebyapmisim dahabaz belirgin ama simdibsanki daha belirgin resim cektim yukleme hatasi verdi
Yumurtlamadan sonra 7 gün geçmiş, bugünlerde rahime ya yerleşti ya yerleşmel üzere. 2 gün sonra tekrar yap ovulasyon tetsini bugünden koyuysa umutlanabilirsin

AYBİKE nekadar koyuydu canım aynı koyuluktamı yoksa daha silik mi diğerine göre?
Evet cok koyuydu canim bu ay degisik duygular icindeyim adet günümde kahverengi akintilar gelmeye basladi sali gunu dr gittim orda idrarda hamile ciktim kan verdim bugunde kan testi negativ cikti ne oldugunu hala anlayamadim kafam çok karıştı böyle bir durumla karşılaşan varmıdır acaba

İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun
[/QUOTE]
Hayırlı olsun canım? Ovulasyon testini gebelik için ne zaman test ettin? ben adetin 24. günü yaptım test kısmı kontrol kısmından daha koyu çıktı umutlanmalımıyım yaa çok heyecanlıyım :)[/QUOTE]
Adetten 4-5 gün önce başladım koyulaşmıştı, 3 gün kala yumurtlama günü ile aynıydı, 2 gün kala ve sonrasında T, C'yi geçmişti. Bence umutlan, hatta yarın da öyle çıkarsa saati önemli değil, gebelik tetsi de yap hadi güzel haberlerini bekliyorum

Yumurtlamadan sonra 7 gün geçmiş, bugünlerde rahime ya yerleşti ya yerleşmel üzere. 2 gün sonra tekrar yap ovulasyon tetsini bugünden koyuysa umutlanabilirsin
Sagol.cnm bu ay beklentiye girmedim cok cunku gecen aybresmen beynim benimle.dalga gecti .. ama dedigine bakacagim hayirlisi ... ben yumurtlama gununden 2 gun once yani 10 unda ve yumurtlama gunu 12 sinde oldum sonra misafir falan olmadi bu yizdenbpek umutlanamiyorum

Kızlar regl oldum 2 gün gecikmeyle, nasip önümüzdeki aya inşallah
Moralim gayet iyi sıkıntı yok

adetin devam edıyo mu tekrar yaptır kan testıni isterzsen canım

Ne kadar zormus beklemek bes gun var adetime on gun kala dayanamayip kan testi yaptim ama negatif umudumu yitirdim ama yine de bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…