Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[/QUOTE]
:rolleyes: hadi inşallah yarın güzel haberler ver bize :KK68:[/QUOTE]
Ayyy inşallah canım ya :)

Rica 3 gün kaladan itibaren koyulaşması lazım diyebiliriz. En azından yumurtlama günlerindeki gibi koyu olması lazım. Benim 2 gün var şu an kopkoyu ama gebelik testini adet günü yani cumartesi yapacağım:)
tebrik ederim ☺ saglikla kucagina al insallah...
benim daha ilk denemem. o yuzden vucudumda olan degisiklikleri hic anlamlandiramadim. cok da takip etmemisim acikcasi vucudumu. bundan sonra daha dikkatli olmali demek ki...
testinde de positif cikacak insallah, eminim.o yuzden simdiden tebrik edebilirim♡

Ayyy inşallah canım ya :)[/QUOTE]
Canım var mı güzel haberlerin :KK68:

Benimde öyleydi özellikle uzanırken ya da kalkarken giriyordu. Meğer patlamış kanama yapmış bugün adet söktürücü ile soğan kürüne başladım :KK66:

İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun :KK66:

:rolleyes: hadi inşallah yarın güzel haberler ver bize :KK68:
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun :KK66:[/QUOTE]
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM :KK70: HAMİLEYİMMMM:nazar::anneadayı::nazar::KK73::KK49:Sabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah :KK68::KK68::KK68:

Ayyy inşallah canım ya :)
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun :KK66:[/QUOTE]
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM :KK70: HAMİLEYİMMMM:nazar::anneadayı::nazar::KK73::KK49:Sabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah :KK68::KK68::KK68:[/QUOTE]
Sağlıcakla gelsin canım minişin :KK66:

Kizlar bakar misiniz Testlere bat 17 veya 20 mart.

Eklentiler

• 20150315_144652.jpg
    20150315_144652.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 247
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun :KK66:
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM :KK70: HAMİLEYİMMMM:nazar::anneadayı::nazar::KK73::KK49:Sabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah :KK68::KK68::KK68:[/QUOTE]
Sağlıcakla gelsin canım minişin :KK66:[/QUOTE]
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh :nazar::anneadayı::nazar:

OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM :KK70: HAMİLEYİMMMM:nazar::anneadayı::nazar::KK73::KK49:Sabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah :KK68::KK68::KK68:
Sağlıcakla gelsin canım minişin :KK66:[/QUOTE]
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh :nazar::anneadayı::nazar:[/QUOTE]
Oyyyy güzellik çok severim ki ben :KK66: rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım doğunca bir tulum benden ona :KK66:

Sağlıcakla gelsin canım minişin :KK66:
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh :nazar::anneadayı::nazar:[/QUOTE]
Oyyyy güzellik çok severim ki ben :KK66: rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım doğunca bir tulum benden ona :KK66:[/QUOTE]
Oyyy sağ ol, Allah razı olsun teyzesi:KK68: Amiiin, hayırlısı ile sana da inşallah, zorla doğurtacağım seni :KK70:

X