Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hamileligi gostermiyomu yani ovu.testi benimde iki gunum var bugun gebelik testi yaptim negatif cikti ovu.testinide cok koyu degil ama cok silikte cikmadi kafam karisti sen oyle deyincede
Gösteriyor resim paylaştım.

Bu gün adet günüm. Gebelik ve ovülasyon testim
Ayrıca erken gebelik testi diye bir şey yok.
Ben bata 6 gün kala erken yaptım çıkmadı normal yaptım çıktı.
Alttaki ovü testi.
benim bugun yaptigim ovu. Seninkiyle kiyaslayinca benim bebis yok sanirim adet olucam

Eklentiler

• 20150310_170731_HDR.jpg
    20150310_170731_HDR.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 153
Akasyanın dediği gibi geç döllenme olabilir regl olmazsan belli aralıklarla tekrarlayabilirsin.
Yumurtladigim gun ve ertesi gunu degerlendirmistim ama tutmamis buyuk ihtimalle persembe bat. Karnimda surekli batma ve sanci giriyo adet olacagimi hissedoyorum bakalim

ben hamileliğimi ovu testinde öğrendim..
evde ovu.testi vardı..çizgi kontrol çizgisinden bile koyu çıktı..yani iki çizgide kopkoyudu..
tamda bat günü yaptım...

kızlar merhaba size de sorayım. tam yeri galiba :KK49:
14. gün çift çizgi gördüm hatta t daha koyuydu. silikleşince 17 de testi bıraktım. denemek için son 3 gündür yapıyorum durum bu ? sizce olabilir mi ? bugunu saymazsak adete 3 gun var o_O
Canim benimde gunden gune koyulasti ovu testim ama t c kadar koyu olmadi foto eklemistim bi kac sayfa geride var bugun kirmizilar geldi insallah senin gelmez insallah bebis haberi alirsin ama t c kadar koyu olursa umutlanmani tavsiye ederim yoksa insan cok uzuluyo

Sen dusunmuyormusun canim bebis
Canım benim bir oğlum var çalışıyorum ve çalışmam da gerekiyor ev benim maaşla dönüyor elimin maaşı ev kirası+çocuğun okul ve bakıcı masrafından daha az. Doğursam bile bakacak insanım olmadığı için daha küçücükken bakıcı tutmak zorunda kalacağım el elinde büyüyecek yavrum besleme gibi. Bu da içime sinmez. bu nedenle düşünmüyorum canım.[/QUOTE]
Anladim canim insallah hersey gonlunce olsun bu zamanda gercekten zor bazi seyler sende haklisin

Bu gün adet günüm. Gebelik ve ovülasyon testim
Ayrıca erken gebelik testi diye bir şey yok.
Ben bata 6 gün kala erken yaptım çıkmadı normal yaptım çıktı.
Alttaki ovü testi.
Bunları bugun mü çektin 6 gün önce mi canım? Bir de kaç günde bir adet oluyordun?

X