Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım benim bir oğlum var çalışıyorum ve çalışmam da gerekiyor ev benim maaşla dönüyor elimin maaşı ev kirası+çocuğun okul ve bakıcı masrafından daha az. Doğursam bile bakacak insanım olmadığı için daha küçücükken bakıcı tutmak zorunda kalacağım el elinde büyüyecek yavrum besleme gibi. Bu da içime sinmez. bu nedenle düşünmüyorum canım.
Anladim canim insallah hersey gonlunce olsun bu zamanda gercekten zor bazi seyler sende haklisin[/QUOTE]
Sağol canım ama tabi kaza kurşunu geldiyse bu onu sevmeyeceğim anlamına gelmez. Çok seferim ki ama sefil büyüyecek yavrucak.

Bu gün çektim . 30 günü buluyordu ama bu ay erken yumurtladım.
Anladım canım sağ ol bilgilendirrdiğin için :KK66: Allah sağlıklı ve huzurlu bir gebelik nasip etsin inşallah :) bir soru daha soracağım. Gebelik testi ve ovulasyon testini aynı idrarla mı yaptın?

Anladım canım sağ ol bilgilendirrdiğin için :KK66: Allah sağlıklı ve huzurlu bir gebelik nasip etsin inşallah :) bir soru daha soracağım. Gebelik testi ve ovulasyon testini aynı idrarla mı yaptın?
Pardon gebeliği ilk idrarla ovü testini gün içinde yaptım.

Anladim canim insallah hersey gonlunce olsun bu zamanda gercekten zor bazi seyler sende haklisin
Sağol canım ama tabi kaza kurşunu geldiyse bu onu sevmeyeceğim anlamına gelmez. Çok seferim ki ama sefil büyüyecek yavrucak.[/QUOTE]
Allah onu gonderirse kismetinide gonderir emin ol canim ben buna gercekten inaniyorum

Sağol canım ama tabi kaza kurşunu geldiyse bu onu sevmeyeceğim anlamına gelmez. Çok seferim ki ama sefil büyüyecek yavrucak.
Allah onu gonderirse kismetinide gonderir emin ol canim ben buna gercekten inaniyorum[/QUOTE]
Öyle canım tam borcumuz bitti oğlum geldi benim de

Öyle canım tam borcumuz bitti oğlum geldi benim de
Ya iste oyle canim Allah buyuktur[/QUOTE]
Öyle rıskı varsa gelsin canım yoksa sefil olur bebişim ben kendim ilgilenmek isterim oğluma 1.5 yaşına kadar kendim baktım. sonra 2'ye kadar annem idare etti. sonra eşim istifa etti 1 yıl o baktı. eylülden beri bakıcı artı okul zor bizim işler.

Ya iste oyle canim Allah buyuktur
Öyle rıskı varsa gelsin canım yoksa sefil olur bebişim ben kendim ilgilenmek isterim oğluma 1.5 yaşına kadar kendim baktım. sonra 2'ye kadar annem idare etti. sonra eşim istifa etti 1 yıl o baktı. eylülden beri bakıcı artı okul zor bizim işler.[/QUOTE]
Allah yardimciniz olsun canim kolayliklar versin insallah zor tabi

Öyle rıskı varsa gelsin canım yoksa sefil olur bebişim ben kendim ilgilenmek isterim oğluma 1.5 yaşına kadar kendim baktım. sonra 2'ye kadar annem idare etti. sonra eşim istifa etti 1 yıl o baktı. eylülden beri bakıcı artı okul zor bizim işler.
Allah yardimciniz olsun canim kolayliklar versin insallah zor tabi[/QUOTE]
evet canım ya zor bu devirde bende çalışan annenin çocuğu olarak tek büyüdüm bu yüzden isterim kardeşi dayanacak bir dalı olsun dünyada ama günümüz şartları çok insafsız.

Allah yardimciniz olsun canim kolayliklar versin insallah zor tabi
evet canım ya zor bu devirde bende çalışan annenin çocuğu olarak tek büyüdüm bu yüzden isterim kardeşi dayanacak bir dalı olsun dünyada ama günümüz şartları çok insafsız.[/QUOTE]
Oda olur birgun canim Allah bir kapi acar elbet sen gonlunu ferah tut ikincin kismetile gelsin insallah

evet canım ya zor bu devirde bende çalışan annenin çocuğu olarak tek büyüdüm bu yüzden isterim kardeşi dayanacak bir dalı olsun dünyada ama günümüz şartları çok insafsız.
Oda olur birgun canim Allah bir kapi acar elbet sen gonlunu ferah tut ikincin kismetile gelsin insallah[/QUOTE]
eğer hamişsem kısmetiyle gelmesinin sakıncası yok değilsem de sorunum umarım önemli bir şey değildir. allah tüm isteyenleri kavuştursun bebişlerine :KK66:

Selam arkadaslar bende araniza yeni katildim dün yaptiğım ovülasyon testini yükledim 13 martta bat günüm yorumlarinizi alabilir miyim simdiden tesekkurler

Eklentiler

• 1426023344576.jpg
    1426023344576.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 199
Ins cnm yaa rabbim isteyen herkese nasip etsin bekleyen dervis muradina ermis ozaman ins sagliklida kucagina almayi nasip eder rabbim :21::KK19:

X