Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

niye kimse benim ovu testine bi yorumda bulunmuyooo o kadar mi umitsiz vaka :KK19:Kizlar hadi olumlu olumsuz fikirlerinizi bekliyorum:mad::mad::mad:

Canim cevabin icin sagol belkide bosa umitleniyorum ama umit etmek bile guzel
Canım boştan ümit vermek istemiyorum ama herkeste hormon düzeyleri farklı seninki gibi bazen biraz koyu olanlar da hamile kalmış ama umut tacirliği yapmak istemiyorum. En iyisi yarını beklemek :KK66:

[QUOTE="rosebath, post member: 663448"ştan ümit vermek istemiyorum ama herkeste hormon düzeyleri farklı seninki gibi bazen biraz koyu olanlar da hamile kalmış ama umut tacirliği yapmak istemiyorum. En iyisi yarını beklemek :KK66:[/QUOTE]
Yok canim sen fikrini soyluyorsun sadece napalim olmazsada onumuze bakicaz ama bi koyulasmada oldu yarin ola hayrola

[QUOTE="rosebath, post member: 663448"ştan ümit vermek istemiyorum ama herkeste hormon düzeyleri farklı seninki gibi bazen biraz koyu olanlar da hamile kalmış ama umut tacirliği yapmak istemiyorum. En iyisi yarını beklemek :KK66:
Yok canim sen fikrini soyluyorsun sadece napalim olmazsada onumuze bakicaz ama bi koyulasmada oldu yarin ola hayrola[/QUOTE]
İnşallah seninledir minişin :KK66:

[QUOTE="rosebath, post: 39855003, member: 663448için in canim insallah hepimize nasip oluveTE]
İnşallah duaların kabul olur senin için dua edicem en kısa zamanda yüzün gülsün canım :KK66:[/QUOTE]
Canim benim Allah razi olsun senden bende senin icin dua edicem Allah hepimizin muradini versin insallah cok sagol canim

Süpeeeer canım, sağlıkla al kucağına inşallah :KK68: Kaç değerlerin, bat gününmüydü ? Fırsat bulunca bilgilendir canım bizi :oops:
Degeri bilmiyoruö canım telefon ile
Kızlar bat yarin bugun ki ovu testim boyle tam koyu degil ama dune ve onceki gunlere nazaran koyulasma var ne dersiniz umit olabilirmi
pozitf sayılmıyo canım silik çizgi

Kizlar,geldi benim kirmizilar. 4 gun gecmishdi, umutlanmishdim. Kismet, gelen ay calushmalar devam. Umutsuzlandrmak istemem ama galiba o geb testleri 2 tane koyu cizgi cikmayanadek inanmak ve kendimizi inandirmak iyi degil. Yine uzulen biz oluyoruz... ben gelen ay oyle yapicam! Soz verdim kendime. Gelen ay adet gunu bi tane gebelik testi yapicam cift cizgi cikmadisa ugrashmiyicam ovu testiyle, bazal isiyla falan...cok uzgunimmm

Kizlar,geldi benim kirmizilar. 4 gun gecmishdi, umutlanmishdim. Kismet, gelen ay calushmalar devam. Umutsuzlandrmak istemem ama galiba o geb testleri 2 tane koyu cizgi cikmayanadek inanmak ve kendimizi inandirmak iyi degil. Yine uzulen biz oluyoruz... ben gelen ay oyle yapicam! Soz verdim kendime. Gelen ay adet gunu bi tane gebelik testi yapicam cift cizgi cikmadisa ugrashmiyicam ovu testiyle, bazal isiyla falan...cok uzgunimmm
Canim uzulmek yok benimde heran gelebilir ne yapalim kismet degilmis deyip onumuze bakicaz vakti zamani gelince olacak insallah dedigin gibi aslinda cok fazla takiyoruz bu konuya bi bosverebilsek olacak zaten

ahhhhh kıyamam bazal ısıyı kafana sokmuşum gibi hissedip üzüldüm :KK43: canım evet haklısın kafaya fazla takmamak gerekiyor. İnşallah bu ay gelir bebiş :KK66:

ahhhhh kıyamam bazal ısıyı kafana sokmuşum gibi hissedip üzüldüm :KK43: canım evet haklısın kafaya fazla takmamak gerekiyor. İnşallah bu ay gelir bebiş :KK66:
Hayir canim, hic uzulme, sen bi shey yapmadin ki, bu bebek gelmek istemiyor:KK43: ben moralim bozulunca oyle eser cosharim:) napalim artik onumuze bakicaz. Allahim hepimizi sevindirir inshallah

X