Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yüklesene bakayım. Bende çamaşır suyu testi yaptım bir anda çok köpürdü çok. Hani hamile olmadığıma neredeyse eminim ben bile şaşırdım.
Kirmizilar gelince yapmadim canim testide daha camasir suyu testi yalan bende bi kere denemistim kopurdu sonra arastirdim dogruluk payi yok neredeyse

Kirmizilar gelince yapmadim canim testide daha camasir suyu testi yalan bende bi kere denemistim kopurdu sonra arastirdim dogruluk payi yok neredeyse
Ayyyy canım benim algım kıtlaşmış kırmızı kartı deyince sen testte yedin sandım pardon. Evet ama eğlenceli resmen korktum :KK70:

[QUO"rosebath, post: 39872012, member: 663448"]Ayyyy canım benim algım kıtlaşmış kırmızı kartı deyince sen testte yedin sandım pardon. Evet ama eğlenceli resmen korktum :KK70:[/QUOTE]
Sen dusunmuyormusun canim bebis

kızlar merhaba size de sorayım. tam yeri galiba :KK49:
14. gün çift çizgi gördüm hatta t daha koyuydu. silikleşince 17 de testi bıraktım. denemek için son 3 gündür yapıyorum durum bu ? sizce olabilir mi ? bugunu saymazsak adete 3 gun var o_O

Eklentiler

• hepsi.jpg
    hepsi.jpg
    308 KB · Görüntüleme: 198
14. gün çift çizgi gördüm hatta t daha koyuydu. silikleşince 17 de testi bıraktım. denemek için son 3 gündür yapıyorum durum bu ? sizce olabilir mi ? bugunu saymazsak adete 3 gun var o_O
Gebelik testi varsa hemen yap bence ben 6 gün kala normal gebelik testi ile öğrendim. Ovü testim seninkinden daha silikti.

Gebelik testi varsa hemen yap bence ben 6 gün kala normal gebelik testi ile öğrendim. Ovü testim seninkinden daha silikti.

inşalah canım. şu an annemdeyim. evimde test var. gidince yapsam mı acaba ? sabahı mı beklim ? yumurtlama donemınde de böyleydı ? adetlerımde duzenlıdır 28 de 1. 2 kez yumurtluyor olamam herhalde dimi ?
belirtim de yok. bugun biraz karnım ağrıyo. sayılırsa o da

Eklentiler

• şubat.jpg
    şubat.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 192
inşalah canım. şu an annemdeyim. evimde test var. gidince yapsam mı acaba ? sabahı mı beklim ? yumurtlama donemınde de böyleydı ? adetlerımde duzenlıdır 28 de 1. 2 kez yumurtluyor olamam herhalde dimi ?
İstersen sabahı bekle. Benimde hiç belirtim yoktu hala yok :)
Merak ettim inşallah hamilesindir. Bize de haber ver.

[QUO"rosebath, post: 39872012, member: 663448"]Ayyyy canım benim algım kıtlaşmış kırmızı kartı deyince sen testte yedin sandım pardon. Evet ama eğlenceli resmen korktum :KK70:
Sen dusunmuyormusun canim bebis[/QUOTE]
Canım benim bir oğlum var çalışıyorum ve çalışmam da gerekiyor ev benim maaşla dönüyor elimin maaşı ev kirası+çocuğun okul ve bakıcı masrafından daha az. Doğursam bile bakacak insanım olmadığı için daha küçücükken bakıcı tutmak zorunda kalacağım el elinde büyüyecek yavrum besleme gibi. Bu da içime sinmez. bu nedenle düşünmüyorum canım.

Testlerini sakla adete 1-2 gün kala yap koyulaşma başlamış ama t ya aynı ya da daha koyu oluyor gebelikte:KK66:

Bence de test varsa yap canım.

5 tane testim var. Ama normal gebelik. Erken gebelik testi yok :KK43:
ERKEN GEBELİKLER PARA TUZAĞI ZATEN CANIM HİÇ PARANI HARCAMA ONLARA. ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİNDE BİR ARKADAŞ ÇOK MEŞHUR MARKA İLE YAPTI NEGATİF ERTESİ SABAH NORMAL TESTLE YAPTI VE POZİTİF 6 GÜN ÖNCE ÖĞRENDİ BEBİŞİ

Hamileligi gostermiyomu yani ovu.testi benimde iki gunum var bugun gebelik testi yaptim negatif cikti ovu.testinide cok koyu degil ama cok silikte cikmadi kafam karisti sen oyle deyincede

Bu gün adet günüm. Gebelik ve ovülasyon testim
Ayrıca erken gebelik testi diye bir şey yok.
Ben bata 6 gün kala erken yaptım çıkmadı normal yaptım çıktı.
Alttaki ovü testi.

Eklentiler

• 20150310_195432.jpg
    20150310_195432.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 258
X