Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

yok canım ovulasyon bu. daha 6 günüm var. erken gebelik testimde yok. normali içinde erken sanırım. daha çıkmaz diye yapmadım. varsa bile.

anladım canım. bakalım görücez artık o_O

En iyisi beklemek. Zaten erken gebelik testleri bile bazı gebelik testlerinden daha az hassas olabiliyor :KK66:

Kizlar benimde ovulasyon hergun bi tik koyulasiyo 3 günüm var gebelik testinde henüz birşey yok acaba adete yakin lh artis gosteriyomu

Kizlar benimde ovulasyon hergun bi tik koyulasiyo 3 günüm var gebelik testinde henüz birşey yok acaba adete yakin lh artis gosteriyomu
Lh yumurtlamadan önce yükseliyor yumurta çatlayınca inişe geçiyor diye biliyorum. PKOlularda da yumurta çatlamadığı için sürekli çatlatmak için yükseliyor sende var gibi bişiler hadi hayırlısı :KK66:

Bilemiyorum ki, keshke ovul konusunda tecrubeli olan arkadashlarimiz yazsa da biz de bilsek...inshallah gelmez kirmizilar biz de hepimiz hamish oluruz! Allahim duy sesimizi lutfennnnnn

Bu arada ben hala olmadım gebelik testim negatif uffff beklemek çok sıkıcı. Sanırım ben hakikatten 2-3 ya da 4 mart gibi yumurtladım. Eğer böyleyse en az ayın 18sı demek daha çok beklemem lazım çok.

[QUObath, post: 39830707, member: 663448"]Lh yumurtlamadan önce yükseliyor yumurta çatlayınca inişe geçiyor diye biliyorum. PKOlularda da yumurta çatlamadığı için sürekli çatlatmak için yükseliyor sende var gibi bişiler hadi hayırlısı :KK66:[/QUOTE]
Ayy insallah canim henuz t c kadar koyu olmadi ama hergun gozle gorulur bi artis var cok silikten koyulasmaya dogru yol aldi eger adete yakin yukselmiyosaa insallah kirmizilar kapimi calmaz hepimizinnnn aminn

rosebath, post: 39830735, member: 663448"]Bu arada ben hala olmadım gebelik testim negatif uffff beklemek çok sıkıcı. Sanırım ben hakikatten 2-3 ya da 4 mart gibi yumurtladım. Eğer böyleyse en az ayın 18sı demek daha çok beklemem lazım çok.[/QUOTE]
İnsallah geç döllenme olmuştur ya Allahim hepimize nasip etsin insallah

[QUObath, post: 39830707, member: 663448"]Lh yumurtlamadan önce yükseliyor yumurta çatlayınca inişe geçiyor diye biliyorum. PKOlularda da yumurta çatlamadığı için sürekli çatlatmak için yükseliyor sende var gibi bişiler hadi hayırlısı :KK66:
Ayy insallah canim henuz t c kadar koyu olmadi ama hergun gozle gorulur bi artis var cok silikten koyulasmaya dogru yol aldi eger adete yakin yukselmiyosaa insallah kirmizilar kapimi calmaz hepimizinnnn aminn[/QUOTE]
Canım adetten önce t cile denk ya da cden koyu olursa büyük ihtimal vardır birşeyler hadi bakalım hayırlısı :)

rosebath, post: 39830735, member: 663448"]Bu arada ben hala olmadım gebelik testim negatif uffff beklemek çok sıkıcı. Sanırım ben hakikatten 2-3 ya da 4 mart gibi yumurtladım. Eğer böyleyse en az ayın 18sı demek daha çok beklemem lazım çok.
İnsallah geç döllenme olmuştur ya Allahim hepimize nasip etsin insallah[/QUOTE]
Canım aslında ben 2.yi düşünmüyordum ama bu süreç içinde bir baktım kaptırmışım kendimi ama gelse de yavrumdur kıyamam asla başımın üstünde geri var. Bir de nasılsa hamişim diye 1 martta kaçak oldu ondan iyice garipleştim :KK53: Belki hormonlarım dengesizdir. Ama bu aya kadar 4 yıldır nizami oldum.

Ayy insallah canim henuz t c kadar koyu olmadi ama hergun gozle gorulur bi artis var cok silikten koyulasmaya dogru yol aldi eger adete yakin yukselmiyosaa insallah kirmizilar kapimi calmaz hepimizinnnn aminn
Canım adetten önce t cile denk ya da cden koyu olursa büyük ihtimal vardır birşeyler hadi bakalım hayırlısı :)[/QUOTE]
Sivi alimina dikkat etmelimi test yapmadan acaba ne dersin canim

Canım adetten önce t cile denk ya da cden koyu olursa büyük ihtimal vardır birşeyler hadi bakalım hayırlısı :)
Sivi alimina dikkat etmelimi test yapmadan acaba ne dersin canim[/QUOTE]
Ovulasyon için en az 2 saat birşey içmemen lazım ve sabah ilk idrarla olmamalı. Seyreltiyormuş hormon düzeyini.

E="rosebath, post: 39830880, member: 663448"]İnsallah geç döllenme olmuştur ya Allahim hepimize nasip etsin insallah[/QUOTE]
Canım aslında ben 2.yi düşünmüyordum ama bu süreç içinde bir baktım kaptırmışım kendimi ama gelse de yavrumdur kıyamam asla başımın üstünde geri var. Bir de nasılsa hamişim diye 1 martta kaçak oldu ondan iyice garipleştim :KK53: Belki hormonlarım dengesizdir. Ama bu aya kadar 4 yıldır nizami oldum.[/QUOTE] Bende 2. İcin 10 aydir ugrasiyorum Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallah canim
Canim

rosst: 39830913 .!.:
Sivi alimina dikkat etmelimi test yapmadan acaba ne dersin canim
Ovulasyon için en az 2 saat birşey içmemen lazım ve sabah ilk idrarla olmamalı. Seyreltiyormuş hormon düzeyini.[/QUOTE]
Yumurtlama doneminde dikkat ettim şimdide öyle yapim o zaman

Ovulasyon için en az 2 saat birşey içmemen lazım ve sabah ilk idrarla olmamalı. Seyreltiyormuş hormon düzeyini.
Yumurtlama doneminde dikkat ettim şimdide öyle yapim o zaman[/QUOTE]
Bu ivulasyonu ne zaman yaomak en uygunu ozaman sabah kalktiginda degil deniliyor ... uyanip iki saat bekleyip oylemi ?

E="rosebath, post: 39830880, member: 663448"]İnsallah geç döllenme olmuştur ya Allahim hepimize nasip etsin insallah
Canım aslında ben 2.yi düşünmüyordum ama bu süreç içinde bir baktım kaptırmışım kendimi ama gelse de yavrumdur kıyamam asla başımın üstünde geri var. Bir de nasılsa hamişim diye 1 martta kaçak oldu ondan iyice garipleştim :KK53: Belki hormonlarım dengesizdir. Ama bu aya kadar 4 yıldır nizami oldum.[/QUOTE] Bende 2. İcin 10 aydir ugrasiyorum Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin insallah canim
Canim[/QUOTE]
Öyle canım hakkımızda hayırlısı :nazar:

Yumurtlama doneminde dikkat ettim şimdide öyle yapim o zaman[/QUOTE]
evet canım ama biri demiş sürekli sıvı aldım vs adet günümden önce yaptım kopkoyuydu die demek bebiş varsa öle ya da böyle koyu çıkıyor olabilir.

Yumurtlama doneminde dikkat ettim şimdide öyle yapim o zaman
Bu ivulasyonu ne zaman yaomak en uygunu ozaman sabah kalktiginda degil deniliyor ... uyanip iki saat bekleyip oylemi ?[/QUOTE]
Saat 10 ila akşam 20 arası ama en uygunu 10 ila 17 diyorlar. Fakat bir saatte başladın mı her gün o saatte bakman gerekiyormuş.

ben sabah 11 lerde uyanmıstım ve ılk ıdrarla yaptım bugun 20. gunum ıkısıde aynı koyulukta cıktı kafat hala akrısık yumurtlamam mı gecıktı yoksa hamıle mıyım? ya yumurtluyosam bu 3 gunu degerlendırmem lazım. ya hamıssem bebege zararı olur mu. eger yumurtluyosam 14 gun daah atcak adet ben hıc o kadar gecıkmemıstım en fazla ıkı gun gecıkırdı nıye bu kadar gec yumurtlamıs olabılırım? kafamda delı sorular

TE="aysecolluoglu, post: 39832070, member: 170199"]ben sabah 11 lerde uyanmıstım ve ılk ıdrarla yaptım bugun 20. gunum ıkısıde aynı koyulukta cıktı kafat hala akrısık yumurtlamam mı gecıktı yoksa hamıle mıyım? ya yumurtluyosam bu 3 gunu degerlendırmem lazım. ya hamıssem bebege zararı olur mu. eger yumurtluyosam 14 gun daah atcak adet ben hıc o kadar gecıkmemıstım en fazla ıkı gun gecıkırdı nıye bu kadar gec yumurtlamıs olabılırım? kafamda delı sorular[/QUOTE]
20.Gunden once cift cizgiyi gormusmuydun

TE="aysecolluoglu, post: 39832070, member: 170199"]ben sabah 11 lerde uyanmıstım ve ılk ıdrarla yaptım bugun 20. gunum ıkısıde aynı koyulukta cıktı kafat hala akrısık yumurtlamam mı gecıktı yoksa hamıle mıyım? ya yumurtluyosam bu 3 gunu degerlendırmem lazım. ya hamıssem bebege zararı olur mu. eger yumurtluyosam 14 gun daah atcak adet ben hıc o kadar gecıkmemıstım en fazla ıkı gun gecıkırdı nıye bu kadar gec yumurtlamıs olabılırım? kafamda delı sorular
20.Gunden once cift cizgiyi gormusmuydun[/QUOTE]
12. gunde gormustum gecen ay , bu ay 12 . gunde 11 e gore koyuydu ama tam esıt degıllerdı ıkı aksam cok sey yıyıp ıcmıstık ona ve mıdgemı usututtum tam o gun ona bagladım esıt olmamalarını ama yumurtlamamısta olabılırım. oyle olsa ama 12. gun de sılık olurdu 11. gune gore koyulasmazdı dıye dusundum bılmıyorum yanı

X