Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ovulasyon testinide saglik ocagi doktorum onerdi dusukten beri hic adet gormedim ilk defa bugun ovu. Yaptim sizce hamilemiyim yoksa yenimi yumurtam catliyor

Birfe 15 aylik evliyim esimdede bende bir sıkıntı yok ama neden regli olamadıgımında bir açıklaması yok düzensizligim evlendikten sonra oldu lutfen yorum bekliyorum

Canım normalde düzenli 32 günde bir oluyorum taş çatlasa 34 günde ancak bu ay 41 gün olmuştu. Test evde iyice belirmiş ovulasyon testlerim pozitifti onu da gördüm kanda gebelik baktırdım negatif dediler. Kaça negatif dediler diye sağlık ocağına gittim değerim gebelik testinin pozitif verdiği gün 1 imiş. Ya cuma ya salı günü hala olmazsam kadın doğumcuya gideceğim. Normalde hormon tahlili için batı bekliyodum 3. gün gidecektim ama 4,5 yıldır ilk defa böyle oldum acaba bu ay çift mi yumurtladım ya da menapoz başka bir şey mi var paranoyak oldum :)

Canım bk kan tahliline bile güvenme aralik 2014te bademciklerim şisti ilac kullanabilmek icin kanda gebelik yaptirdim yok dediler doktor ilac yazdi kullandim 10 gun sonra kanamam oldu adet oluyorum sandim kadin dogumada sureklide gidiyordum adet gorebilmek ve bebis icin reglinin 3 yada 4.gun geliceksin dedi kanamamin 3gun yilbasiydi 4.gun gidebildim buadet kanamasi degil dedi bir tahlil yapti dusuk yapiyorsun dedi

Kizlar merhaba adetime 5-6 gunum kaldi dunku ve bugunku ovulasyonlar boyle koyulasmaya basladi oncekiler silik cikiyordu fikriniz nedir hamile olabilirmiyim sizce

Eklentiler

• 20150305_023635.jpg
    20150305_023635.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 164
  • 20150305_184720.jpg
    20150305_184720.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 153
  • 20150305_023635.jpg
    20150305_023635.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 159
Sonuc bebegim cok sancili bir sekilde düstu ve ben pisikolojik olara suan hic iyi degilim yine bademciklerim sisti agri kesici bile icmiyorum bende cok bebek istiyorum aimden uzak bir sehirdeyim her aksam is dolayisiyla esim eve gelemiyor bu cocuk konusu yuzunden 15 aydir bunalimdayim olmicak korkusu sardi hatta doktorlar cocuk konusunu kafama cok taktigim icin adet goremedigimi soyluyorlar ama takmamak elde mi biz esimle kavusabilmek icin tam 7 yil bekledik aileler yuzunden tam kavustuk hersey tamam derken bebek sahibi olamamanin sitresi sardi bizi ozellikle beni

Duzensiz oluyorum birbucuk iki ay once filan düsuk yaptim henuz hic adet gormedim sat 25 ocak

Kizlar merhaba adetime 5-6 gunum kaldi dunku ve bugunku ovulasyonlar boyle koyulasmaya basladi oncekiler silik cikiyordu fikriniz nedir hamile olabilirmiyim sizce
Insallah canim allah benimle birlikte herkese nssip etsin benim yazdiklarimida yorumlar misin

Benim 1 gün geçiyo günüm 3 gündür ovulasyonum bu dırumda ama hamilelik testlerim negatif :KK43:(

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 186
Bu formdaki butun sayfaları okudum catlami donemi haric testleri beyaz olup adete bata yakin boyle cikanlarin bata 3 gun kala iki cuzgi esit olanlarin hepsi kandada beta hgc pozitif ciktk insallah rabbim bizimde yuzumuzu guldursun

Bu formdaki butun sayfaları okudum catlami donemi haric testleri beyaz olup adete bata yakin boyle cikanlarin bata 3 gun kala iki cuzgi esit olanlarin hepsi kandada beta hgc pozitif ciktk insallah rabbim bizimde yuzumuzu guldursun
İnşallah canim ama beni korkuttular pko hastalıgı varsa da pozitif görünüyomuş var mı yok mu bilmiyorum ama düzensiz olmam düşündürüyo

B

enimkide aynı gün sat 25 ocak ve hala okmadım
Canim bir sayfa onceki ve bu sayfada yazdiklarimi okuduysan kan tahlilini bile guvenme belki atiyorum 15 marttaki birlikteliginde tuttu 10 gunde dollenip rahime yerlesmesi suruyor ne cabuk ciksin ben bu acelecilim yuzunden dusuk yaptim sayfalarimi okursan daha iyi anlarsin

İnşallah canim ama beni korkuttular pko hastalıgı varsa da pozitif görünüyomuş var mı yok mu bilmiyorum ama düzensiz olmam düşündürüyo
Kotu duşunme ben 15 aydir evlendigimden beri duzensizim hic bir sorun yok hamileyim diye şartlandirip istedigim icin pisikolojik olarak regli olamiyorum

Kotu duşunme ben 15 aydir evlendigimden beri duzensizim hic bir sorun yok hamileyim diye şartlandirip istedigim icin pisikolojik olarak regli olamiyorum
Hadi bakalım inşallah ikimizinde sat günü aynı :) güzel haber alırız inşallah

Insallah benim pek ümidim yok her ay ayni sey yoruldum yıprandim artik hele düşükten sonra

X