Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar sonucum negatif :) mutluyum çünkü planlı değildi ve antibiyotik almıştım sonra doğuma kadar hep acaba diye mahfolurdum :) Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Kızlar sonucum negatif :) mutluyum çünkü planlı değildi ve antibiyotik almıştım sonra doğuma kadar hep acaba diye mahfolurdum :) Allahım isteyen herkese nasip etsin.
Hayirlisi olsun canim.demek bendeki durumda ayni :KK43: ovulasyon testinin arka arkaya pozitif gostermesi biseye yaramiyo yanii

10 gun oldu canim
10 gün sonra yeniden koyu çift çizgi çok umut verici valla:) yani rahime yerleşeli 3 gün falan olmuş. İdrarda çıkmaması normal,beklenen adet günü 8 Mart sanırım adet olmazsın ve hamile olduğunu öğrenirsin inşallah :KK66:.

Kızlar kanda gebelik testim negatif dendi ama sabahki gebelik sonucum da böyleydi. Kandaki tam değerimi öğrenmek için yarın tekrar gideceğim sağlık ocağına :)

Eklentiler

• DSCF8969.JPG
    DSCF8969.JPG
    43,6 KB · Görüntüleme: 329
Hayirlisi olsun canim.demek bendeki durumda ayni :KK43: ovulasyon testinin arka arkaya pozitif gostermesi biseye yaramiyo yanii
Canım sabahki gebelik testi de beni çok huylandırdıydı. Yukarıda paylaştım sabahki sonucu. Yarın ne olur ne olmaz gideyim de elime alayım sonucu 5'e yakın mıydı acaba belki kimyasal geçirmişimdir.

Kızlar kanda gebelik testim negatif dendi ama sabahki gebelik sonucum da böyleydi. Kandaki tam değerimi öğrenmek için yarın tekrar gideceğim sağlık ocağına :)
Bu çizgi ilk 20 dk'da oluştuysa hamilesin kiii. Eğer kandaki değerin 10'un altındaysa direkt negatif diyorlar. Ama forumda değeri önce 1'lerde olup da birkaç gün sonra katlanan çok kişi var. Rabbim hayırlısı ile gönlüne göre versin :KK66:

Bu çizgi ilk 20 dk'da oluştuysa hamilesin kiii. Eğer kandaki değerin 10'un altındaysa direkt negatif diyorlar. Ama forumda değeri önce 1'lerde olup da birkaç gün sonra katlanan çok kişi var. Rabbim hayırlısı ile gönlüne göre versin :KK66:
Canım ilk 5 dakikada oluştu. Bir ihtimal test bozuk olabilir yeni marka aldım yarın sabah ilk idrarla bakacağım. Testin ilk 5 ila 7 dk'da çekilmiş foto aşağıda. Testim de böyle olunca kanı da pozitif bekledim ama telefonda sadece negatif dediler değer söylemediler. Onun için yarın yine gideceğim. Benim oğlumda beklenen adet tarihimi geçince bile 16 idi değerim.

Eklentiler

• DSCF8964.JPG
    DSCF8964.JPG
    45,7 KB · Görüntüleme: 283
Canım ilk 5 dakikada oluştu. Bir ihtimal test bozuk olabilir yeni marka aldım yarın sabah ilk idrarla bakacağım. Testin ilk 5 ila 7 dk'da çekilmiş foto aşağıda. Testim de böyle olunca kanı da pozitif bekledim ama telefonda sadece negatif dediler değer söylemediler. Onun için yarın yine gideceğim. Benim oğlumda beklenen adet tarihimi geçince bile 16 idi değerim.
Çook silik bir çizgi görüyorum sanki. Hadi bakalım bugün daha net olur inşallah. BAT ne zaman? Adet olmazsan kan testine git bence koluna yazık :)

bende
ben şuan önüme bakıyorum artık kasım annesi olamıcam inşallah aralık ananesi olmak nasip olur bakalım adetim dün başladı adet sonrasında ovulasyon testi yapmayı bile düşünmüyorum çok geriyorum kendimi test manyağı oldım bu ay böyle deneyeyim bi sonraki ay denerim olmazsa eğer diyorum
bende senin gibi düşünüyorum 3 aydır olmadı ovulasyon testinide denedim olmadı. bu ay hiçbişey takip etmeyecem testte almayacam hayırlısı bakalım hepimiz için inşallah

bende

bende senin gibi düşünüyorum 3 aydır olmadı ovulasyon testinide denedim olmadı. bu ay hiçbişey takip etmeyecem testte almayacam hayırlısı bakalım hepimiz için inşallah
çok sıkıcı bir süreç gerçekten özellile adetin yaklaşırken her belirtiyi ona yoruyorsun ben bu hafta Meryem suresini okumaya başladım duaya sarılım rabbim nasip eder inşallah mayıs ayına kadar hamile kalamazsan rahim filmi çekeriz demişti doktorum o yüzdende zaman daralıyor benim için

Çook silik bir çizgi görüyorum sanki. Hadi bakalım bugün daha net olur inşallah. BAT ne zaman? Adet olmazsan kan testine git bence koluna yazık :)
Canım normalde düzenli 32 günde bir oluyorum taş çatlasa 34 günde ancak bu ay 41 gün olmuştu. Test evde iyice belirmiş ovulasyon testlerim pozitifti onu da gördüm kanda gebelik baktırdım negatif dediler. Kaça negatif dediler diye sağlık ocağına gittim değerim gebelik testinin pozitif verdiği gün 1 imiş. Ya cuma ya salı günü hala olmazsam kadın doğumcuya gideceğim. Normalde hormon tahlili için batı bekliyodum 3. gün gidecektim ama 4,5 yıldır ilk defa böyle oldum acaba bu ay çift mi yumurtladım ya da menapoz başka bir şey mi var paranoyak oldum :)

Canım normalde düzenli 32 günde bir oluyorum taş çatlasa 34 günde ancak bu ay 41 gün olmuştu. Test evde iyice belirmiş ovulasyon testlerim pozitifti onu da gördüm kanda gebelik baktırdım negatif dediler. Kaça negatif dediler diye sağlık ocağına gittim değerim gebelik testinin pozitif verdiği gün 1 imiş. Ya cuma ya salı günü hala olmazsam kadın doğumcuya gideceğim. Normalde hormon tahlili için batı bekliyodum 3. gün gidecektim ama 4,5 yıldır ilk defa böyle oldum acaba bu ay çift mi yumurtladım ya da menapoz başka bir şey mi var paranoyak oldum :)
:) Evet karışıkmış senin iler ama Hayırlı haberlerini bekliyoruz o zaman canım.

Ovulasyon testimin resmini nasil gonderebilirim

Eklentiler

• 20150305_182505.jpg
    20150305_182505.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 168
Pardon becerebildim bende duzensiz regli oluyorum buyuzden batımı bilmiyorum iki ay önce düşuk yaptım hemde kanda çıkmadi cok kucuk oldugu icin bircok ilac kullandim hamile oldugumu bilmeden ve düşukle sonuçlandı kara leke seklinde geldi doktora gittim düşük yapiyorsun dedi

Ovulasyon testinide saglik ocagi doktorum onerdi dusukten beri hic adet gormedim ilk defa bugun ovu. Yaptim sizce hamilemiyim yoksa yenimi yumurtam catliyor

X