Ovülasyon testiyle hamileliğini öğrenenler. Testlerimi yorumlar mısınız?

Canım merhaba senin gecikmenin var mı bugün kaçıncı gün?

Arkadaşlar merhaba bu konuda bana da yardımcı olursanız sevinirim bugun adet günümdü hasta olmadım gün içinde hafif kramplar yaşadım ama gelen bişey yok az önce lh testini yaptım ve böyle çıktı elimde gebelik testi yok bu konudaki tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim sizce gebelik olabilir mi birde yumurtlama dönemim geçti yumurtlamaya dair de bir belirtim yok 7 yıldır çocuğumuz olmuyor lütfen yorumlayın

Eklentiler

• IMG_0695.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 115
Canım lh sürekli değiştiği için hiç belli olmuyo yani ki pik de değil zaten. Sen lh ile hiç kafanı karıştırma bence adetin de gecikmiş nasılsa normalde döngün nasıl, gecikir mi, yumurtlaman ne zaman oldu bilmiyorum ama en yakın zamanda kan ver bence en sağlıklısı bu. Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde nasip eder inşallah hepimize

Amin inşallah normalde düzenlidir adet döngülerim bakalım beklemedeyim hamileliğe dair belirtim de yok sadece göğüslerim dolgun akıntım dahi yok hayırlısı artık böyle olup da hamile kalan olmuş mu acaba

Sen bakma o belirtilere kişiden kişiye değişir hiç belirtisi olmayıp hamile kalanda, bütün belirtileri olupta hamile olmayan da o kadar çok tanıdığım var ki o yüzden takılmamak lazım belirtilere. İyi düşünelim iyi olsun inşallah bebişin seninledir

Amin amin inşallah allah razı olsun büyük bir heyecanla bekliyorum inşallah bebişim benimledir

Canım naptın adet oldun mu yada test falan yaptın mı?
Yok canım beklemedeyim daha tahmini adet günüme 5 gün var bugün test yaptım gölge ikinci çizgi belirdi gibi geldi bana da yarın ya da sonraki gün belli olur sanırım negatif mi pozitif mi. Sen naptın

Kızlar dört gündür test yapıyorum beni aydınlatır mısınız sizce nasıl

Eklentiler

• IMG_6491.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6482.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_6462.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 99
Yok canım beklemedeyim daha tahmini adet günüme 5 gün var bugün test yaptım gölge ikinci çizgi belirdi gibi geldi bana da yarın ya da sonraki gün belli olur sanırım negatif mi pozitif mi. Sen naptın
Kız senin adet günün geçmedi mi 13 martta mı ne olacaktın sanki ben mı yanlış hatırlıyorum

Kız senin adet günün geçmedi mi 13 martta mı ne olacaktın sanki ben mı yanlış hatırlıyorum
Normalde 14-15 marttı adet tarihim ama 10 martta ovü testinde pik gördüm otamatik 2 hafta ileri attı geç yumurtladım yani. 24-25 adet tarihim şu an.

Normalde 14-15 marttı adet tarihim ama 10 martta ovü testinde pik gördüm otamatik 2 hafta ileri attı geç yumurtladım yani. 24-25 adet tarihim şu an.
Anladım canım. Silik gördüysen hadi inşallah Allah'ın izniyle hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…